• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nová Nádej 3. Pridajte sa

2. júla 2010 
len na margo k tym menam - my by sme brali aj trojcata = Lara, Sara, Zara :grinning:
Ale teraz nam staci Zara pripadne nejaky pekny chlapcek, ktoremu meno este neviem vymysliet a potom dalsie budeme opat vyberat zo zasob :wink:
2. júl 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My monitor nie.
Peti, Laro, Saro, Zoro :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kami ten Zoro napadol aj mne :grinning:
...my monitor mozno ano, ale vsetko az po porode...nic nenakupujeme a MM sa podujal, ze za 4 dni v nemocke on vsetko poperie, pozehli, postavi, pripravi - no neviem, co ja budem robit ked odidem z prace :sweat_smile:
2. júl 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka papat a konikovat :wink:
2. júl 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nadi papat nie, ja uz priberam aj z pohladu na jedlo :sweat_smile:
2. júl 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a co, teraz mas dovolene, ja som v tehu priberala aj zo vzduchu..........................
2. júl 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No moj sa tiez podujal ze pocas pobytu v nemocke dokupi cokolvek co zistim ze nemame... Len mam z toho strach... Kedze bol so mnou v par detskych obchodoch a bol uuuplne strateny :pensive: ale tak snad mu nejaka mila pani predavacka poradi :grinning:
2. júl 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nerada by som bola tahsia ako MM, minule sa mi to skoro podarilo, nastastie viedol o 1 kg :sweat_smile: :grinning:
2. júl 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak mu to treba poriadne vysvetlit a musi priberat aj on :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky, viete čo sa mi stalo práve :grinning: zazvonil telefón a ja som zdvihla že: Halienka, Považská Bystrica, prosím? :grinning: :grinning: :grinning: mne už to hrabe :grinning: sme tu mali manažérku zas na prepadovke tak som celá dopletená, už ani neviem ako sa volám a miesto menom firmy sa predstavuje nickom na koníku :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni :grinning: skoro som sa zadusila bananom :sweat_smile: Spomenula som si aj na tie oholene nohy u gynekologa :grinning:
2. júl 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, no aspoň vidíš čo ťa čaká za pár týždňov :grinning: čím väčšie brucho tým menej mozgových buniek :grinning: aspoň u mňa to tuším takto funguje :grinning:
2. júl 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty si uz zabudla na toho mojho alibistu :grinning: Leni, ved to bolo iba vcera :sweat_smile: :grinning:
2. júl 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidíš Peti, tak aj u teba sa to už začína :grinning: a my sa čudujeme Bay, že už ani chodiť poriadne nevie a každú chvíľu niekde sebou švihne :grinning: veď mi budeme také isté zachvíľu :grinning: :grinning: :grinning: Peti a inak pamäť, tak to je ešte špeciálnejšia kategória :grinning:
2. júl 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :angry: To sa vam len zda ze som take nemohlo!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ja sa len snazim pobavit okoloie :sweat_smile:
2. júl 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay, sorry, ale nedalo mi, veď ťa musím nejako zahrnúť medzi nás popletené tehule :grinning: :grinning: :grinning: veď neboj, aj my to robíme len pre pobavenie ostatných :wink: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale ja uz budem teraz zodpovednou matkou, takze uz ziadne nehody :wink: :sunglasses:
2. júl 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak na to si rada počkám :grinning:
2. júl 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kami, tak mas co robit :grinning: :sunglasses:
2. júl 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v poho :sunglasses: zacnem nehody volat inak :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki kocky, pre dnesok v praci balim. Opat zacala ta moja hlava strajkovat :sweat_smile: nabuduce ju asi necham doma, nech trucuje tam :angry:
papa
2. júl 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Idem aj ja. Papa :wink:
2. júl 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tu zas idem zostať sama? :cry: tak čaute :wink: :slight_smile:
2. júl 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu zas, vas oblubeny fantomas :grinning:
....som doma, MM v praci, vonku prsi, v telke prd, tak som osedlala konika a popritom pozeram wimbledon :wink:
2. júl 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky... :slight_smile:

dnes mám termín, a idem na kontrolu do bratislavy a predpokladám, že si ma tam už nechajú...tak verím, že najbližie ked budem na koníkovi, tak budem mať už erika v náručí...snád to dobre dopadne a my budeme konečne opäť šťastní zatial sa držte všetky, mamulky, tehulky a snažilky :slight_smile:
3. júl 2009 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko :wink: Konecne tu mame piatok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Takze uz len jeden tyzden a uz sem nemusim :sweat_smile: :grinning:

Innes drzim palce :wink:
3. júl 2009 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
v prvom rade - Inneska, držíme palce, nech to má rýchly priebeh a nech ťa moc netrápia... a budeme sa tešiť na prvé Erikove fotočky... :wink:
Bay, ty sa máš, že už len jeden týždeň...
no inak ste dobré s tou tehu demenciou... :sweat_smile:
3. júl 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

Inneska dufam ze vsetko bude v poriadku a ze bude Erik coskoro s tebou :wink: drzim palce :dizzy_face:
3. júl 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Len je otazne ci sa tej tehu demencie porodom zbavime :sweat_smile: :grinning: :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok