Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
3. feb 2009

Dobre ranko, hlasim, ze nadalej uz nekrvacam 😵

weja
3. feb 2009

dobre ranko 🙂
Bay - no tedaaa.... 🤐 som to citala normalne ako detektivku so zatajenym dychom, ze co sa z toho vykluje... 😅 trosku to zlahcujem, prepac, ale odlahlo mi, ked som si na konci precitala, ze drobec je ok a vlastne aj vsetko ostatne... 😵 moja zlata, ty by si mala zostat pekne doma na rizikovom a az do augusta vegetit s nohami hore... aj tych tvojich havkacov trochu umravni, nieze zase budes za nimi lietat po celej ulici... nasadit maximalne len vychadzkovu rychlost...! 😉
a kedy ides znova na kontrolu? a Duphaston este beries?

Leni - tesim sa, ze s adopciou pokracujete uspesne dalej... 😵 aj ked pomaly, ale isto sa do toho ciela dostanete... 😉 viem, ze je to hlupa otazka, ale len tak ma to zaujima - dali by ste prednost dievcatku alebo chlapcekovi? 🙂

ostatne holky zdravim 😎 tu uz ZASA snezi... 😝 😖

bay
autor
3. feb 2009

Weji, nestazuj sa, tu LEJE 😠
Hafanov venci MK, takze vyhadzujem na gaucovu rychlost 😀 😀 😀
Duphaston som vysadila min tyzden na prikaz Dr. a vcera som ho zas dostala 😀 😀 ze do 14 tt ho mam papkat. No a este k drobcekovi mojmu krasnemu. Ma 4 cm a sme 3 dni za ovu 😵 Na kontrolu idem vo stvrtok a potom v stredu. No uvidim. Do stredy mam homeoffice, takze cely den v pyzamku, sefka chora, takze budem spat 😵 No a potom uvidim ci ma este posle do prace alebo nie.

No a nazory Dr. v nemocnici na to co sa stalo: praska mi nejaka cievka ci uz na krcku or niekde tam a vyslo to von. bol to hematom. a viac si ich nepamatam 😅 no ale alternativ bolo vela.

bay
autor
3. feb 2009

A to som vam zabudla povedat ako to v tej nemocke bolo.... Tak som dosla na centrelny prijem, kde ma prijali do nemocky asi behom 10 s a hned som letela na desiate na gyn. oddelenie. MK teda isel domov, bo na to oddelenie nemoze ist a dostala som info ze ostavam v nemocnici. Dr. ma popozeral, usg a ze kedze uz zo mna neleje krv, tak mozem ist domov (taky rychly prijem bol, bo moj Dr. tam volal ze dorazim a ze ma hned maju prijat 😀 ) tak nemocnicny Dr zavolal mojmu Dr (z mojho mobilu) a prebrali ze ci ma teda nechat v nemocnici alebo poslat domov. Nakoniec ze domov. Tak som poslala MK sms. Nedosla mu. Volam, a ze nedostatocny kredit 😀 Tak som skusila mamu, bo ta ma rovnakeho operatora, ze by to mohlo byt lacnejsie. Nic. Ja ze super! Ale nastastie som dole nasla telefonny automat a pouzila ten. No ale ze som na to pozerala ako dnesne deti na LP 😀 😀 😀 😀 ale zvladla som. MK pre mna hned dofrcal. 😵

danka24
3. feb 2009

baaayyy supeeer ze si domaaa

halienka
3. feb 2009

Dobré ránko všetkým prajem 🙂
Bay, no ty si nás riadne včera vyplašila, ale našťastie všetko dobre dopadlo 😉 No prosím ťa, nabudúce si takéto spestrenie nudného života radšej odpusť 😀 teraz kľudne a "nudne" až do pôrodu, jasné?! 😉 😀 Precek mal zdá sa z toho tiež zábavu, keď tam tak tancoval 😀
Weji, ja ti ani neviem, ja by som najradšej aj oboje naraz adoptovala, aj chlapčeka aj dievčatko. No ale to si asi predstavujem moc ľahko 😀 Ja si ti furt ako sme už v tom dome presťahovaní, predstavujem ako sa tam naháňajú dve deti a dupocú po schodoch 😀 Je to zvláštne, ale vôbec si nepredstavujem ako sa starám o malilinké miminko, stále vidím len také už väčšie 4-5-6 ročné deti. Vôbec neviem prečo. No MM je jednoznačne za čo najmenšie, a asi sa rozhodneme aj podľa možností aké budeme mať, aké detičky nám ponúknu.

bay
autor
3. feb 2009

Leni, ved uvidis, mozno budu mat nejakych surodencov a budu ich chciet nechat spolu 😉
Ja nieco bez komplikacii???? 😀 😀 😀 😀 😀

skybaby
3. feb 2009

dobre ranko 🙂 bay toto uz nerob, ved sa tu vsetky zblaznime od strachu, ale super ze je vsetko ok 🙂

bay
autor
3. feb 2009

Tak prave som prisla o ranajky 😝 ale hned mi je lahsie na svete 😀 😀

danka24
3. feb 2009

bay to ti az tak lezia tie ranajky na zaludku 😀 😀

bay
autor
3. feb 2009

zjavne ano 😒 njn. som mala tazke ranajky. Chlebik so sunkou 😀 😀 😀 vcerajsia nutela chutila viac 😀 😀

danka24
3. feb 2009

bay tak si si mala dat rozok s nutelkou

bay
autor
3. feb 2009

rozky vcera padli a semiackovy chlebik sa mi zdalo blbe dat si s nutelkou 😅 njn. nabuduce radsej nutelku z lyzicky 😀 😀 😀

danka24
3. feb 2009

baby a co sa stalo s petkou ze tu davno nebola??

halienka
3. feb 2009

Bay, takže nadarmo si ráno "hubu špinila"? 😀 už je to zase vonku? To naštve, ale ba druhej strane aspoń vieš, že prcek tancuje v brušku ďalej 😉
Veru, Peťka tu už hrozne dlho nebola, už mám o ňu obavy. nemáte na ňu niekto kontakt?

bay
autor
3. feb 2009

Ja neviem. Neviem ci si dava pauzu od konika aby potom dosla s // 😵 alebo ma tu operaciu teraz. Si nepamatam ci ju mala zaciatkom februara alebo marca 😔

bay
autor
3. feb 2009

Petka chyba v mojich kontaktoch z konika 😖

danka24
3. feb 2009

ani ja nemam na nu kontakt baby skuste vypatrat nieco o nej idem i ja skusit...

bay
autor
3. feb 2009

A este aj zmenili vyzdobu v GF a uz tam nie je vystavka fotiek, tak tam nie je ani Petka 😢 😢

weja
3. feb 2009

Bay - no pekne, ze tak teraz posluchas - v pyzamku na gauci... 🙂 drobec je uz krasne velky 😵 a chvalabohu, ze je vsetko ok...

Leni - a ako to funguje - vy si poviete nejaku konkretnu predstavu o dietatku a oni vam daju vediet, ci take pre vas maju? alebo sa pojdete pozriet do niektoreho DD a ak vas nejake dieta "chyti za srdce", tak o to budete ziadat? nejako nemam predstavu, ako to funguje... 🙂

weja
3. feb 2009

Petka tu ozaj dlho nebola... 😕 ale ani nase tehulky Lolka a Inneska... 🤐
dufajme, ze vsetky sa maju az tak dobre, ze sa im sem ani nechce pisat... 🙂

bay
autor
3. feb 2009

Lolka je na PN a nema doma pristup na net ☹

halienka
3. feb 2009

Jéj, tak Peťka je veru možno na tej operácii s kolenom. Začiatkom marca isto nie, lebo to sme sa dohadovali, že by sme išli na ten wellnes víkend, lebo Peťkin muž je vtedy na lyžovačke. Takže asi je teraz na tej operácii. Tak dúfam, že jej to tam prebehlo dobre a rýchlo sa zotaví.
weji, ani ja to ešte presne neviem ale do papierov sa vypĺńa o aké dieťa máš záujem a oni potom hľadajú také o aké si žiadala, ukážu fotky, videá a pošlú ťa do DD aby si si pozrela. Aspoň myslím, že tak nejak to je. Veď sama som zvedavá. No čo som čítala v téme o adopcii, tak je dobré sa zaregistrovať aj do Nádeje, lebo soc. pracovníci hľadajú len v kraji, blízkych okresoch, kde si žiadala, ale združenie Nádej hľadá po celom Slovensku a skôr nájde. Takže keď budem mať odsúhlasenú žiadosť tak sa nakontaktujem aj na to združenie. Vraj sú tam velmi ochotní ľudia, veľa vecí poradia a pomôžu. 🙂

bay
autor
3. feb 2009

Tak som sa snazila si pospat. A ako to dopadlo, ked uz uz to na mna islo, tak sa ozval zaludok 😀 😀 uz druhykrat dnes ma vytiahol z postele 😀 😀

danka24
3. feb 2009

dobre rankoooooo vstaaaavameeeeeeeeeeee nespimeeeeeeee

bay
autor
3. feb 2009

No ako povies sefe 😀 😀

danka24
3. feb 2009

no konecne ako sa ti spinkalo??? 🙂 inac mne dnes uz sibe som si porovnavala tvoj a moj graf .. 😀 ale nie posledny ale predposledny a vyslo mi ze su si podobne 😀

bay
autor
3. feb 2009

jj. Tiez som dnes sledovala tvoj grafik a je moooc pekny 😉
No moc som toho dnes nenaspala... asi sa blizi koniec obdobia sipkovej ruzenky ☹

danka24
3. feb 2009

bay keby bol taky vysledok ako tvoj tak by som ti dovolila aj spinkat po obediku 😀

bay
autor
3. feb 2009

Diky moc, uz aby si nasla tie dve // bo budem nevyspana 😀 😀
No ak to nevyjde teraz, tak nabuduce uz iba poslat bicikovcov s diamantmi ked ani kvety nezaberu 😀