Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
4. jan 2010

Peti, ja pridem velmi rada 😵 😀

A ja mam od vcera depku alebo co 😠 Furt len revem a ani neviem preco 😝 😠

ninockaskv
4. jan 2010

ahojte babule, len tak zbezne som prebehla, co mate nove, trosku som si zase dala pauzu.. sviatky prerevane a presoplene asi prvyrkat v zivote som rada, ze som spat v praci 😔

narodilo sa dalsie mimi,kamoska, s ktorou sme planovali chodit aj s detmi na chatu.. 😅 maju dievcatko.. este nam aj kamarat volal, ci to pojdeme s nim zapit.. no tak sme to nezvladli.. kolegyna je tehotna, takze o 7 mesiacov cakame dalsiu sms.. uz nechcem ziadne vianocne oznamenia s detmi.. 😔 ani sviatky .. 😖

elis, tak vela sil, nech sa rychlo vyliecis, hlavne to skus vylezat, lebo prechodena chripka sa vrati ako bumerang..

ostatnym maminam (aj elis 😀 ) vela stastia v novom roku, nech mate babatka zdrave a silne.. nech vam robia vela radosti, nech sa vam telicka daju dokopy a nech uz zacinate planovat druhe mimi

weji, denne.. 😅 nam vela sil a pozitivneho myslenia, toto je rok tigra, praje odvaznym a cielavedomym.. takze my vieme, co chceme.. tak sa nam to musi splnit..a by svet bol v rovnovahe 😀

weji, pamataj, treba mysliet pozitivne, verit tomu a vizualizovat si a vysielat spravne myslienky do vesmiru, aby sa ti vratilo to, po tom tuzis... xiixixix

malym oslavenkynam vela stasticka a zdravicka 😝

ninockaskv
4. jan 2010

a bay, ty co? poporodna depka ta prikvacila? precoze tolko nariekas? 😀 mysli na to, ze mas malusa doma, zdraveho, chlapa co ta lubi ako kona a ochvilu budete s petou chodin na palacinky so slahackou 😀

bay
autor
4. jan 2010

Ninka ved ja placem bez dovodne 😝 😠 To budu hormony 😀 😀 😀 Este ze sa mam na co vyhovarat. Som len zvedava do kedy mi to bude prechadzat 😝

ninockaskv
4. jan 2010

no, esteze su to len tie hormony.. by som ti aj povedala, ze si daj panaka . .ale teraz nemozes.. sup, vylez dnes von, je tam slnko, to ti doda energiu... 😝 ale korcule nechaj doma, nech nemate dalsi uraz xixixi

prejde to rychlo, uvidis 😀

bay
autor
4. jan 2010

jj. Uz sme boli vonku a je mi lepsejsie 😉 A korcule su s MK v praci (su stale v kufri auta nech su po ruke 😀 😀 )
Ale idem si upiect makovy kolac 😀 😀 A obavam sa ze MK nebude mat ani omrvinky 😀

ninockaskv
4. jan 2010

no mak je dobry.. 😀 ukludnujuci a je tam vela vapniku 😝

ja oddnes detox a precistovanie .. som mala taku krizu, ale ze taku, ze som aj kolace jedla a predvcerom som bola uplne hotova, ale tak, ze som aj zmrzlinu jedla.. vsetko veci, ktore nemozem, tak dufam, ze sa mi to nevrati v podobe nejakej choroby 😀

hm a skoro som zabudla, ze mam volat kvoli akupunkture .. objednat sa .. 😖

halienka
4. jan 2010

Ahojte babky moje 🙂 a vy čomi tu nacvičujete za depky? Bayka, popôrodná depka po 4 mesiacoch - nestraš 😅 Ja som myslela že to popôrodné blues len v šestonedelí býva a potom už nie 😝 😀 počuj, to má isto nejakú príčinu, len ty ju asi nechceš vyzradiť 😉 priznaj čím ťa naštval tvoj MK a ja si to s ním raz-dva prídem vybaviť 😉 😀
Ninočka a prečo nemôžeš zmrzku a koláče? Tak to fakt už naštve, keď máš depku a ešte ani koláč si nemôžeš dať 😝 Ale neboj, všetko sa na dobré obráti 😉 sem tam musíme niečo zlé prekusnúť asi aby sme vedeli oceniť to dobré čo potom príde alebo čo 😉 a ono to vždy príde 😵 😵 😵
Peti, napíš viac o tom kresielku, kde ste ho kúpili, aký typ a za kolko? Ja tiež nad ním uvažujem, len teda dúfam, že by mal na malú účinok. Má aj také ako hojdanie a vibrovanie v sebe? A čo na malého najlepšie zaberá? To je otázok, čo? 😀 😀 😀 Dúfam, že som ťa moc nimi nezavalila 😉
Soni, tvoja malá je taká krásna, zas som si pozrela všetky fotky v tvojomalbumíku a som z nej hotová aká je zlatučká 😉 🙂 dúfam, že aj tak poslúcha 😉 😀

sisipetka
4. jan 2010

Ahojky kocky,

Sonicka, Tamarka je uzasna....a teda nezaprie, ze je ocinova 😉 Inac je pravda, ze ked nemame problem s prdkami a kakanim, tak maly je zatial ok a dokaze lezat na jednom mieste a pozerat sa okolo seba (teda aj ked zatial iba reaguje na svetlo).

Leni, no my zatial sme prisli na to, ze ked je maly nepokojny, tak dam okolo neho ten kojaci vankus - jemu sa uzavrie okolie, citi z vankusa maminu a normalne dokaze v klude lezat a dokonca tak aj zaspi. Realizujem to vsak iba nadranom, ked sa po papani nechysta velmi spinkat, pricom my by sme este potiahli. On zacne nepokojne mrncat, tak si ho dam na par minut lezmo na prsia, tam sa ukludni a potom ho presuniem bud do postielky a obalim okolo neho ten vankus, alebo ho chvilu necham u nas na posteli a tak ho obalim. Inac ostatne lezania a zaspavania realizujeme iba v postielke. Citala som taku mudrost, ze deti musia zaspavat s takymi vnemom, aby ked sa zobudili, tak ho mohli opat vnimat, lebo inac budu plakat. To znamena, ze ak mi zaspi napr. pri svetle a ja ho budem hladkat a mojkat, tak ked sa zobudi a nebude mat to iste, co pred spanim, tak bude nepokojny, plakat a vyzdavovat si to cele odznova. Preto sa aj snazim vsetky spania robit v postielke bez inych vnemov. akurat to ranne plackanie, ho trocha mojkam...ved to tiez potrebuje a je neskutocne kludny na mojich prsiach. Je pravda, ze rano mava problemy s prdkami, tak na prsiach sa ukludni, ja mu hladkam brusko a ma priestor cvicit nozickami.
To lehatko sme objednali cez ebay - mam ho aj v albume. Je to fischerprice a odtial nas vysiel 75 € aj s postovnym, pricom u nas take lehatko vyjde cez 100 €. Ma 3 aktivity - hraje hudbu, vibruje, a hraje hudbu a vibruje sucasne. Hupat nehupe, akurat ma aj mini hrazdicku so zrkadielkom a hrackou. Vyhodou je, ze je vypolstrovane teplou hunacinou, takze od spodku mu nie je zima, da sa to prat a ma to podhlavnik pre babatka. Ja som spokojna, maly tam pekne sedi (vid foto) a dokaze tam aj driemkat.

Kamilka, co za depresie to mas? Uz aby skoncila zima, ze? Potrebujeme teplucko a prechadzky s krpcami po okoli a palacinkach 😉

Ninka pekne pozitivne si to zobrala, aj napriek uplakanym sviatkom. Chapem, chapem, chapem...ale ver, bude lepsie a potom sa budes tesit z maleho drobceka v naruci.

My mame dnes prvu poradnu za sebou. Chris pribral za 2tt 460 gr. a narastol 3 cm. Dr. ma pochvalila, ze aj napriek problemom s mlieckom, to zvladame super a pekne prosperujeme. Dokonca som si presla aj otazky ohladom stikutky, prdkov, kakania, soplikov - vsetko robime spravne a mame v tom pokracovat 🙂 No a tym padom mame uz aj prvu prechadzku po vonku za sebou - prisli sme krasne ruzovy a dufam, ze sa to malemu pacilo, kedze to pekne prespal 😉

ellise
4. jan 2010

ahoj holky,
skončili prázdniny, tak napadl sníh, proč ne, když budou děti ve škole, aby se něj mohli dívat a saňkovat až odpoledne až když je tma a bojujeme s úkolama.( my teda se čtením). Já nevím proč Tomík tak nerad čte, apřitom mu to docela jde, ale kolem toho je tolik pláče. jen nevím jestli sem tady správně když se tady řeší poporodní blues, prdíky, a kojení.

Dnes k nám do práce nastoupil nový člověk, teda až tři lidi, ale ten jeden teda byl, 😵 😵 věk asi 45, černé lehce prošedivělé vlasy, playboy jak sviňa, no po dlouhé době zase pěkný chlap. ma kterém může oko spočinout. 😵

bay
autor
4. jan 2010

Leni, to nie je baby blues. To len MK hneva.... Nic. Proste ma stve z principu uplnymi hlupostami... 2 tyzdne vkuse spolu, to nerobi dobrotu 😀 😀 😀 Ale kym nerevem na zastavke ze mi zdrhol bus, tak je vsetko ok 😀 😀 😀
Elis a nebavi ho citat len slabikar alebo celkovo? Lebo ked som citala s kamaratovym synom slabikar, tak to bola celkom zabava - zabavna forma. Citanie hrou. Ale to bolo mesiac dozadu. Neviem co a ako preberaju teraz.. 😅 Joj a ten chlap 😉 Treba si to uzit 😀 😵

halienka
4. jan 2010

Peti, mne sa zdá že moju malú každý týždeň upokojuje niečo iné, stále sa to mení 😝 😀 tiež by som rada našla niečo na čo sa môžem 100% spoľahnúť, no zatiaľ nič také nie je. Dudel nechce, keď jej ho dám nasilu, tak vzápätí letí na meter do miestnosti 😀 My malú na postielku ešte len ideme navykať, zatiaľ spáva na gauči, frajerka jedna 😎 😀 , pretože ju mám v blízkosti cez deň a v noci s ňou na tom gauči spí MM aby ju mal tiež pod kontrolou, hlavne kôli tomu grckaniu. No už sme urobili postielku tak aby bola v 30 stupňovom uhle a pomaly bude už zaspávať tam, už viackrát tam spala a tuším v nej spí lepšie ako na gauči 😀 Inak krásne priberá Christianko, som rada že sa vám darí a všetko ide dobre 😵
Eliška kľudne píš o Tomíkovi a o problémoch s čítaním, veď ja budem rada ke´d budem čítať aj iné problémy a všeličo sa do budúcnosti dozviem 😉 Ja viem že my tu teraz dosť riešime tieto bábatkovské veci, možno by nebolo odveci keby sme sa my s malými bábatkami presunuli do témy Mamičky s Novej Nádeje, tuším už je taká vytvorená, aby sme vás hlavne nastávajúce tehulky týmito našimi rečami neotravovali furt 😝 😀
No my máme dnes dobrý deň, malá krásne pospinkáva, keby boli také všetky dni 😀

halienka
4. jan 2010

Bayka, ja som to tušila, že to tvoj chlap má tvoju depku na rováši 😉 Šak možno treba na neho zvýšiť hlas a on sa potom spamätá 😉 😅 aspoň na môjho to zaberá, aj keď ja to robím veľmi výnimočne, no možno aj preto to zaberá 😀

ellise
4. jan 2010

leni mně to nevadí, jen se usmívám, že tyhle starosti já už mám za sebou, to by se taky mohlo stát že by sme tady s wejkou byly samy.

bay, myslím že ho nebaví číst slabikář

ninka, neboj já se moc ráda a žádnou nemoc jsem zatím nepřecházela

ninockaskv
5. jan 2010

no baby, take dieta to je hotova veda.. no nic, vsetko to vyskusajte, aby ste mi to potom pekne krasne mohli rozpravat..

bay, nestvite sa s chlappom kvoli hlupostiam, pamtaj na to, ze su aj horsie veci.. tak sa teste, ze sa mate, nech je na teba dobry a nech sa o vas stara.. 😀

elise, pekny chlap? to co je? ja bude starnem alebo chlapi vymieraju.. alebo su homosexuali.. ved kam pozriem, tam nic.. u nas v praci sama zenska a ked chlap, tak ble.. nic moc..

a chalani nemaju radi citanie, moji braskovia tiez s tym nemali problem, ale moc to nemuseli, mozno je to len faza a bude z neho raz filozof xixixi 😀

peti, vidim, ze si sa do toho seriozne obula.. a mas to podchytene zo vsetkych stran.. a kam chodite do poradne? na sustekovu? ja som tam chcela k jednej detskej.. ta lieci aj homeopatiou.. 😅

leni, ja nemozem cukor, mlieko, kavu... lebo z toho mavam vytoky 😝 ale teraz som to fakt nezvladla

idem ja kuk tu tamarku a inych mrnuskov, ked teda mate nove foto 😉

ale najrpv ficim na kozne, dat si pozriet znamienka, ma chlap vcera tak vystresoval, ze ked by mi teraz pred plodenim nasli nieco, tak sa zrutim.. peti, moje pozitivne myslenie.. no moc sa mu nedari 😅

bay
autor
5. jan 2010

Elis a co tak skusit namotivovat nejakymi tymi detskymi casopismi ze si pocita a potom k tomu nieco dotvara 😅 A ani sa mu teda necudujem. Koho by to bavilo citat furt dokola mama ma emu, ema ma mamu a obdobne vety 😝 😀 😀 😀
Ninka, ved mi sa nehadame. Len ked je doma 2 tyzdne tak tie drobnosti co mi trosku vadia robi cele dni a nie len par hodin denne tak sa to tachsie prehliada 😀 😀 😀 😀 A kedze viem ze su to blbosti, tak nema zmysel sa kvoli tomu hadat, ale nejak tie nerviky proste von musia 😅 Ale uz som ok 😵

A my sme dnes boli plaaaaaaaaavat. Misko zas najmladsi 😀 😀 Ale zato najakcnejsi. Tam spliechal, kopal nohami, chcechtal sa, no proste si to uzil. Len saunu sme moc nezvladli. Nanho (aj na mna) je tam moc teplo, plus tam nechce pit, tak sme sli von a tam sa uz napapal a bol spokojnucky.
A teraz uz drichme vyse hodiny. Parada!!!
Len mne tam tak desne skvrkalo uz v bruchu. Este ze sa maly vykecaval a nebolo to pocut 😀 😅 😀

ninockaskv
5. jan 2010

jeej.. aj ja by som chcela s malusom chodit plavat 😅 😅

vidis, mozno si prisla na sposob ako ho vystavit.. mlady ma mozno len vela energie 😵

bay
autor
5. jan 2010

No v kupeloch to nanho nezaberalo... Ale dnes ol odrovnany. O jednej sme zalahli a len pred par minutkami vstali.. Konecne om vyspanaaaaaaaaaaaaaaa. Dnes sa moze zurovat!!!! Kam vyrazame? 😀 😝

ninockaskv
5. jan 2010

no s malym a plienkami a flasami? akurat na palacinky do cukrarne 😀 😝

ninockaskv
5. jan 2010

pozrela som si tych vasich drobcov.. nadherny kazdy jeden 😵 😵 .. a zase tam dlho nepachnem, nerobi mi to moc dobre.. vsetky tie detuse 😖

ellise
5. jan 2010

ahoj holky,
jo Ninka hezký chlap, ale v práci jsme se s holkama shodli, že je to typický lamač dívčich srdcí, ale i tak je na něho hezký pohled. Já dělám ve firmě kde je většina chlapů, ale až na pár vyjímek nic moc, ale někdy stačí i když se za tebou koukají, 😵

bay, ještě neumíme všechna písmenka, tak to čtení časáků ještě nejde, ale jeho oblíbená činnost je psaní na PC, to si vylisuje naše jména a kde kdo a co dělá. přitom psaní mu nejde, ale má radši.
Plavat jsem taky chodila, ale našeho malého nebavilitakové kolektivní hry, a akce, tak jsme toho nechali ale tak jak ty jsme začínali ve 5 měsících, to se mu ještě líbilo, to se uměl i potopit, ale v druhém kole, když měl rok, tak nechtěl skákat do vody a potápět se, žádné kruhy na tělo, nic.

bay
autor
5. jan 2010

No Miseno je zatial tvor spolocensky. Uvidime do kedy 😉
No mozno ked zvladne vsetky pismenka, tak bude radsej citat 😅 😵
Ninka, nieco proti palacinkam? 😀 😀 😝 taka dobra gastanova alebo malinova... jooooj. Petiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵

Ako tak kukam tak mi usli nejake pismenka 😠

Ninka ako kozna?

A my ideme na ples 😵 13.2. Vsetci traja. Sa tesiiiim. Zas nejaky prijemny rozptyl 😀 Uz musim len splasit nejake to oblecenie. Este musim splasit nejaku suknu (alebo rovno cele saty). Mam pekny bely korzet. Na nom by ani nemuselo byt vydno to mlieko 😀 😀 😀

sisipetka
5. jan 2010

ahojky kocky,
tak vcera som bola za mudru a v noci nam to nas maly certik riadne ukazal. Od 22hej do 10tej rana spal dokopy asi 2 hodiny. Tak sme sa s MM striedali, bo by som odpadla od unavy. Neviem co mu bolo, ale riadne nas znicil 😅 😀
Kami, ja vam zavidim, ze uz ste taky velky a uz chodite plavat....potom das infosky a na jar pojdeme aj my, teda ak si maly nezvykne na kupanie vo vani, pochybujem, ze zvladne bazen 😝 Teraz tu kamarat vylyhuje v lehatku a vyskiera sa. Ja len pevne dufam, ze vecer bude spat, bo MM ide zapijat a mne sa samej nie velmi chce bojovat.
Ninka, chodim na Sustekovu a chcela som tiez chodit k tej s tou homeopatiou, ale ked som prisla uz mala plno do juna. Vraj tam chodia mamicky sa objednavat uz na zaciatku tehu 😅 Ale mam inu, vyzera celkom dobre a bola mi tiez odporucena...

bay
autor
5. jan 2010

Peti, na spanok sa treba len stazovat. Ale naj je vobec sa nevyjadrovat 😉 😀 😀
A eboj, dorastiete aj vy. Si uzivaj kym je taky maly a pritulny a lahkyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀

ninockaskv
5. jan 2010

nic, palacinky su v poho, len ja ich nemozem xixixix 😝

kozna asi v poho, tri znamienka musia ist prec, dve su na zlych miestach, drazdi ich oblecenie a jedno sa jej nepacilo.. tak sa musim sup objednat na chirurgiu.. nech som zdrava a mozme plodit .. ale ze po 4 hodinach som prisla naspat do prace

no kym mi budeme tehu, mozno bude mat ta doky zase nejake volne miestecko.. 😅 tusim cerna sa volala a nakoniec sme skoncili u jelenciakovej

peti a nekupete maleho vo vedierku? mne sa to strasne paci 😀

elis, tak aspon na pozeranie chlapa, to ti zavidim.. moj je sice tiez fesak, ale uz okukany xixixi

😀
prave pozeram kalendar, uz je januar.. ochvilu februar a to sa mozem objednat na konzultaciu a v marci mozme zacat skusat.. neviem, ci sa vaic tesim alebo mam viac stres, ze to nepojde .. ach jo

halienka
5. jan 2010

Ahojte babky,pridala som nejaké foto do albumu 🙂

sonicka07
6. jan 2010

lenka,petka,dakujem za lichotky co sa tyka malej. je fakt uzasna.
aj tie vase babetka su nadherne. leni,pozerala som pre zmenu tvoje fotky. malinka teda robi ksichtiky...haha je fakt nadherna. aj ty si zmenila imidz. vyborne vyzeras s dlhsimi vlaskami,aj tusim ina farba,ale to nie som si ista...
ja mam dnes volno,chceme do dublinu,ale vonku snezi...mame tu fakt riadnu zimu. taku som tu este nezazila a ani vela irov... kazdy den mrzne a snezi. pri mori!
ninka,hlavu hore,urcite aj ty budes mat skoro svoje babetko. verim tomu. pozri kolko nas tu je,co sme tiez zazili podobne situacie a teraz sme maminami. a nestresuj,ze to nepojde. skusajte ale naplanujte si nejaku dovolenku na marec,april,akoze ani nechcete otehotniet,lebo mate dovolenku a potom just sa to stane... 😉 sestra skusala asi 2 roky,furt nemohla otehotniet,bola vystresovana. zabukovali letenku do spanielska a ked sa vratili,zistila ze je tehotna. vajicko sa krasne uhniezdilo na dovolenke. tesila sa na dovolenku,nestresovala nachvilu, odputala sa od myslienky ze teraz to uz musi vyjst... a ono to vyslo.
ok,dost na dnes. este pridam informaciu,ze zajtra ma pisatelka tohto clanku 37 rokov!!!!!!! 😝 😢 😠 ☹ nuz,pojde to uz len hore...ach jaj.

halienka
6. jan 2010

Ahojte babky 🙂 tak mám konečne trošku času, obliekla som malú von - dnes výnimočne bez plaču a poslala som MM aby sa šiel s ňou poprechádzať. My totiž zachvíľu ZAS!!! čakáme návštevu, tak to tu musím dať trochu do poriadku a urobiť nejaký obložený tanier. A cez okno vidím, že s MM už kočíkuje aj svokra 😝 takže je mi jasné, že sa mi sem tiež zase nanominuje a bude sa vychvaľovať ako sa jej synáčik úžasne stará o malú 😀 To isté urobila pred dvomi dňami, vedela že príde návšteva tak akože náhodne išla do Tesca a stavila sa a potom tu bola až pokým návšteva nezdvihla kotvy 😝 Som zvedavá aké múdre rady mi zas bude dávať. Včera bola u mňa moja mama, len tak vo dverách a hneď ma stihla naštvať, lebo ma ihneď začala kritizovať, že malú učíme zle, že jej pri zaspávaní robíme ticho. No neviem, či ostatné ženy schválom vtedy buchocú okolo hlavy dieťaťa len aby sa nedajbože nenaučilo zaspávať potichu 😠 Veď ani dospelý človek nezaspí pri hrmote, neviem prečo si všetci myslia že deti musia. Áno, keď už spí, už jej hrmot nevadí, ale keď zaspáva, tak ju to vie vyrušiť.No ale to mi je jasné, že moja Sonka nikdy nebude taká skvelá ako Radenko a Lukáško (moj brat a jeho syn), s tými ju totiž hneď zrovnávala. 😝 Tak som sa vám tu vyžalovala 😀 aj vy máte také problémy s mamami a svokrami? 😀
Soni, ja mám dlhšie vlasy len z toho dôvodu, že sa nemám kedy ísť ostrihať 😀 a farba je väčšinou taká aká sa kaderníčke podarí, časom sa trošku vymyje. No ja chcem vždy rovnakú, ale ono to vždy výnde trošku inak. Ale mne to nevadí, aspoň som vždy trošku iná 😉 😎 😀
Ninička, až 3 znamienka ti idú vyberať? Ja sa chystám na kožné už roky, mám dosť škaredých znamienok, ale furt to pre niečo odložím. No viem že by som mala 😝 😀 Tak ti budem držať palce aby ti to bezbolestne vybrali 😉
Peti, neboj, malého to prejde, aj naša malá tak zo začiatku vyvádzala, ale teraz chvalabohu už je to super. Neviem čím to je, ale v noci akoby ju prešiel aj reflux ani prdíky ju tak netrápia, proste vcelku dobre prespinká aj 4 hodiny. No ale zato cez deň si to niekedy vynahrádza 😀

ninockaskv
6. jan 2010

ahojte, prisla som vas kuk.. je volno a ja zase za compom, sa tu trapim s chlapovou pracou do skoly.. my uz 5 rokov slubuje za to vsetko dieta.. 😅

soni, ja viem, len sa mi ta hlava teraz velmi tazko drzi hore.. takto nam na prvy sup vyslo to prve iVF, som s tym vobec neratala zabookovala letenku do lisabonu a potom som ju musela aj zrusit.. zakazane lietanie.. 😝

kolegynina sestra je tehu, pred mesiacom sa rozhodla, ze ide byt.. a je. pri prvom to tiez trvalo asi 2 mesiace akurat co sa s chlapom zoznamila.. no neviem ja veru, podla coho tento vesmir zadeluje radost.. a to maju s chlapom oddelene spalne.. po dvoch rokoch manzelstva.. uz som to tu nepisala? nahodou? 😀 a teraz idu do pariza, proste ziadny stres, ze by o to mohla prist.. ach jo..

a pisatelke clanku teda prajem vsetko najlepsie, vela zdravia, stastia a este zopar krasnych detusiek 😀 😀

leni, moja buduca svokra sa odstahovala aj priatelovou sestrou do madarska.. takze as vidime len 2x za rok, na vianoce a na velku noc.. a moja mama sa mi tiez do nicoho nepletie, iba ked sa pytam.. a kasli na to, rob vsetko ako to citis ty, je to tvoje dieta.. nie svokrine.. ani mamine.. a ked sa to uz nebude dat vydrzat, tak im to skus povedat.. mysli na to, ze mas doma chrustika.. a na take blbosti neminaj energiu!!

jo, 3 znamienka.. a dve mi uz vyberali pred tehu.. a priatelovi 6!! neodkladaj to moc, znamienka su tiche zakeraky, pri nich clovek nikdy nevie..

ellise
6. jan 2010

ahoj holky, konečně jsem doma, vám normálně závidím, že jste doma, ale na mně třeba taky dojde. 😉

Soni, bu´d v klidu, já se ve tvém věku cítila úplně nejlíp, a ani teď to není špatný, záleží jen na tobě, jak to budeš brát

Leni, nechci se zastávat tvojí mamky ( jsem tvoje kamarádka ne její) ale my jsme teda ticho nebyli, ne žeby jsme dělali rachot, ale bežný ruch domácnosti, pračka, rádio, televize, otevírání dvířek...atď, ale u vás je problém, že málá spína gauči, já malého dala spát do ložnice, přivřela dveře a normálně se fungovalo...

tchýni neříkej že máte návštěvu a na obložený talíř se příště vykašli, udělej tousty a hotovo. A návštěvy se sami k vám zvou, nebo co?