Obchod Sinsay

deni9
20. jún 2022

Nemáte niekto skúsenosti z vratenim tovaru...objednala som si z eshopu sinsay oblečenie a keďže mi nesadlo tak som ho vratila ale uz do predajne,ta ho odo mna vzala a vravela že mi príde email, a budú odo mna pýtať cislo účtu na ktoré mi vratia peniaze keďže som obj na dobierku,email mi došiel no číslo účtu odo mna nepytali...ako to vlastne funguje z vratenim?

simsalabim
20. jún 2022

@deni9 platila som kartou a peniaze mi na kartu (teda ucet) vratili.

lenitta
20. jún 2022

@deni9 no tak to aj mňa zaujíma, ja som dnes brala na dobierku, synovi plavky nesadli, vôbec ich nenatiahne cez stehná, dala som vrátenie do predajne, zajtra ich skúsim vrátiť ... a neviete či by mi nedali väčšie? miesto nich?

akcul13
20. jún 2022

@lenitta v predajni sa neda vymenit eshop objednavka, len vratit...

akcul13
20. jún 2022

@deni9 dobre vam povedali, mali by pisat email a pytat číslo uctu, kedze vam nemaju kam vrátiť peniaze, nakoľko ste platila na dobierku. Ale vraj je s tymi mailami teraz trochu problem..takze ak nepytali iban, kontaktujte bud infolinku alebo kludne aj cez messenger sa im da napisat 🙂

lenitta
20. jún 2022

@akcul13 nevadí, tak tamtie vrátim a ak budú mať na predajni väčšie, tak si ich kúpim

deni9
autor
21. jún 2022

@lenitta mne povedala v predajni ked som bola vrátiť,že oni nevymienaju iba vrátia peniaze

fanta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fanta
21. jún 2022

@deni9 staci zavolat na ich infolinku. Poslu ti email, ty nanho nasledne odpovies (uvedies cislo uctu). Tiez som to riesila minuly tyzden. Peniaze potom prisli do par dni.

sindla
21. jún 2022

Presne tento istý problém mám aj ja, už vyše dvoch týždňov čakám a nič

caray
21. jún 2022

@sindla treba sa im proste ozvať. áno je škoda, že to nejde automaticky, ale mne sa tiež napríklad ešte nestalo, že by mi nevrátili peniaze

sindla
21. jún 2022

@caray akurát som im písala cez messenger, odozva bola automatická, už odomna pýtali aj Iban. Tak sa snáď dočkám aj vrátenia.

topanocka15
22. jún 2022

@deni9 Aj ja čakám,kedy vrátia peniažky na účet.Prišiel ti mail? Treba kliknúť na to číslo objednávky a tam zadáš. 🙂 V maile ukazuje,že "kliknúť sem" ale mne to nešlo, tak som klikli priamo na č.objednávky.

deni9
autor
22. jún 2022

@topanocka15 uz som im písala ma messenger a hneď odpisali a pytali číslo účtu,tak uz len čakať kým prídu peniaze