Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
5. jún 2009

Peti ved ja uz mam nadvahu 😀 😀 😀 😀

bay
autor
5. jún 2009

Tak ja s obedikom este musim pockat. Natlacila som ceresne co kolegyna priniesla a zaliala pollitra vodou a snad nieco vyrasi 😀 😀

sisipetka
5. jún 2009

uz som spat, dala som si cesnakovu kremovu, lososa a zemiacky 😉 A presla som sa po obchodnej a sup ho jeden orechovy piroh 😀 Teraz tu kvasim.....a mam dilemu, asi si musim ist kupit nejake letne saty a bohviecoeste pre tehulky. Prve tehu som bola skoro v rovnakom obdobi, ale do augusta som vydrzala vo svojej velkosti + par drobnych. Teraz uz musim hladat nieco cez brusko. Kocky z BA, kam mam ist na saty alebo nieco v com nebudem vyzerat ako gula ale ako tehu 😅

bay
autor
5. jún 2009

Peti ja mam jednu suknu z C&A a aj dvoje saty a tym koncim 😅 este som si kupila jedny tehu nohavice na tej vystave co bola v zime pre tehu a deti. Takze ja moc neporadim... 😅

sisipetka
5. jún 2009

hmm, tehu nohavice mam 4. 2 svoje z prveho tehu a 2 od kamosky. Ale teraz v lete mi v nich bude teplo, tak potrebujem nieco vzdusne. Asi skusim skocit do C&A mozno tam nejake vreco na seba najdem.

Inac uz potrebujem vypadnut z prace, ked sa dari tak sa dari. Dnes nam dosli printove materialy, na ktorych som robila 3 tyzdne a grafik tam zle zalomil inzerciu od partnera a v celej jeho inzercii mi chybaju pismenka s dlznom a makcenom. Picne ma z toho, neviem co mam robit 😅 A to je 20.000 ks letakov 😅

skybaby
5. jún 2009

bay dufam ze to s tym obedom si mi uz odpustila 🙂
petka ja mam riflovu suknu z c&a a dvoje netehu saty, jedny take bavlnene roztahovacie a jedny z h&m take volne ze sa do nich aj brusko zmesti a tym moja letna vybava konci, ale zatial to nejako zvladam 😉

bay
autor
5. jún 2009

No ja mam par tehu veci podedenych po sesterke a tete a su tam aj nejake saty. Mozem doma skusit a ak mi budu stale obrovske, tak posuniem 😉
Obed? Nie. Ten moj nic moc... Chcelo by to este riadny dezert 😀 😀 to by to vynahradilo 😉
Peti nam tak spravili zle snurky. Zrusili nam tam planetku 😅 proste im vypadol obrazok a tak to natlacili bez neho 😠 😠 😠
A teda dnes som zistila ze sa tu do odchodu na MD nudit teda nebudem 😠 😠 tie baby co ma maju nahradit nechapu zakladne veci a to im to uz pisem step by step aj s obrazkami. Lutujem kolegyne 😅 😀 😀

sisipetka
5. jún 2009

tak ja skusim dnes po praci skocit do auparku, moc sa mi samej nechce...ale ved zoberiem so sebou bobulku 😉

sisipetka
5. jún 2009

No len my teraz budeme chciet, nech nam vyrobia nove letaky s opravenou inzerciou - tak som zvedava, co z toho vylezie... 😅

bay
autor
5. jún 2009

My chceme po nich zlavu a tiez nie su happy 😝

sisipetka
5. jún 2009

Ta zlava je podla mna uplne normalna vec, nie? Len neviem kolko budeme bojovat o tuto zakazku, lebo je to priekak ako sa patri a sef to tiez dalej nepusti. No a naklady okolo 1300 € 😅 Proste parada ...

bay
autor
5. jún 2009

Mne dosla zas upomienka na fakturu z roku 2004 😀 😀 Ved to som bola cerstvo na VS a ze praca mi nic nehovorila!!! 😅 😀 😀

sisipetka
5. jún 2009

a to aka upomienka prosim ta? Co si zase nezaplatila a snazila sa ututlat 😀

bay
autor
5. jún 2009

No to vies... To som bola este mlada a nezodpovedna 😀 😀 (v praci...)

sisipetka
5. jún 2009

a pocuj, uz mas tu skolu uplne ukoncenu?

bay
autor
5. jún 2009

ee 🤐 😅

sisipetka
5. jún 2009

a na co este cakas, ha 😎
Nemysli si, ze Misko bude za teba robit nedokoncene ulohy 😀

bay
autor
5. jún 2009

To by si chcela vediet!!! Pche.

sisipetka
5. jún 2009

uz nechcem!!! Pche.

sisipetka
5. jún 2009

no, tak ja idem domov, kedze ani Kami sa so mnou uz nebavi 😅
Pekny vikendik zelam, vidime sa pondelok 😉

m311293
5. jún 2009

ahoj holky, zdravím ahned se zase loučím, bo dnes jsou u nás pivní slavnosti, a ve 4 vystupuje Kryštof, takže vyrážím s Tomíkem na koncert.
Doma sice nechávám bordel, bo nevím jak u vás ale u nás chlapi když odcházejí( a je jedno který) tak po nich vždy zůstane borčus. 😀 😀
Zítra mám vařící a pečící den, bo večer se vrací moje dcera, tak aby měla navařeno.
Dnes se ještě připojím abych vám poreferovala o zážitku.
ještě ke striím: zůstali mi, na břichu , na stehnách, na břichu dokonce vytahaná kůže( tady pomůže jen plastika). nejste jediné. 😀 😀

bay
autor
5. jún 2009

Aj ja uz idem prec, kedze nam odstavili server a uz ani maily mi nechodia 😀 😀
Elis, uzi si koncert 😵 😵 apotichucky zavidim, hned by som sla 😉
No mojej mame ostali po bratovi strie na holeniach 🤐

Idem sa prehrabavat babatkovskymi vecickami 😵 papaaaa

halienka
5. jún 2009

Ahojte babky, Eliška, poriadne si to uži 😉 🙂 Ty máš tuším Kryštof rada 😉 a neprežeň to s tým pivom, aby si nezabudla niekde Tomíka 😀
Peti, a čo cez víkend nenapíšeš ani čiarku? Veď zas nebuď taká šetrná 😀
Bay, prosím ťa čo sú to holene? 😕 😅

nada.hope
5. jún 2009

Ahojte zlaticka, ako sa mate?
Pozerala som ako je na tom Inneska, pamatate si ju?................ ten cas ale leti 😲 ona uz pomaly bude rodit, svieti jej tam pekna 37tt 😵 😵 😵 .............................

bay
autor
5. jún 2009

Leni, lytko zpredu 😅 aspon dufam ze som sa trafila a ja som tym myslela toto 😀
Nadi, my sa mame vyborne 😉
Ja si ju pamatam 😉 sice odkedy je tehu sa k nam moc nehlasi, ale obcas kuknem do juloviek ako sa jej dari 😉

nada.hope
5. jún 2009

Bay mas pekne brusko, Misko sa tam asi zacina dost roztahovat 😉 ,...................nech sa len pekne roztahuje dokedy este moze, za par dni mu bude tesno 😀

m311293
5. jún 2009

ahoj holky, už jsem doma, koncert byl úúúúúúúúžasný, miluju Richarda Krajča!!! 😀 😀 😀
dnes jsem taky vypila 3litry tekutin, ale jen proto že jsem měla 3 nebo 4 nebo 5 piv. Uř si nepamatuji, po třetím jsem přestala počítat. Tomáška jsem nezapomněla, dokonce i jídlo jsem mu koupila 🙂

asi půjdu spinkat. dobrou noc

halienka
5. jún 2009

Ahoj Nadi, jasné, Inesku si pamätám, som rada že jej to tak pekne ide, tiež si to zaslúži, prežila si svoje veru. 😉
Bay, ahá, tak zase som o čosi múdrejšia 😀 tak ale veru mať strie na lýtkach spredu, to musela sakra pribrať 😀 😀
Eliška, to som rada že ste to aj s Tomíkom prežili 😀 je úplne pochopiteľné že ideš rovno spať 😀 tak pekné sníčky prajem 😉
Ja som si prvý krát v živote piekla jablká, švagriná doniesla celú plnú igelitku, tak si vravím, že to idem skúsiť, pri žalúdočnej diete sú vraj lepšie pečené jablká ako surové, menej dráždia. Tak som zvedavá, či sa mi to podarilo. 😝 😀

m311293
5. jún 2009

zase tak brzo nepůjdu, Leni, dala jse´m si trochu uzeného, tak teď si němůžu lehnout 😀

m311293
5. jún 2009

holky, už jste viděli někdy otesánka? tak koukněte na moje album. Tomáš přišel ze školky o půl 4 a do teď snědl: jogurt, půl balíčku čipsů, vařenou kukuřici, 2 kopečky zmrzliny, párek v rohlíku, 2 krajíce chleba s uzeným. Co myslíte je lepší ho živit nebo šatit?