Objednávate knihy cez Egmont?

veronikave
5. nov 2015
Používateľ veronikave je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikave.

Rada by som sa spýtala, či máte niekto skúsenosti s e-shopom egmont? Objednávali ste niekto odtiaľ knihu? Aké máte skúsenosti? Ďakujem. 🙂

lenatali
13. nov 2015
Používateľ lenatali je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenatali.

Ja som z egmontu objednávala v lete dcérke k narodeninám knižku s puzzle a bola som spokojná. Na Vianoce sa chystám tiež objednávať, Ľadové kráĺovstvo

terinka015
18. nov 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

My z egmontu objednáváme časopisy - Medvídka Pú a Lokomotívu Tomáša. Knihy som zatiaľ odtiaľ neobjednávala ale s časopismi sme spokojní 🙂

miriamka001
19. nov 2015
Používateľ miriamka001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miriamka001.

Ja priamo nie, radšej si zájdem do kníhkupectva ale suseda odtiaľ objednáva. Tá objednáva skoro všetko 🙂 Ja si viac užijem behanie po obchodoch 😉

srenata
22. nov 2015
Používateľ srenata je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od srenata.

Ja tiež potrebujem mať kontakt s knihou, prelistovať si ju až potom ju možem kúpiť