Objednávate cez zľavové portály?

italy2
29. aug 2013

aké máte skúsenosti?objednával si niekto nedávno napr.bambus.ponožky??prišli vám?vďaka

sisaha
29. aug 2013

bambusove ponozky ti predaju aj tetky po telefone..za postovne 😀

jaja1979
29. aug 2013

Ja objednavam velmi casto, ale nie tovar - len ubytko. Dokonca sme v juli boli cez jeden zo zl. portalov na dovolenke v Chorvatsku, bolo to super, splnili vsetko, co bolo napisane, nemala som zatial ziadny problem, takze odporucam.

milota164
29. aug 2013

ja som objednavala zatial len vakuove vrecia na skladovanie oblecenia a prislo v pohode, bola som spokojna

lukasova
29. aug 2013

veľa vecí som objednávala, najviac ubytko - to bolo v pohode, ale tovar neodporúčam, jedine niečo značkové. napríklad magnetické pásy - no to bola hrúza

ninocka84
29. aug 2013

vsetko mozne, jedlo pobyty rozne tovary a sluzby. niekedy mame tolko kuponov ze nevieme dokedy nam platia :D

maruska24
30. aug 2013

objednávala, teraz kvôli tomu spisujem súdnu žalobu na vymáhanie pohľadávky ☹

danielatn
30. aug 2013

ahoj, objednavala som - hlavne pred Vianocami. Vsetko nastastie vzdy prislo, ubytko bolo tiez vzdy o.k. aj poukazy na masaz ci do restauracie. Len raz jedna zasielka meskala, ale tolko som ich uhanala, ze ju nakoniec poslali. Takze vcelku spokojnost.

michaela.g
30. aug 2013

@italy2 ahoj , ponozky som zrovna teraz dostala... a vsetko bolo OK...
A aj zlavove portaly su OK..

lubica137
30. aug 2013

tiez si myslim, ze su v pohode,uz som objednavala vselico a vzdy som bola spokojna 😀 😀 hlavne ze som aspon trosku usetrila 😎

alenka008
25. feb 2015

kocky, ak nakupujete cez zlavove portaly, oplati sa zaregistrovat na https://www.refundo.sk/?ref=23818, z nakupov na zlavovych portaloch Vam vratia urcite percento spat a teraz Vam pripisu aj 2 EUR za registraciu. Zoznam zlavovych portalobv najdete v prvej zalozke OBCHODY