• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nová Nádej 3. Pridajte sa

2. júla 2010 
autor
Dobre ranko.. Tak ja som po dlhej dobe zazila ranne vstavanie. To je des :stuck_out_tongue_closed_eyes: No co uz. Uz som aj obleccena a pobalena a len cakam na MK kym sa vrati so psami a potom ma odveze k Dr. Len umyt zuby som si dne nezvladla :sweat_smile: Iba predne. Ked som sa priblizila s kefkou k zadnym tak ma napinalo ze az a kedze som uz mala lieky v sebe tak som to neriskovala. Skusim zuvacku :sweat_smile: :grinning:
Leni, spinkat treba :wink: to ja dobre poznam :grinning: :grinning:
5. feb 2009 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
Bay - drzim palce u Dr., potom hned referuj, co nove :wink:

my mame este stale vnutropodnikovu kontrolu a ta pani sedi u mna, tak moc nestiham :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
pekny den vsetkym :sunglasses:
5. feb 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano babulky :wink: ja som vcera usilovne pracovala a oslavovala (kolegyna mala meniny) a dnes ma zasa caka praca a dalsia oslava :grinning: no nie je to parada :slight_smile:
bay nech je u lekara vsetko v pohode :wink:
5. feb 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baaaaayyyyyyyy akooooo siiiii dopadlaaaaaaaaaaaaaaaaa
5. feb 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky :slight_smile: dnes je tu akosi tichúčko :grinning:
Bay, držkám palce u Dr., napíš ako bolo :wink:
Skybaby, téééda, ty sa máš dobre, samá oslava :grinning: a keď nemusíš chystať chlebíčky ty, tak je to paráda :grinning:
Ja mám v robote vcelku kľud, uvidíme dokedy to vydrží. Ani neni moc o čom písať, akosi sa nič nedeje. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. feb 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bay, píš píš píš, lebo ťa zje myš :grinning: Tak ako si dopadla?
5. feb 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejako nas zanedbava ta bay, ze? babyyyy kde je slnko??? toto je strasna depka toto pocasie
5. feb 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bayyy ako si dopadlaaa bayyyyyyyyyyyyy
5. feb 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak toto je des :frowning2: Vzdy doobedu ked idem na usg, tak drobcek spi a neposkakuje. Asi prehodim to 3D na poobedie :grinning: :grinning: Ale zas o tie tri tyzdne uz mozno aj doob bude poskakovat :wink:
Takze vsetko je uplne ok. Srdiecko bilo ako hrom. Uz aj spinenie prestalo :dizzy_face: takze som sa dnes tvarila v praci ze pracujem :grinning:
5. feb 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bayka super, no a si nemysli, ze prcek bude skakat ako ty budes piskat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj ty spis kedy sa ti chce,......zatial :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No to by som ani nepovedala... Dnes sa mi po obede taaaaaaaaaaaaak chcelo spat a nemohla som sa ani pod stol suchnut, bo som musela na navstevu k managerovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No super Bay, tak to je paráda :dizzy_face: No nediv sa že prcek furt spinká, veď mať takú akčnú mamu čo sa furt o niečo potkne alebo niečo na seba vyleje, to zvládne len totálny kľuďas :grinning: a to zdá sa tvoj prceček je :dizzy_face: Naďka má pravdu s tým skákaním, len si zvykaj lebo ono to bude naopak, zachvílku budeš musieť ty skákať ako bude prcek pískať :grinning:
No ja som dnes dostala od šéfa pucung ktorý som očakávala už dva dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale! "Terminátor vrací úder" a zajtra si to zlizne zase riaditeľ odomňa :grinning: už to mám na neho vymyslené :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ak sa mám ja snažiť za môj biedny plat, nech sa aj on snaží za ten minimálne raz taký plat ako je môj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. feb 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jeeeeeeeej a to som vam zabudla povedat, ze som dnes cestou k Dr. padla na schodoch :grinning: :grinning: Sa mi zaplietla noha do nohavice :sweat_smile: no ale kedze sa uz poznam, tak sa na schodoch poctivo drzim zabradlia ako stara babicka a padala som dopredu taaaaaaaaaak pomaly, ze som ani dopadnut nestihla a uz som zas stala na nohach :grinning: Mna fakt priputat na lozko :sweat_smile:
5. feb 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. feb 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ja sa proste nezapriem :sweat_smile: :grinning: :grinning: Mna by ste spoznali na ulici aj bez fotky :grinning:
5. feb 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to veru asi hej :grinning: hlavne v lete, nohy plné modrín :grinning: som zabudla, aké si ty znamenie?
5. feb 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
BYK :grinning: v cine BYVOL :grinning:
5. feb 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay a co takto osobneho strazcu, ktory bude pri tebe dnom inocou :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A ze preco nenosim sukne... :grinning: :grinning:
5. feb 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No to by mal chudak tazku sluzbu :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale asi to bude tak trochu tym znamenim, tiez som bola na zemi kazdu chvilu, ale odkedy som tehu tak iba z nohy na nohu sa potacam a preto chodim vsade neskoro :grinning: :grinning: :grinning:
autor
A co Ninka, este sa jej nechce medzi nas?? :frowning2:
no ale odtoho je plateny :wink:
autor
Nadi, ale ved ja padam aj ked sa neponahlam alebo ked sedim :sunglasses: neviem co so mnou :grinning:
Ale som rada, ze sa mozem vyhovarat na znamenie a nie je to len mojou sikovnostou :zipper_mouth:
5. feb 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kym? Ja nanho nemam :sweat_smile:
bay no poviem Ti ja by som aj chcela aby tu bola, ale zatial som otvorena iba na spicku prsta, ale zajtra opat poradna, tak uvidime :grinning: :grinning:
teraz som pod dohladom, lebo v pondelok mi namerala sestricka 170/110, tak som tam castejsie ale mne to vyhovuje, aspon viem co sa tam dolu deje :grinning: :grinning:
autor
Musime setrit na dom a dietko :pensive:
No ale isto si mierne "šlahnutá" baranom, lebo tí majú takéto sklony :grinning: inak MM je býk, ale teda on sa nezvykne potkýňať :grinning: iba teda keď sa rozhodol si mňa obesiť na krk :grinning:
5. feb 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v robote uz vedia, ze tam dlho nebudes? :wink:
autor
No ale uz radsej ten tlak moc nezvysuj, to t nepomoze k castejsim navstevam poradne :wink:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok