O 10 rokov mladšia

vladodurina
24. máj 2017

Žienky chceli by ste sa so mnou niektorá prihlásiť do súťaže o 10 rokov mladší,nemám dvojicu každý sa hanbî pred kamery.Ďakujem Gabika

sissy27
24. máj 2017

@vladodurina ja teda síce o túto atrakciu záujem nemám, ale som zvedavá, čo ťa motivuje k tomu, aby si sa tam prihlásila... lebo žiadne zázraky tam podľa mňa nerobia, všetko sú to len veci s krátkodobým / čiastočným efektom... zubár ti spraví len predné zuby, ostatné si musíš doriešiť sama, botox, lifting a podobné zákroky majú krátkodobý efekt a ak na to nemáš peniaze teraz, nebudeš mať asi ani o polroka... účes a makeup ti spraví hociktorá šikovná kaderníčka, ale opäť platí - ak si nechodila doteraz, nebudeš ani o mesiac... schudnúť za 10 dní neschudneš, resp. je to celé len marketing, ak by si chcela pokračovať v nastavenej diéte, tak si priprav €€€ ... jediné trvalé čo tam robia sú silikónové prsia, prípadne korekcia očných viečok... pri silikónoch ak sa ti niečo dobabre o pol roka, rok, tak si nápravu budeš hradiť z vlastného vrecka ...
škoda, že neukážu tých ľudí o pol roka, rok neskôr...

marse
24. máj 2017

@sissy27 maximalny suhlas 👍

ja som videla mozno 2 časti a viac nie, lebo ako pises je to kratkodoba vec a pochybujem , že tie zienky co sa tam hlasia , (niektore nevyzeraju ze maju eurace navyse) , budu zrazu v tomto stadarte pokracovať.

sissy27
24. máj 2017

@marse prípadne už vidím chlapa, čo pracuje kdesi vo fabrike alebo behá po stavbách či jazdí s kamiónom, ako si ide dať každého pol roka poctivo pichnúť botox a kyselinku na vyhladenie vrások 😒

carrot_apple
24. máj 2017

ono je to o tom, že aby si asi tie chuderi uvedomili, že žiť sa dá aj inak a nie tak ako oni žijú, či prežívajú? všetko je to o vsebazapretí, keď botox "vyprchá" môžeš si doma robiť masky, piť veľa vody, cvičiť, jesť ovocie a zeleninu len s kuracím mäsom a aj tak nebudeš vyzerať ako predtým, ale aspoň budeš na dobrej ceste vyzerať lepšie ako si vyzerala FURT! nepotrebuješ ísť do takej relácie, ale naozaj si stanoviť hranice a priority, či naozaj chceš takto ako vyzeráš vyzerať aj o cca 10 rokov. Cvičiť sa dá aj okolo paneláku v roztrhaných teplákoch, ale treba to vážne vziať a behať denno denne aby kilá išli dolu ak si to zanedbala a nie dávať zbytočné prachy neakému trénerovi vo fitku, ak nemáš moc financií tak o to viac...

marse
24. máj 2017

@sissy27 cistý marketing... ked prizmurim obe oci tak max 2% ludi budu pokracovat inak nie

dominika6
24. máj 2017

všetko je krásne,dojemné,so silným príbehom s minulosti a ,,nečakaným,,s happy endom..
chlap v obleku,žena v šatočkách..
príde domov,zhodí stierku z tváre,oblečie si tepláky,vlasy dá do copa,vypraží rezne na večeru..chlap zaľahne na gauč s pivom v ruke...
tadááá..
hlavne že si oni urobia hanbu na celé SK so zhnitými zubami na 100 uhlopriečku TV..

sissy27
24. máj 2017

@marse aj to sa mi zdáš nejak moc optimistická...

vladodurina
autor
24. máj 2017

Hanba je to keď niekto ide do televízie spievať a nevie to je hahanba pre celé slovensko.

dominika6
24. máj 2017

@vladodurina
ved v pohode,ked nevie spievať,zaspieva,trvá to 5 sekúnd,pošlú ho domov alebo ho do telky ani nedajú rovno to vystrihnú...ale mať samotnú reláciu len o mne kde ma strápnia v obchodnom centre,potom rozoberajú moje problémy,detaily na chúlostivé miesta,opúchnutú tvár a zhnité zuby...
načo..
to všetko sa dá oželieť v pokoji domova so zmenou prístupu k životu..🙂

lorela
24. máj 2017

@vladodurina Nie, to nie je hanba, "len" prehnané sebavedomie - teda osoba skôr na smiech. Ale mať v tridsiatke vyhnité zuby, to je hanba! S prepáčením aj bez, a ten smrad z papule...!

vladodurina
autor
24. máj 2017

Ak sa vám to nepáči na čo to pozeráte.Nemusíte vypisovať takéto somariny.

carrot_apple
24. máj 2017

@vladodurina to sú fakty.

duun
24. máj 2017

"Pozlátko" bez trvalého efektu :( . Pozerala som to raz, zo zvedavosti. A nech sa nehnevajú, niekedy tie, čo mali byť v úlohe "chudery" mali v prírodnom stave oveľa lepšiu pleť a pôsobili živšie a zaujímavejšie ako tie botulínové televízne osobnosti - masky bez vrások, ale aj bez života, ktoré im blahosklonne a s útrpným "sucitným" pohľadom radili, ako ich vylepšia plastické náušnice a farebné šaty.

Reálne by niektorým pomohol psychológ, aby si vážne uvedomili svoju cenu a to, čo dokázali zvládnuť - že sú silné a často aj hodnotnejšie osobnosti do praktického života. Potrebujú mať zdravé sebavedomie, vážiť si samé seba. Potom to z vnútra bude vidno aj navonok, človek bez komplexov vie o seba dbať (aj o tie zuby - ak tam samozrejme nie je vážna zdravotná príčina, kedy si s nimi ani nadštandardnou hygienou neporadia). Ale to je beh na dlhú trať a nie je to tak dobre predajné v tv show.

Ak chceš ísť do niečoho takého - ja by som to brala ako dobrý impulz na zamyslenie, prečo nie som spokojná s tým, čo mám, prečo ma to vôbec napadlo? A s tým, čo mi vadí začať sama reálne pracovať - dať si opraviť zuby, poradiť sa u dietológa, ísť k dobrej kaderníčke, zväčšiť okruh známych a nadviazať kontakty s priateľmi, nájsť si koníčka, možno ponaprávať veci v rodine...

libawet
24. máj 2017

@vladodurina mám dojem, že Ty si niekto z tej trápnej TV, ktorá to vysiela a zisťuješ si záujem....aj tá TV by mala skončiť, už je najvyšší čas!

deti95060810
24. máj 2017

ja som to videla len raz asi pred 3 - 4 týždňami. Bola tam maminka čo mali spolu zo 5 detí - Rochniak jej vlasy predĺžil, zmenil farbu ....Vyzerala dobre - len či bude mať čas milá mamička pri toľkých deťoch chodiť ku kaderníkovi každú chvíľu a o financiách ktoré tam nechá ani nehovorím.....a tí dvaja mamľasi čo to uvádzajú - tiež o ničom...

dominika6
24. máj 2017

@deti95060810 presne ma napadol tento pár...
on nakoniec vyzeral v TV ako debo lebo ju ani nehccel požiadať o ruku,radšej šiel prsteň vymeniť za náramok..
viditelne ju neľúbil a ani mu tam nebolo treba ísť..jedine ak po oblek 😀
a ona doma zhodila pol kila príčeska a účeš v čudu..
bolo mi ich ľúto..
kto nemá sebavedomie tak toto mu ho zabije úplne..

deltaa
24. máj 2017

@deti95060810 to je tie vlasy musel az Pavielko predlzit? 😲 ale ked som svagrovi posielala zlavovy kupon na uces v jeho studiu tak nechcel ist 😀

oli18
24. máj 2017

Ja to pozerám a nestačím sa diviť, koľko je na Slovensku mladých ľudí, ktorí sa boja zubárov. Hlavne, že potetované majú celé ruky, nohy, chrbáty. To je bezbolestné a peniaze to nestojí? Ak by tie prostriedky radšej investovali do opráv zubov, nemuseli by sa zosmiešňovať v trápnej relácií pre celým Slovenskom.
A čože je to za námahu kozmetičiek a plastického chirurga upraviť 30 ročného človeka! Veď to je mladosť sama o sebe. Tam nie je potrebný žiaden botox, ani kyselina. Možno prsia, ak už žena odrodila. Nech prerábajú od 50 vyššie, potom uvidíme, čo dokážu.

lilyianka
24. máj 2017

@vladodurina na zaciatku som to pozeravala...ale po par castiach ma to prestalo bavit z dovodu,ze ok zuby robili skoro vsetkym....to jr dost podstatne,myslim,aby clovek inak vyzeral a citil sa lepsie....ale nepacilo sa mi ked uz aj chlapom zacali pichat botox,zenam robit silokony,davali im nezmyselne diety,kde hladovali a museli niektori riadne cvicit...dokonca na zaciatok mam pocit,ze to u niektorych s tym cvicenim prehanali! To co niekto odcvici za par dni to dali za 1 den...a to je dobre? Dali im tam tu krabickovu dietu alebo smoothie ci aku...ludia boli hladni...jasne,ze schudli,ved kto by nie,keby 10dni nejedol...
Proste ja by som sa tam nikdy neprihlasila a hlavne aj keby som uz nevyzerala bohvieako,nedovolila by som ich napichavat ma roznymi injekciami ci suchat mi tvar alebo ju natahovat....boli vidno ako to tych ludi boli a trapia sa...
Radsej sa naucim starnut prirodzene,ked chcem schudnut tak radsej budem behat plus cvicit doma plus nebudem jest piate cez deviate...budem v jedle disciplinovanejsia...
Moj nazor je,ze aj ked ludia nemaju vela penazi mozu vyzerat dobre....raz za polroka sa snad najdu peniaze na kadernicku...manikuru a pedikuru si zena dokaze urobit aj sama...teplaky,tenisky a tricko ma kazda na cvicenie 👍

sissy27
24. máj 2017

@vladodurina inak podľa mňa sa tam v pohode môžeš prihlásiť sama, nejakého parťáka či parťáčku ti tam pridelia... tak ako je klam celá premena, tak kľudne môže byť klam aj nejaké celoživotné kamarátstvo...

0silvia0
24. máj 2017

@duun presne toto som si aj ja všimla. Tie akože úžasné a nádherné kozmetičky, nechtové dizajnérky, celebritné kaderníčky a kaderníci, módne poradkyne vyzerajú tak umelo a odpudivo, mimika strnulá, neurčitý vek (zachovalá päťdesiatnička alebo umelá tridsiatnička?), že hocikto obyčajný aj s tým zhnitým zubom je mi sympatickejší a pôsobí normálne a prirodzene.
Tie zábery do úst, vpichy do tváre - fakt pod ľudskú dôstojnosť. Normálne zneužívanie človeka, ktorý sa na toto dal. Radšej budem vyzerať o 5 rokov staršie ale prirodzene ak o 5 rokov mladšie a strnulo a umelo s natiahnutou kožou a opuchnutou hubou...

sardinka336
24. máj 2017

Jéééžiši jaké ste protivné...ak by som to potrebovala a nemala peniaze napr. na zubára tak prečo nie? Nove zuby su fakt draha zalezitost. Nie kazdy si to moze dovolit. Ceny tých zubných implantátov ani nehovorím. Prsia detto...Pre niekoho to moze byt také naštartovanie aby niečo na sebe zmenil. Jasne ze nikto za týžden neschudne 20 kil..ale moze sa naučit a dostat rady sité na mieru ako si pomoct.
Jasne to si hovoríme mnohé ze sa to dá aj v ,,pohodlí domova,, ale kolko zien to aj v pohodlí domova dokáze? No podla mna minimum...väčšina potrebuje impulz zvonku v podobe nejakeho cvičenia kde chodí a kde ho tahá skupina. (komu sa chce cvičiť doma na koberci v obyvačke, to zvladne len velmi disciplinovaná osoba) Ak má niekto guráž nech ide, nemá čo stratit len ziskat. A čo si myslia ostatný? No ,,zedli žabe riť,,!! Keby mi zadarmo urobili zuby aj prsia pripadne ine finančne naročnejšie zakroky, tak naozaj to posledné čo riešim su nejake reči cudzích zien čo si myslia.

dorottka
24. máj 2017

@sardinka336 s tym inak suhlasim, tiez by som to na ich mieste podstupila uz len kvoli zubom (ostatne mi pride ako neudrzatelne nezmysly). Je uplne jedno, ake su dovody toho, ze ich maju zhnite, co bolo bolo, nikto nechodi v topankach toho druheho, dolezite je, ze to chcu zmenit... zial, prave zuby su nenormalne draha zalezitost a pre nizsie zarabajuce skupiny je to priam nemozne sa zmoct na nejaku dobre vyzerajucu variaciu. Cize ano, ak by mi to zaplatili, kludne ozeliem tu hodinku hanby pred ludmi, na ktorych nazory sa mozem z vysoka vykaslat :D

0silvia0
24. máj 2017

@sardinka336 a čo sa teda nepridáš k autorke témy a nejdeš s ňou do toho? Ona potrebuje niekoho práve s takýmto postojom aký máš ty 😇

sardinka336
24. máj 2017

@0silvia0 prečo by som sa hned k nej mala pridat? Za to ze ju neodsudzujem? Sak nech skusi ....ked jej to pomoze, nemá čo stratit. Co teba do toho? Ty to platiš? Nie...tak ti to moze byt šuma fuk. Tvoje postoje su tiez nejake ,,mimo misu,,. Clovek so zhnitým zubom - zubmi je ok a prijemny na pohlad? To posobí ,,normálne,, a prirodzene? No asi len tebe...ale mne teda mladí ludia s chýbajucim predným chrupom neposobia normalne, v dnešnej dobe. Skor smutne, ze bud nemaju financie alebo sa boja alebo oboje ..nehovoriac o tom, ze taky človek ked pride niekde na pohovor na nejaku serioznu poziciu, tak to fakt neposobí dobre. Ja nehovorím, ze vyzor je to najdolezitejšie na človeku, to iste nie. Ale čo si budeme hovorit. Kazdý z nás na okolie aj vizuálne posobí a zvlášť my zeny sa chceme páčiť a byt so sebou spokojné. A ak to niektorej pomoze, ze si dá spravit ,,cecky,, a vyhladit vrasky tak nech si dá jej vec. Len to neprehnat nech nevyzerá ako umelina.

nice202
24. máj 2017

@vladodurina Tato pani bola v prvej casti o desat rokov mladsi @knihydetstva. Napis jej, ako to prebieha alebo nech sa aj s nami podeli o skusenosti, ci to za to stalo. Podla mna ju zmenili k lepsiemu a zda sa mi, ze sa aj udrziava nadalej.
👍🙂

0silvia0
24. máj 2017

@sardinka336 moja reakcia zakončená smailíkom bola myslená nadľahčene a chcela som byť vtipná, no vidím že si to nepochopila... vôbec si nemusela takto vyprsknúť na mňa. Ja zasa nepotrebujem riešiť cudzích ľudí, či vyzerajú na svoj vek alebo nevyzerajú, či majú zhnitý zub alebo nemajú. Iba som si dovolila prosím pekne ponížene napísať svoj názor na túto reláciu, ja ju vidím ako dehonestáciu človeka. Ale je v poriadku, ak fanúšičkám tejto relácie nevadia tie kamery v ústnej dutine, kamera v xichte ako revú od bolesti pri pichaní injekcií, a napriek tomu vidia len samé pozitíva. Je to pre mňa síce nepochopiteľné, ale ako vidím, pre ostatné prijateľné a to je super, aspoň majú adeptov do tejto relácie, však?

sardinka336
24. máj 2017

@0silvia0 ja som na teba vyprskla? Sak ty tu pišeš kraviny! Jasne, človek so ,,zhnitou papulou,, je ok a posobí normalne a prirodzene. Ako sorry...Co je na tom dehonestujuce ze niekomu spravia chrup, podvihnu prsia, urobia viečka?? Lebo to ukazuju ako to robia? Alebo preto ze vidíme ze to bolí? Pochybujem ze spätne to lutuju. Moja postaršia pribuzna uz ledva otvarala oči čo mala viečka previsnuté...a čo teraz si to nemala dat spravit? Sak ked na to ma peniaze a moze tak nech si to dá. Aka dehonestacia? Tak si daj ,,,ručník,, na hlavu jak maju babky na dedinách, pátričky do ruky a je to ok, ak to tebe vyhovuje, prečo nie.

juma2
24. máj 2017

Tak ja by som sa rada prihlásila. Podľa mňa to je super relácia a dostane sa pozornosti ľudom, ktorí by si ju ťažko mohli dovoliť a isto im to veľmi uľachčilo samotné žitie. Neviem prečo by to malo byť nejak dehonestujúce

libawet
25. máj 2017

@sardinka336 zadarmo nie je nič dobré.