• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nová Nádej 3. Pridajte sa

2. júla 2010 
autor
Idem urobit torticku :stuck_out_tongue_closed_eyes: nech mi ma byt z coho zle :grinning: :grinning:
3. feb 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam a mi aj posles kusocek z nej??? :grinning:
3. feb 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hotovo, posielam, otvor balkon, snad moc nezmokne!!!
3. feb 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otvaram dveereeeeee cakaaaaaaaaaammmmm :grinning:
3. feb 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak som sa cela zabrblala pri jedeni :sweat_smile: KROCH KROCH a uz mi je pekne zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: no proste mnamka :grinning: :grinning: veeeeeeeeeeeeeeeela slahacky, to je tazke na zaludok, ale odolaj.... :sweat_smile:
3. feb 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnnaaaammmm prasiatko si to vyborne spravila velmi mi chutiiii :slight_smile:
3. feb 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Som rada :wink:
3. feb 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak vidím bay, že už je lépe, jen aby ti ta chuť odpočívat nepřešla.

krize se začala projevovat, v pátek je povinně zavřená fabrika, ´všichni si bereme dovolenou, tak by to mělo být každý pátek, no uvidíme, nerada bych opleskala dovolenou, a pak se v létě v práci pekla, tak na dva pátky v měsíci si udělám náhradí volno, jeden pátek dovolená a jednou půjdu, já nejsem závislá tak ny výrobě jak ostatní, ale ze solidarity zůstanu doma.
3. feb 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky :slight_smile:
Ja mám dnes akúsi naprd náladu,mi ju pred obedom pokazilo vedenie našej firmy, chceli aby sme im hneď a zaraz poslali nezrealizované cenové ponuky, čuchám za tým len problémy, isto nás budú drbkať, že je málo zákaziek a ako je to možné že sme nepresvedčili zákazníkov, že naše okná sú tie naj naj naj...akurát furt zabúdajú, že sú aj najdrahšie a bohužial, 90% zákazníkov iné kritérium ako cena ani nemá, a teraz presviedčaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak ma to nejako rozladilo, lebo už len teraz môžem čakať najbližšie dni nejaký pucung. :confounded: A pritom všetci vieme že kríza sa na nás valí, tak je úplne jasné, že ten dopyt nebude taký ako býval, ale naši ťuťmáci ešte podražejú a zrušia aj tú jedinú akciu ktorú sme mali. No ale dosť už, už som sa vysťažovala, tak mi je lepšie :grinning:
Stále ešte nie sme na tom tak zle ako ty Eliška, to už teda začína byť tvrdé, keď vás začali nechávať piatky doma. Dúfam, že sa to čoskoro vyrieši. :slight_smile:
3. feb 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ale kde ste všetky? :confused: Hádam už nespinkáte :sweat_smile:
3. feb 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni nespím, trochu jsem ohřívala ve vaně, a teď vegetím, jsem doma jen s dětmi, tak si užívám klidu
3. feb 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj ták, ja som myslela, že možno máš divadlo alebo dačo také :slight_smile: A tvoj M neni doma? Tak si to veru pekne vychutnaj :wink: :slight_smile:
3. feb 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bré ránko :slight_smile:
4. feb 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko :dizzy_face: A zas dalsi uprsany den :frowning2:
4. feb 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kuratenka, zdravim vas z roboty, ale uz musim ist domov, je mi desne nevolno. Moc na Vas myslim a chybate mi, pa pa Ja som zatial klop klop o.k. :wink:
4. feb 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj, tehulka, som moc rada ze sa mate ok :dizzy_face:
4. feb 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ahojte sisipetka si aktualizovala graf ona je uz asi dooomaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. feb 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jj, mas pravdu :dizzy_face:
No idem spat do postele, snad tentokrat vydrzim dlhsie ako pol hodku nez ma zas hlad vyzenie :unamused:
4. feb 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay tak si pospinkaj aj zamna :dizzy_face: :grinning:
4. feb 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tazke tie prebudzania...
4. feb 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no niejako dlho si nevydrzala :grinning:
4. feb 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vyse hodky si pospat? To je na mna dost :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt?? tak dufam ze si sa aspon trosku vyspinkala :grinning:
4. feb 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No to jasne, len ze som sa potom naobedovala a po obede sa mi ocka krizia, tak by som hned zalahla spat :grinning: :grinning: :grinning:
Ale uz som napisala oznamene zamestnavatelovi a zajtra to oznamim :dizzy_face:
4. feb 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co si napisala ..ze ides na marodku?
4. feb 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ze som tehu :grinning: ved oni este ani netusia :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
4. feb 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt??? :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no jasne :sweat_smile: Ved este furt nemam ani tehu knizku :sweat_smile: Ale som si pripravila to oznamenie na zajtra, ze rovno s pripadnou PN :grinning: :grinning: nech to maju vsetko naraz, len neviem komu to musim davat pisomne a komu staci ustne :unamused: Ale ved dojdem, poviem a spytam sa ci to chce na papieri :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dnes tusim vsetky poriadne pracujete a neflakate to tak ako :dizzy_face: No obdivujem vas :grinning:
My sme dnes zas mali na veceru rezniky, no MK ma na vecere fantaziu :grinning: :grinning: ale neva, hlavne ze som sa nadlabla. MNAMKY.
Som zvedava co povie Dr. zajtra. Potom sa ozvem :wink: Dobru nocku.
4. feb 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný večer bambulky :slight_smile: ja som to dnes akosi nestíhala, v robote bolo toho trochu viac a teraz som prišla domov, najedla sa a hodila som šlofíka ako Bay :grinning: až teraz som sa prebrala.
Peťka sa akosi stále neozýva. No hlavne nech sa držká a lieči :slight_smile:
4. feb 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok