Oblečenie zo second-handov. Aký máte názor?

bzuco
5. feb 2008

maminy, aký máte názor na kúpu oblečka zo sekáčov? nakupujete alebo by ste oblečenie v sekáči nikdy nekúpili.
ja ak nájdem pekný kúsok za babku, neodolám
a pravidelne sledujem MMB 🙂

susik77
24. sep 2008

sassi: tu su moderne oblecenia, aj znackove, ale tak vacsinou vsetko 3-5 rokov stare...mne nie je luto dat aj polovicu ceny, ale chcem aby to vyzeralo ako nove, max. po 1 dietati.mas pravdu, dobre zozenies len v den, ked privezu tovar...preto mam radsej net-pekne veci a mozem si pohodlne vybrat 😉

sassi
24. sep 2008

inak na MMB sa vždy dívam aj na to, čo je v celom albume a ak su tam aj nekjaké rodinne foto... lebo kopa vecí sa mi zda že je sekáčových, a to vždy vtedy ak je v albume predávajúcej "všehochuť" dievčenské/chlapčenské a mix velkostí ... to je jasne že to nema po svojich detoch. No a tie veci su aj také horšie ☹

andrea.m
24. sep 2008

veru dávno som v žiadnom sekáči nebola ale ešte v auguste ked som bola na dovči u našich som si v jednom kupila 2 riflové sukne za 50sk/kus a nebyť nich tak teraz nemám čo nosiť kedže som trochen schudla 🙂

sassi
24. sep 2008

dnes mi končia 3 aukcie a všetky potvrdené... budu bubačiky 😀 😀 😀

monkula
24. sep 2008

sassi ,pod akým nickom si na MMB? popozeráme... 😀

sassi
24. sep 2008

ID 20545 😉

aton
26. sep 2008

poznate niekto megasekac v kosiciach ? co je to za sekac ? nasiel som ho na internete, zajtra maju akciu po 10 korun cely den , oplati sa to ?

bzuco
autor
28. sep 2008

aton..no už len pre tých 10,- /kus by som tam šla, ak si priamo z košíc

bola si???

ankaa
29. sep 2008

Pekná diskusia. Ako ste spokojná zo sekáčmi a bazármi v Košiciach?

bzuco
autor
15. okt 2008

ahojte

máte nejaké nové úlovky? 😉

sassi
15. okt 2008

no nič, len predávam, asi už mame všetko, len topánky nam treba a to chcem nové 😉
Ale kupila som NEXTky gate malému v sekáči za 150,- v super stave, to som neodolala 😔

bzuco
autor
15. okt 2008

parádne 😉

ja som teraz barborke nakúpila nejaké menžestráky a tričká do školy a tiež už máme všetko
ale to si hovorím vždy a potom ked niečo nájdem, tak neodolám 😅

ale nakupujem na 99% na nete...tie naše sekáče nestoja za nič...starodávny tovar a pýtajú si za to akoby to bolo podľa najnovšej módy 🙄

gucz
15. okt 2008

ja som v pondelok nakúpila na predajnej akcii za 260 korún 12 ks, oblečenie, vrátane zimnej bundy, dobré nie? radosť nakupovať 🙂

sassi
16. okt 2008

no ja som minula podedala kočke v sekáči, že vy nie ste sekač, ale značkový butik 😀 😀 😀 ale len podla ceny 😒
Ja chcem kupiť deckam na vianoce nejake nove veci, a chcela som cez MMB objednať NEXT od nejakej kočky čo vozí na objednávku, libra po 45,-... už ste tak objednávali???

bzuco
autor
16. okt 2008

sassi...nie, ja som tak neobjednávala a ani sa nechystám 😎

sasiki
16. okt 2008

ja som mojej malej kúpila next gaťuše za 20,- 😀 😀 😀 a fakt peknééé ako nové, už sme boli aj pochválené, že aké má cool nohavice 😵

emogeon
16. okt 2008

sassi a preco 45 za libru ?

sassi
16. okt 2008

no oni to vozia a maju taky kurz, nanižší som našla za 45,- libra prepočet potom aj 46,47, aj 49 dokonca
asi zarabajú na tom kurze 😉

emogeon
16. okt 2008

jasne na tom kurze zarabaju... 😎

sassi
16. okt 2008

inak ak kuknete na www.next.uk ceny su asi ako naše Tesco-veci, možno o par korun vyššie, takže nechapem ako to možu u nas predávať za tolke prachy 😠 😠 😠

sassi
16. okt 2008

inak za kolko ste ochotne kúpiť nosenú vec???
ja viac ako 300 nedam, nech je to hocičo, hocaká značka, myslím oblečko

gucz
16. okt 2008

ja tiež nedám moc, nosená vec sa mi musí oplatiť, inak radšej kúpim nové. Ale napríklad overal zimný za stovku, no nekup to, alebo zimná bunda za 40, ako nová.... ale kúpim len to čo viem že by jej mohlo byť dobré, myslím kvôli číslovaniu, napr topánky by som tak asi nekupovala, ak ich nemôžem vyskúšať

bzuco
autor
16. okt 2008

ja tiež tak max. 300..ešte 350 ,- napr. za overal alebo zimnú bundu
inak mám určené svoje "limity " na každý druh oblečka
lebo je rozdiel dať 300,- za vetrovku a 300 za čiapku

sassi
17. okt 2008

no jasne, bundu s oteplovakmi som tiež dala 350 ale aj s poštovným 😉
a topanky nekupujem jedine raz som kupila adidasy, ale tam je ten adfit, tak podla toho som vyskúšala aku velkosť by mal mať v obchode - a potom kúpila na MMB 😀

emogeon
17. okt 2008

ja za nosene veci vaic ako 100 sk nedam urcite,
teraz v lete sme boli v UK a malej som nakupila nove veci a za kus medzi 50- 100 sk akurat overal stal 400 sk

bzuco
autor
17. okt 2008

emo...no jasné, ked máš takú možnosť...aj ja by som...ale žiaľ do UK sa nechystáme a ani nik z rodiny nie je v zahraničí, čo by nás zásoboval ☹
takže ja som vďačná aj za sekáče a bazáriky 😉

emogeon
17. okt 2008

bzuco ja som verna sekacom aj nadalej 😀
v ba su sekace textil house a tam kazdy 5 tyzden tusim sa vsetko zlacnuje az do 10sk,takze aj tam som malej nakupila bundy nohavice za 10sk 😉

bzuco
autor
17. okt 2008

v BA žije brat, ale to on by nešiel sa prehrabávať do sekáča, ani za nič 😀
ešte tak niečo kúpiť v ikei, alebo zohnať niečo vo veľkomeste, čo u nás ťažko zohnať...to hej...ale sekáče...vravím...ani za nič 😝

ejusa
17. okt 2008

Rebeca,trochu od veci písem,ale tvoj Nicolasko má kedy meniny?Ja by som aj v sekáci nakupovala ale vzdy mi tam dojde zle 😲

wali
17. okt 2008

emogeon, ked citam tie ceny v BA - zaaavidim! ja tiez obcas vyrazim do sekaca, daju sa tam najst super kusky, ale bohuzial az take ceny, ze 10 sk som snad nezazila 😅