sisaha
22. aug 2012

baby, trochu odveci, ale da sa to pozerat na nete zdarma, alebo je voyo stale platene?

mamartinka
autor
22. aug 2012

@monika15 nepozeram.Mam to dnes na Pod Povrchom.Aj ked to len pocuvam 😉

mamartinka
autor
22. aug 2012

@sisaha bohuzial stale je voyo platene.

sisaha
22. aug 2012

@mamartinka 😠 😠 😠 preco to tí idioti prekrývajú?...uplne som zabudla, ze dnes je pod povrchom...

mamartinka
autor
22. aug 2012

@sisaha To neviem.Este zajtra ide Pod Povrchom.

meloa
22. aug 2012

no podľa mňa toho Jura zabila tá Zuza, on ju znásilnil a ona ho potom zapichla ....aspoň tak sa mi to zdá, pri jej emóciách keď ide o Tomáša....ale ak áno, tak radšej mala povedať pravdu, ako mu zničiť život....a nie byť zbabelá a ticho.... júj, akurát včera som sa stretla s Ondríkom, mala som sa ho opýtať 😀 ..ale určite by mi to nepovedal ...
inak seriál ako všetky seriály....nadsádzky a nezmyselnosti ....

monika15
23. aug 2012

@sisaha dobre svine co...!!!!!!!!

@mamartinka nejako neviem uvidim idem kuknut 🙂))

vilma75
23. aug 2012

Hm, 100 ludi 100 chuti....kazdemu sa paci nieco ine 🙂 Ja som sa na tento serial celkom tesila hlavne kvoli uputavkam, ktore zaujali, avsak serial ma troska sklamal, ale napriek tomu pozeram dalej 🙂) No, tiez som tipovala ako vraha sestru, ze ju znasilnil tak ho zabila, ale potom som to prehodnotila, ze by to nebol az taky happy end keby to bol niekto z rodiny. Takze som dospela k zaveru ze je to ten paholok-pomocnik, co ma tu dceru. No ved uvidime co nam prichystali 🙂

meloa
23. aug 2012

a kolko to má vlastne častí?

sari24
23. aug 2012

Baby ja som inak zabudla, tá Lucia, to mladé dievča, to je kto vlastne? Ona tam hraje dcéru Iva Gogáľa? Som nejak nestihla zaregistrovať 🙂

vilma75
23. aug 2012

@sari24 hej, to je jeho dcera 🙂

dajna11
23. aug 2012

ahojte kočky,snažím sa to sledovať ale aj na joj-ke a tak sem tam prepínam hore dolu,a teraz mi ušlo čo tá Zuza hovorila tomu farárovi na spovedi???nepriznala sa????

vilma75
23. aug 2012

@dajna11 Nepriznala, len mu vravela, ze niekedy nenavidi svoju dceru, lebo mysli na to ako bola splodena....

mia258
23. aug 2012

@vilma75 a stale sa nevie s kym ma to dieta? Ci som nieco presvihla? 😀

Inak ju tiez tipujem na vraha.

vilma75
23. aug 2012

@mia258 no ona nepovedala ze s kym to ma....to tam natahovali ako gace :D :D No, nwm ci je vrahyňa, bola som presvedcena ze hej, ale akosi menim nazor 🙂

mia258
23. aug 2012

@vilma75 a koho tipujes ked nie ju?
Ja si zas neviem predstavit ako by tak pokojne sedela vedla Tomasa, ked on by si kvoli nej odsedel 8 rokov zbytocne, to by bola co za charakter? 😨

vilma75
23. aug 2012

No ja si myslim, ze je to ten pomocník, čo ho hrá Gogál....Ako napadla mi aj tá Zuza, ale to asi len tak naťahujú, a potom by to nebol až taký super koniec keby to bol niekto z rodiny, a máš pravdu, nenechala by Tomáša sedieť v base 🙂

mia258
23. aug 2012

@vilma75 myslis ze Gogal? Mne sa nezdal doteraz podozrivy, musim si ho viac zacat vsimat 😀

vilma75
23. aug 2012

@mia258 No mne nikto iný nevyšiel :D A okrem toho sa tiež bil s tým Jurom a ešte ho aj našiel 😕

vilma75
23. aug 2012

a uz to ide 🙂

sari24
23. aug 2012

Tiež už pomaly mi začína byť podozrivý Gogáľ 😀 Ešte aj teraz jak rozprával s Gabou, že Tomáš je podľa neho nevinný a ako sa pri tom tváril, tak ktovie 😝

lussy23
24. aug 2012

ako často bude chodiť tento seriál? Videla som tu prvu časť a zaujal ma🙂 ešte si mudim kuknuť tie dva diely, čo som nevidela.

lussy23
24. aug 2012

ja si myslím, že Juraja zabil ten blondavy s okuliarmi.

mirko
24. aug 2012

@sisaha mna to hned napadlo ze by to mohla byt ona...

sisaha
24. aug 2012

@mirko tak oni to musia drzat trochu v napätí.. niekedy sa cítim ako Colombo... 😉

labelo
24. aug 2012

napiste mi niekto co bolo v prvej častitrocha podrobnejšie, nevidela som a teraz si musim domyslat,ta tomasova sestra má s kým tu dcerku?

jankah77
24. aug 2012

@labelo skus stiahnut z uloz.to... ja si ju akurat opat taham, neda mi to pokoj, musim si to este raz pozriet....ta Studenkovej dcera, co hra Dzurikova, mi je nejaka podozriva. Velmi sa snazi proti Tomasovi...a ak sa nemylim, ked nasli Juraja mrtveho, nevyzerala velmi nestastne. Idem este raz pozriet ten prvy diel.

maruska24
24. aug 2012

ja pozerám aj na jojke aj na markíze , jedno večer druhé ráno a sultána na voyo. ja som tipovala za vraha Zuzu, ale teraz mi to príde aj na Vajdu, že kvôli pozemkom sa naťahovali, alebo ten Stanke čo bol na zabíjačke a kvôli tomu autu a mafianskym kšeftom sa povadili. Dzúriková ma teda nenapadla i keď.... . Aby to zrazu nemalo taký spád že bola zamilovaná do svojho brata, lebo medzičasom zistila že to je jej nevlastný.... 😀 no ktovie, ale inak viac ma berie seriál na jojke, hlavne tá problematika toho dieťatka s Dawnovým ☹ je neskutočne rozkošný.

jankah77
24. aug 2012

tak som si to znova pozrela....Dzurikova hned ako prva pohotovo povedala policajtom, ze to Tomas sa pobil s Durom, hoci sa bil aj so Stankem, aj s Gogalom....hm...a este jedna alternativa (ked Durovi povedal Gogal, ze zle dopadne) - zeby Duro znasilnil Zuzu a Gogal ho pristihol? A švacol mu vidly do chrbta? NOoo uvidime 😎