Objednáva niekto cez www.alibaba.com a www.aliexpress.com?

zuzkasonicka
29. jan 2013

Mam tam vyhliadnuté šatky pre dcérku, ale nemam založený paypal učet, chystám sa na registráciu. Len sa chcem ubezpečiť, či je to 100% bezpečné a ako potom prebieha nákup. Vhodim si niečo do košika a potom už nevyplňujem žiadne údaje ohľadom karty a pod.?? len potvrdím platbu a už len čakám na tovar? Viem si zásielku nejako sledovať? Ak je tam pri platení uvedené Slovakia free delivery, tak to skutočne bude free delivery???
Pekne prosím o pomoc.
ďakujem

luuca1
24. apr 2014

ahojte baby chcem sa spýtať či nieje možnosť na aliexpres platiť cez pay pal....prípadne či by mi niektorá, ktorá máte skúsenosti nemohla niečo objednať samozrejme že najprv by som Vám poslala co chcem a hned by som previedla peniazky na účet a potom by ste mi to objednali. hmmm???

lili2207
28. apr 2014

ahojte baby prosím nakupoval cez aliexpress aj vec väčších rozmerov?A ak áno prišlo to až domov? 🙂

iva178
2. máj 2014

@denisa1284 Ahoj prosím ťa, mohla by si mi objednať nejaké veci z Aliexpresu, lebo som to ešte nerobila a mám strach ☹

denisa1284
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mtr
9. máj 2014

Dobrý deň, prosím Vás objednávam na ali a neviem či veľ. 120 je označovaná ako veľkosť 5? prosím poradte. dik

janinka007
9. máj 2014

@mtr na ali treba hlavne objednávať aspoň o dve čísla väčšie,lebo ich číslovanie absolútne nesedí,aj ked tam majú veľkostné tabulky.ja ked chcem pre seba niečo M-kové,tak si objednávam L,XL a u detských vecí je to to isté...

mtr
10. máj 2014

@janinka007 ďakujem za radu.

lenuska159
29. máj 2014

Dobry den, prosim vas poradite mi? Objednala som si tovar (1 kus) platba prebehla uspesne aj email mi prosiel ze je to zaplatene ale ked idem na aliexpress do svojich objednavok tak je tam zobrazeny ten tovar zaplateny a nizsie ten isty tovar s cedulkou ze je ho potrebne zaplatit? mam to ignorovat a zrusia to?

zara17
30. máj 2014

Ahojte,chcela by som si niečo objednať z Aliexpressu,ale nemám s tým ešte skúsenosti,je tu nejaká dobrá duša,čo z tade objednáva a objednala by mi nejaké veci? 🙂

moncsi1208
2. jún 2014

@zara17 ahoj,my dost vela nakupujeme cez ali,musis tam najprv urobit registraciu,ked mas svoj ucet,tak si mozes vybrat tovar.tam bues mat kolonku"wish list"davaj ho tam,lebo mozes najst dany tovar aj za nizsiu cenu-to je kvoli tomu,ze je tam viac dodavatelov.davaj si pozor,aby si tam mala"feedback"cize recenziu,to znamena,ze dodavatel je doveryhodny.vyhladaj taky tovar,pri ktorom vidis"free shipping"-neplatis za postovne.musis mat platobnu kartu taku,aby si mala na zadnej strane 3 alebo 4miestne cislo-tam,kde podpises.ked to mas,tak v pokladni vyplnis svoju adresu,cislo karty,dokedy je platna a meno drzitela karty,potom to cislo,co som spomenula.platba prebehne skoro ihned,potom ti pride mail,aby si potvrdila svoju objednavku.maju tam urcity cas na pripravu,cely proces zvycajne trva 15-30 dni,niekedy aj60 podla tovaru.my sme mali skusenost aj 14dnovym,ale cakame aj na tovar objednany este na konci aprila.inac krasne chodievaju,zatial je vsetko ok.dufam,ze to tak aj ostava.ked mas zaujem,tak mi mozes pisat ip,pomozeme ti

moncsi1208
2. jún 2014

@zara17 mame odtial objednane sperky,saty,pre maleho skolsky batoh(ten ale vyzeraaaaa-bude z neho v skole hrdina),mobilny telefon,tablet,bielizen ti neodporucam,to je sranda,ked vidis seba v zrkadle 😀 😀 😀 dokoca aj pera sme objednali pre maleho,dokonca aj papiere,na ktore budeme vytlacit nase svadobne oznamenie...tie este neprisli,boli objednane este pred tyznom.inac o vsetkom ta informuju,ci to je este v procese,alebo tvoj balicek je uz na ceste.

ivanaku
1. aug 2014

Na bizuteriu a podobne veci co sa nemaju velmi ako pokazit je aliexpress celkom dobry... ale napriklad nejaky tablet by som tam neskusala objednat.. Si pamatam, ze raz kamos objednal zo srandy pred rokmi dotykovy mobil, tak strasna bieda, skor to bol "stlacaci dotykovy mobil"... aj ked dnes uz to moze byt inak... Kazdopadne vo wishlite mam stale kopec veci :D Inac ani napodobeniny by som tam radsej neskusala objednavat ako tu pise, ze fejky mozu zadrzat na colnici.. http://megatron.sk/novod-ako-nakupovat-na-aliex...

verads
14. aug 2014

Ahojte babenky , nevie niekto náhodov ako mám vymazat to, čo som už objednala ? Nie z košika , ale z mojich objednávok ? na alliexpres
Dakujem

mimal1
25. sep 2014

Ahojte, na aliexpress som si objednala drobnost za 2,90e. Dnes mi balicek dorazil po vyse dvoch mesiacoch. Kedze slubovany cas dodania tovaru uplynul pred 2 tyzdnami, poziadala som o zrusenie objednavky a 2,90e mi prislo spat na ucet. Lenze balicek dnes aj tak dorazil. Neviete ako mam postupovat dalej? pride mi nejaka vyzva na znovuzaplatenie tovaru alebo mam opat oslovit predajcu?
Dakujem za odpovede 😉

janinka007
25. sep 2014

@mimal1 ked číňanko na to príde,tak sa ozve...ty nebud príliš aktívna,to nie je taká suma že by ich to zruinovalo 😀

anika44
18. okt 2014

Ahojte potrebovala by som niekoho kto objednava cez aliexpres. Chcem si objednat nejake veci. Dakujem

gretka13
26. okt 2014

Dobrý večer, chcem sa opýtať, či je bezpečné platiť na aliexprese priamo zo sovjej karty?chcela som použiť PayPall ale nie všetci predajcovia to umožňujú, no a platiť priamo skrz svojej kary sa bojím, aby moje údaje neboli zneužité...

samo_blaho
26. okt 2014

čo je dnes bezpečné?

janinka007
28. okt 2014

@gretka13 je to bezpečnejšie,ako platiť na slovensku v reštaurácii,alebo hocikde inde...

lenusqqa
4. nov 2014

moja skúsenosťs alie je dobrá, objednávala som odtiaľ napr. šatky, všetky prišli v pohode, pár dní po termíne ale to nie je veda, teraz som opasky objednavala a čakam na ne.
objednávala som aj z ebayu - tiež bez problémov,
omnoho viac problemov som mala na slovensku s objednaním 😀
v prípade otázok sa kludne pýtajte, poradím 🙂 🙂

tch
22. dec 2014

ahojte.
rad by som sa opytal,ci mate niekto aj nejaky iny kontakt na AliExpress ako tento email : buyer@protection-aliexpress.com
idealny by bol telefon
diki

tch
23. dec 2014

@lenusqqa
ahoj.
chcel by som vediet,ci nemas nejaky kontakt na AliExpress ?
dakujem

lenusqqa
23. dec 2014

@tch ahoj nie nemám žiaden kontakt ☹

tch
23. dec 2014

@lenusqqa
a nevedela by si poradit,ako ziskat ? na tych strankach nic nie je.
mozno mas na nejakej fakture alebo ucte ...
diki

tch
26. dec 2014

ahojte.este by som sa chcel spytat, ci niekto platil prevodom na ucet AliExpress ? co je to za cislo a do akej krajiny to islo ?dakujem

potwiq
27. dec 2014

http://www.navratnepeniaze.sk/?ref=29261 ak casto objednavate, zaregistrujte sa, zarobite si na dalsie nakupy 🙂

sarlota211
2. jan 2015

Ahojte baby chcem sa vas opýtať ako mám spraviť aby mi na aliexpress ukazovalo sumu v eurách?? Ďakujem

richty
29. jan 2015

@denisa1284 dobrý deň, písala som Vám IP, aj ja by som mala záujem, až by to bolo ešte možné a aktuálne u Vás (objednávky z aliexpress.com na dobierku)

denisa1284
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alenka008
27. feb 2015

Kocky, ak objednavate cez aliexpress.comt, odporucam sa registrovat a objednavat ich cez tuto stranku: https://www.refundo.sk/?ref=23818 z kazdeho nakupu Vam vratia 1,95% spat. Navyse, teraz Vam za registraciu pripisu 2 EUR