Obdiv žien - robí to zo mňa bisexuálku?

21. feb 2021

Ahojte možno to nepatrí na koníka ale chcela som sa Vás spytat,ze co si o tom myslite.
Vzdy ma pritahovali muži aj sa mi pacili.Vzrušujú ma predstavy s mužmi.A ženy sa mi nikdy nepacili v zmysle nadväzovať s nimi vzťahy alebo mať s nimi niečo sexuálneho.
Ale všimla som si,že keď som bola aj mladsia alebo tak tak vždy som obdivovala nejakú staršiu ženu možno okolo 40 rokov. A stalo sa mi to častejšie,že proste neviem... mohla to byt napriklad nejaka herečka tak som potom chcela vyzerať ako ona.Ale boli to aj nejaké ženy v realnom živote.Napriklad učitelka v škole.Neviem, jednoducho som si vždy takto obľúbila nejaku staršiu ženu. Veď akože vyzorovo boli pekné ale tým to hasne.
Len som citila ako keby s nimi viem nadviazat nejake spojenie. Alebo cítiť z nich niečo dobré.Videla som v nich mozno nieco ako vzor.Proste rada som sa s nimi rozprávala. Neviem.. Ale to sa mi stalo aj pri viacerych ludoch.No neviem, robi toto zo mna bisexualku?

snazilka_bio_mamka
21. feb 2021

Nemyslim si ze to z teba robi bisexualku. Mavala si o nich aj eroticke predstavy? ak nie, mozno ti len chyba kd detstva žensjy vzor a hladala si ho v starsich zenaxh 🙂

autor
21. feb 2021

@snazilka_bio_mamka akoze uprimne až tak velmi nie a skor som z tych predstav mala trosku úzkosť predstavmi s mužmi ma vzdy vzrusili a co sa tyka zien skor je to len taka reakcia mozgu na sexualny podnet a nie,ze vzrusenie

savanna
21. feb 2021

Asi si skor len podvedome hladala blizky vztah so starsou zenou (akoby matkou), ktory ti mozno doma s vlastnou mamou chybal. Skor len vyjadrenie nejakej chybajucej potreby blizkosti

autor
21. feb 2021

@savanna praveze ja mam dobry vztah s mamou

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz