Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

sisipetka
2. júl 2009

Leni - exotikus Samko 😀 Ale Romanko je podla mna ok a neda sa mu nadavat, vies ked niektore deti su zle a vymyslaju rozne nadavky 😅
Weji, tak sa skus popytat, bo ja som zatial nic nenasla a vlastne ani sa mi nechce. Len to nasej bobulke nemozem urobit, ze nebude mat meniny - co som to za matku 😀

bay
autor
2. júl 2009

Tak clovek si odskoci na meeting a obed a tu je zrazu plno 😵 😀 este musim doriesit dezert 😝 😀 😀
Aj MK si urcite rad da na dobre vysledky z amnio 😉

bay
autor
2. júl 2009

Peti, tak jej vymyslite datum menin 😉 A sesterka (Ester) tiez ma meniny podla zahranicneho kalendara a podla slovenskeho jej niet 😝

nada.hope
2. júl 2009

wejka no teraz asi cerveny stricik 😉
roman je celkom pekne a ako hovoris ani nie moc otrepane 😉

nada.hope
2. júl 2009

bay a ako uz si komplet pripravena na prichod Miska?

bay
autor
2. júl 2009

No komplet este nie. Dnes alebo zajtra bude dovezena postielka a postel do detskej a potom uz len detailiky ako koberec policka ale inak mame vsetko. A co nemame dokopime ked zistime ze chyba a treba nam to 😀 😀 A este v sobotu dostanem nieco od sesterky, takze uuuplna pohoda 😉

nada.hope
2. júl 2009

no tak super, uz iba posledne dni oddychu pre teba a Misko moze kludne vyliest 😀 😀

bay
autor
2. júl 2009

jj. Vylezieme na Tomasovsky vyhlad, potom este par dni vydrzi aby som sa stihla premiestnit do spravneho mesta a mozme rovno do porodnice 😀 😀 😀

sisipetka
2. júl 2009

ja som ale moje vybrate meno nenasla absoultne nikde, ani v zahranicnom 😅 Vraj je to arabske meno a v preklade znamena "kvet" 🙂
Kami, mas to pekne pripravene s tym porodom a vyletom predtym - same pekne spomienky na jedno obdobie 😵

bay
autor
2. júl 2009

No ja mam len skvele plany 😀 😀 😀

sonicka07
2. júl 2009

leni,gratulujem k pohybom. sonicka uz teda kope ako sa patri 😉
my uz mame po ockovani, tamarka to zvladla vyborne,teraz uz spinka. dala som jej pre istotu cipok,lebo aj minule sa jej zvysila teplota na 38. dalsie ockovanie mame za pol roka.
idem naplanovat nieco na vikend,je to predposledny vikend ktory travime pokope cela rodinka. potom uz budem robit soboty. ale pocasie sa dnes skazilo,prsi od rana,tak neviem ci zas nebudeme len doma.
😠

nada.hope
2. júl 2009

bay len aby sa Misko nechcel na tenTomasovsky vyhlad pozriet z ineho uhla 😀

bay
autor
2. júl 2009

No na hlavu sa kvoli nemu stavat nebudem 😀 😀 😀 😀 😀

nada.hope
2. júl 2009

Soni ahoj 😉 mne sa to tiez uz blizi, presne 1.augusta mi konci materska a 3. nastupujem, ale mam este celu dovolenku, nejaku planovanu pn a nejaku planovanu ocr, k tomu podla zakona 30.min prestavku na kojenie, takze budem viac doma ako v robote a vikendy alebo nejake 24 podla zakona este nehrozia az od 1.roka 😀 😀 mam to ale nastudovane 😀 😀

nada.hope
2. júl 2009

bay no neviem neviem, Miskovi nerozkazes 😵

bay
autor
2. júl 2009

NAdi a nie su dve tie prestavky na kojenie? Aspon u nas su dve a nemam pocit ze to mame ako benefit aby sme nalakali maminy rychlo do prace 😝 🤐

halienka
2. júl 2009

No ja som sa už presunula do roboty, takže sa idem tváriť že robím 😀
No mne príde tiež Roman také univerzálne, a predsa len keď si to tak vezmem, väčšinu života to bude dospelý chlap, takže asi radšej takéto meno ako napr. Dominik, nemôžem si pomôcť, to mi príde pekné pre malého chlapčeka ale pre 40-ročného chlapa mi to príde čudné 😀 A ja som mala kedysi frajera Romana a už vtedy sa mi to celkom páčilo, volala som ho Romi, Romko a bolo to pekné 😉
Peti, Zara je krásne, mne sa inak páčia aj takéto exotikuš mená, dievčenské sa mi ešte veľmi páči Šarlotka, Grétka, ale to u MM nemá šancu, lebo on by zas chcel len Katku, Aničku alebo Evku 😀 tak som rada, že som ho vôbec presvedčila na Soničku 😀

nada.hope
2. júl 2009

bay dve su do pol roku od pol roka do roka je iba jedna, asi musi babatinko menej papat 😠

nada.hope
2. júl 2009

Leni mame suseda Domina a musim Ti povedat, ze ked chodi n huby nema problem, vzdy najde vsetko a vies preco? lebo je zrastom velmi maly 😀 😀

bay
autor
2. júl 2009

Hrozne!!!! Este ani dietatu jedlo nedopraju 😠 😠

nada.hope
2. júl 2009

Inac Zara je velmi pekne meno, takze uz len zistit termin menin a v pripade druheho dievcatka budem o tomto mene dost vazne uvazovat 😉

nada.hope
2. júl 2009

no 😠 😠 😠 😠 co uz su to .... 😠

halienka
2. júl 2009

Nadi, a to budeš mať malú pri sebe v práci, keď ju budeš aj kojiť? 😕 no to je super, že už konečne sa aj tu začína prihliadať na matky. 😉 🙂

halienka
2. júl 2009

Nadi 😀 , si ma pobavila s tým Dominom 😀 😀

bay
autor
2. júl 2009

No ja neviem. O pol hodinu kratsi pracovny cas nie je az taka vyhra 😅

nada.hope
2. júl 2009

Leni no bolo by to pekne, ale zial budem mat len o tu pol hodinu kratsiu pracovnu dobu 😒 My si cicik vychutnavame iba vecer, lebo mala je uz leniva sa z neho najest, tak iba zaspava pri nom 😉

nada.hope
2. júl 2009

bay no to nie je ale aspon nieco, co uz mala bude v dobrych rukach a keby nie maminy, zostala by som nech sa deje co sa deje, aj keby pecene stehienka padali z nebicka. Takto sme doma aj ona aj ja, takze ak nieco hned som doma pri malej 😉

halienka
2. júl 2009

Jaj tááák, som myslela, že máte tú možnosť mať dieťa pri sebe. Ale aj toto je lepšie ako vôbec nič. 😝 aj keď asi bude o to menší plat, čo?

nada.hope
2. júl 2009

nie preco je to podla zakona a nikde sa nehovori o krateni, jednoducho sa to zapocita ako odpracovana pol hodinka a hotovo 😉

nada.hope
2. júl 2009

Rozmyslate aj o monitore dychu?