• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nová Nádej 3. Pridajte sa

2. júla 2010 
autor
Tak a zo mna ide krv :pensive: sice malo a je to take bledoruzove, ale no staci mi aby ma to vydesilo.... Idem zavolat MK, nech zavola mojmu Dr. :grinning: :grinning: kedze je to jeho byvaly spoluziak a jemu nepovie nie :sweat_smile:
2. feb 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay neblazni, dufam ze to nebude nic vazne, utekaj k dr.
2. feb 2009 o 10:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No snad je to len preto ze by dnes bola ms :pensive: ale bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
2. feb 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A teraz uz bol cisty papier na zachode :unamused:
2. feb 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay dufam ze nic vazneee .... nohy horeeeeee
2. feb 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Odchadzam k Dr., drzte palce, ozvem sa vecer...
2. feb 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim, drzim, bay urcite to bude v pohode, musi byt
2. feb 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BAy drzim vam obom palce, daj vediet papa
2. feb 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bayka, ja radšej ani nechcem nič hovoriť aby som nezakríkla, len tuho tuho na teba myslím, neboj všetko bude O.K. :slight_smile: To trošičku tie stresy asi so psíčkom, ale už bude isto dobre :slight_smile:
My ideme 20. feb. do TN ohľadom adopcie, všetky papiere už máme pokope, teda aspoń tie čo nám povedali a v TN by nám mali zabezpečiť ten odpis z registra trestov a psychologickú poradňu. Takže pomaličky ale isto sa posúvame :slight_smile:
2. feb 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bayyyyy cakaaam urcite to dobre dopadne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. feb 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak Dr. nas skontroloval, krv tam si ce bola, ale malo... Drobcek je krasne velky ako ma byt, hlavicka, telicko, rucicky, nozicky, srdiecko bilo :dizzy_face: vraj vsetko ok, ze asi ze ma byt dnes ms, tak je trochu viac prekrveny krcok. :sweat_smile: Tak nas poslal domov, ze o osem dni si mame prist po tehu knizku. Tak som sla do prace na meeting a kym som dosla, tak uz som mala krvi na nohavickach ako pri poriadnej ms :pensive: tak este pockam pol hodku a skontrolujem, ci to uz ustalo, bo vysetrenie ma dost bolelo, tak mozno to z toho jak ublizil krcku. Ak to bude pokracovat, tak mu zavolam a meeting, nemeeting bezim naspat :dizzy_face:
No a rovno som sa objednala na 3D, na 25.2. :dizzy_face:
2. feb 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bayka no aspon ze tak, ta krvicka bude urcite iba kvoli vysetreniu, super ze sa malickemu pokladiku dari a to 3D nie je to este trochu skoro? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Myslim na Vas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. feb 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to je to prve a potom druhe okolo 23tt :grinning: ale tak ked ides na obe u nas tak platis rovnako ako by si sla len na to druhe, tak nevyuzi tu akciu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ja vas tiez kazdy den kontrolujem vo februarovkach, ci ste uz nevyrazili do nemocky :dizzy_face:
2. feb 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak mi sa lucime a ideme si lahnut do nemocky, Dr. nas poslal, kedze krvacanie neustava :pensive:
2. feb 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay ahooj drzkajte sa a nohy drz hore a ozvi sa ako to je s tebou .. prosiiim
2. feb 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bayka moja, držkaj sa, ten doktorko ti to asi riadne rozdráždil, ale neboj, všetko bude fajn, aj kámoška takto v treťom týždeň poležala v nemocke no a dalo sa to do poriadku a potom až do konca všetko v poriadku. Vezmi zo sebou aj komp, až sa tam nenudíš :wink: Moc na teba myslím stále :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. feb 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni dufam ze mas na bay cislo .. aby si nas informovala co a ako to s nou vyzera.. verim tomu ze budu v poriadku obaja :dizzy_face: :dizzy_face:
2. feb 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No moc sa mi brat firemny komp nechce... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale na lenku cislo nemam, tak rychlo IP :dizzy_face: :sunglasses:
2. feb 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bay-velmi ti držím palčeky,aj bábätku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Držkajte sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :frowning2:
2. feb 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay,paneboze,drzkajte sa. ja som si tiez preskakala svoje,tiez som krvacala v 10tt a ani do nemocnice ma neposlali tu v irsku. verim,ze v nemocnici sa vam nic nestane a bude to dobre. drzim velmi palceky.
2. feb 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
Bay, ach jo :frowning2: , už si to nepřečteš, tak snad později, držím pěsti, informuj Lenku

jsem tady na chvilku, teď jsem dorazila z práce, a za hodinku máme schůzi, tak snad stihnu večeři, možná to zkusím později
2. feb 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Na Lenku cislo nemam :frowning2: Teraz sme dorazili od veta. Arik caka dvojicky. Ja zhltnem obed a trada :zipper_mouth:
2. feb 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéžinko, bay, ja som sa dostala k PC až teraz, no už som ti poslala IP, tak dúfam, že si sa k môjmu číslu ešte nejako dostala. Viem, že nie si moc rada z tej nemocnice, ale na druhej strane radšej tam ti hneď nasadia liečbu, a konečne ťa donútia ležať a ja verím že to zaberie a už zajtra bude lepšie :wink:
2. feb 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak dik LEni, moj Dr. tvrdil, ze lieky mi ani nedaju, bo v takomto stadiu tehu ani neni ake :grinning: :grinning: No ale snad tam dostanem vozik a nebudem padat :wink:
2. feb 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kedy ideš do nemocky? Zajtra? ja som myslela, že si frčala už dnes a že ťa už ani nezastihnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fu, to mi odľahlo že som ťa ešte chytila. Ja som myslela, že niečo na udržanie dávajú, tak to som prekvapená že nie. No, pekne poslúchaj doktorov a riadne si polietaj na vozíku :sweat_smile: to ti snáď dovolia :wink: :slight_smile:
2. feb 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Teraz idem, som skor nestihla... Tak som zvedava ci ma este vezmu or poslu dom :sweat_smile: :grinning: :grinning:
2. feb 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bay, drzim palce aj ja :wink:
2. feb 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak uz som doma. Nechceli si ma tam nechat :grinning: :grinning: bo uz som prestala krvacat a len spinim a ze to nie je na hospitalizaciu bo drobec bol akcny, tam poskakoval a maval a .... No a dovodov je vela, ktory nevedia, ale inak je vsetko ok takze som doma a mam lezat :dizzy_face: takze dobru noc :pensive:
2. feb 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím bay, že by si měla zalehnout na matrace a vstát až v srpnu :slight_smile: , .....dělám si srandu, šetřit se šetřit se, zdá se že tvoje tělo dává signály, že by si měla víc odpočívat, poslechni aspoň to tělo.
2. feb 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
suhlas. prespat to az do poporodu :grinning: :grinning:
2. feb 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok