Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

halienka
3. júl 2009

Dobré ránko babky 🙂 Ineska, držkaj sa, neboj, teraz už bude všetko v poriadku, len nejako vydržať tých pár kontrakcií 😉 🙂 moc moc ti držím palce 😉 a čo najskôr sa ozvi 😅
Bay, no ja keď kukám na moju mamu, tak myslím, že mne tá tehu demencia už zostane - ak je to dedičné 😀 tiež možno potom budem kupovať mojim blízkym na narodeniny šróby do okna 😀 😀 bože, chúďa keby ma počula 😀

sisipetka
3. júl 2009

Dobre ranko,
Inneska drzkajte sa 😉
Leni, kedy budu dnes vysledky? Od rana na Teba myslim 🙂

bay
autor
3. júl 2009

Leni, my by sme potrebovali vodovahu 😀 😀 😀 😀 😀

weja
3. júl 2009

Leni, že dedičné... 😀 no hádam nie... hneď sa nám príď pochváliť s výsledkami, sme netrpezlivé... 😵

sisipetka
3. júl 2009

plne chapem tehu demenciu a aj myslienku, ze mi to ostane 😀 Ved o com by to potom vsetko bolo 😅 by sme sa nudili od toho ake sme uzasne 😵

bay
autor
3. júl 2009

Konecne si budem rozumiet s MK? 😨 Lebo jeho styl komunikacie je uzasny 😀 Ked sme kazdy v inej miestnosti tak na mna zakrici co je toto tuto? A jak to mam vediet co je toto a kde je tuto? Mam snad RTG oci? Ale vypozorovali sme ze takyto styl komunikacie sa rozvija po 30tke 😀 😀 😅 Tak este par rockov a budem mu rozumiet 😵

bay
autor
3. júl 2009

Sa so mnou teraz nebavite? ☹ 🤐

sisipetka
3. júl 2009

to vies, my po 30-tke mame inu komunikaciu 😀 😀 😀

bay
autor
3. júl 2009

njn aby si clovek na vas zohnal slovnik 😅 😀 😀

sisipetka
3. júl 2009

teraz staci i tehu slovnik - tomu rozumieme vsetky i coskoro tehulky wejky 😉

bay
autor
3. júl 2009

A maminko slovnik bude tiez jasny 😀

weja
3. júl 2009

my dnes nemáme šéfku, tak sme sa tešili, že aký veget ide byť, ale stále sa se.eme s tými výplatami, tak nemám čas pomaly ani na koňa 😠 ale už idem pomaly na obed... 😵
Lenka sa ešte neozvala?

bay
autor
3. júl 2009

Lenka nas natahuje alebo sa uz opila z mineralky.... 😅
Ja dnes tiez riesim same problemy. Ale to je tak na dve hodky dokopy a zvysok dna nist 😝 ale aj u nas vyplaty vrcholia, len u nas je trosku iny pocet zamestnancov 😅

weja
3. júl 2009

Lenka, ty tajnostkárka, čo si nechávaš tie dobré správy pre seba...?
tak som sa na obede napratala, že ledva dýcham... 😝
čo plánujete na víkend? 🙂

sisipetka
3. júl 2009

uz som aj ja naspat
Leni prosim uz sa ohlas 😅 ja verim, ze je vsetko najsamlepsie 😵
Vonku je ako v saune, to je ako za trest 😠
Weji my mame cez vikend hafana, ideme malovat mamine na byt, lebo ju vytopili + ideme pozriet svokrovcov + pride na navstevu moj foter - takze si cez vikend asi prd oddychnem 😖 Ale nevadi, budem oddychovat potom niekolko rokov na MD 😀

bay
autor
3. júl 2009

Lenka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 Nestvi lebo zacnem obvolavat vsetky firmy v povazskej s vasim zameranim a pockam kde sa mi ozve ze Halienka 😀 aby som to z teba vypacila!!!
My vikend este nemame naplanovany 😔

weja
3. júl 2009

no veru Peti, máte pred sebou perný víkend... no nie som si istá, či budeš na MD oddychovať, iba ak tých prvých 6 týždňov 😀
ja tiež plánujem upratať a v sobotu poobede skočíme k mamine, v nedeľu totiž čaká návštevu - viac ľudí - na obed, takže jej pôjdem pomôcť s prípravou a MM sa chystá pokosiť záhradu atď. A v nedeľu zase čakáme návštevu my... 😅 takže tiež žiadny veľký oddych, ale tak čo už... oddýchnem si v pondelok v robote... 😀

bay
autor
3. júl 2009

Tak ja sa pojdem vyvalit cez vikend niekam k vode 😀 😀

sisipetka
3. júl 2009

aj ja by som isla k vode, ale plavky na prsiach neobleciem a parit sa mi tam v tricku bez okupania sa mi nechce 😅 Musim uz kopnut do svokrovcov nech dokoncia ten bazen 😠 😎

bay
autor
3. júl 2009

Juuuj bazen 😵 No uvidim ako sa ja natrepem do plaviek 😀 😀 😀

halienka
3. júl 2009

babky už som túúúú 😀 😀 😀

bay
autor
3. júl 2009

Ty dostanes na zadok, takto sa flakat!!!!

halienka
3. júl 2009

Tak ja som ráno zistila že si mám zavolať až po 13,00, takže som celé doobedie ani žiť nemohla od nervov 😝 tak ale teraz už to mám vytelefonované a vyzerá to byť všetko v poriadku 😀 juchúúúúú 😀 😀 😀 ani si neviete predstaviť aká som šťastná, hneď som sa tu aj pred kolegom v robote rozrevala 😀 😀

bay
autor
3. júl 2009

Tak som to trafila. Lenka sa nam opila z mineralky 😀 😀 😀
Ale vsak my sme to vedeli, ze je to dobre. A bude xx alebo xy? 😨 No nenapinaj nas!!!

halienka
3. júl 2009

vraj v pondelok ešte majú dorobiť nejaké kontrolné dovyšetrenie, ale inak to je už takmer isté že je všetko v poriadku 😝 😀 bože už len to morfolo nech dopadne dobre a ja sa fakt asi pôjdem od šťastia ožrať tou minerálkou 😀 😀

halienka
3. júl 2009

bay, už som to ťukla do nastavenia v pase - hádaj 😀

bay
autor
3. júl 2009

No Misko bude mat teda veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela kamaratiek 😵 😵 😵
Strasne sa s tebou tesim 😉 A pozyvam ta na mojitko, ked uz tu budes na oslavu Sonicky 😉 a jej zdravia 😵

bay
autor
3. júl 2009

Jasne ze virgin 😝

bay
autor
3. júl 2009

Takze to bude kraska po mame 😵 joj 😵 sa teraz budem kvoli tebe zvysok dna skerit ako blbecek 😠 😝 😠

halienka
3. júl 2009

Bay, tvoj Miško si bude môcť vyberať medzi toľkými frajerkami 😀 😀 😀 ten sa ale bude mať 😀 mochitko beriem, ešte som to nepila tak rada vyskúšam 😉 🙂