Očkovanie mladých do 25 mimo Košíc bližšie k BA

kikuska63
24. máj 2021

Kde ockuju mladých do 25 rokov ? viem že v Košiciach... neviete či náhodou aj niekde bližšie k Bratislave ? Kľudne by som zvládla aj tie kosice, ale bojím sa aby som nemala nejaké vedľajšie účinky po ceste domov

qetka
26. máj 2021

@kikavadi tak ako, prisla ti pozvanka? Muzovi mojmu este nie, kamaratom dnes iba do piestan

luccy89
26. máj 2021

Mam 31, dnes mi prisla pozvanka do TT, zrusila som, lebo mam vybrane ine okresy. Zaregistrovala znovu a hned obratom mi dosiel termin do BA, to som si tiez nezadala🙄 takze budem rusit asi. Obe bolo Pfizer

luccy89
26. máj 2021

Ale teda bola som registrovana 3tyzdne, v piatok som zrusila a zaregistrovala znovu a dnes terminy prisli

kikavadi
27. máj 2021

@luccy89 no presne toto isté urobili aj mne. Priradili mi Trnavu, ktorú som vôbec nezadala. Musela som zrušit, opäť prišlo do Trnavy 🙈 (ako u debilov) a až som opäť zrušila, tak prišlo do BA (tu som mala zadanú).
@qetka idem zajtra do BA na ten futbalový štadión, snáď tam nebudú dlhé rady

ibrunova
27. máj 2021

@kikuska63 mojej dcéru 20 ročnej prišiel termín do Dolného Kubína.

hettinka
27. máj 2021

@ibrunova teraz niekedy? Lebo naša ma 19 (skoro 20) a nič nechodí a tiež mame aj DK začiarknutý

ibrunova
27. máj 2021

@hettinka 8.5 bola, objednávala sa v tom týždni a hneď jej prišlo.

hettinka
27. máj 2021

@ibrunova a nám nič a to je registrovaná odkedy otvorili čakáreň 18+

ibrunova
27. máj 2021

@hettinka Ja tomu tiež nerozumiem, ona sa naraz objednávala s jedným kamarátom rovesníkom, a on doteraz nič. Ak sa vám chce cestovať, tak Brezno rýchlo vybavuje.

hettinka
27. máj 2021

@ibrunova to už je moc daleko