• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Odchod zo školy v 3 ročníku. Ako dorobiť maturitu?

27. februára 2017 
Ahojte,všetkým som odpísala do správy :slight_smile: Držím palce!
11. okt 2015 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pokiaľ by ste čokoľvek potrebovali,pokojne napíšte na mail md.altais@gmail.com,tam som častejšie :slight_smile:
11. okt 2015 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carmenbb Ahojky, je to podnikanie v remeslách a službách... Poviem Ti, že je to ťažké... Sú vysoké nároky na žiakov. Na hodine Slovenčiny dostanem každú hodinu 5-6 papierov A4, stále úlohy, skúšky, zatiaľ mám s každého za jedna, ale učim sa denne aj do druhej rána
rána. Momentálne som sa učila marketing na zajtrajšiu skúšku, a viem 60% proste to nejde ako pred rokmi do tej hlavy :frowning2:
12. okt 2015 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gabrielapatrik Ahoj,ja Ťa úplne chápem, každý si myslí, že je to externe jednoduchšie, bohužiaľ nie. Učiť sa je ešte dôležitejšie ako na dennom štúdiu. Ja som zmaturovala s vyznamenaním so všetkými jednotkami, ale celé štúdium som sa poctivo a maximálne učila, niekedy celé dni od rána do večera, celé víkendy. V podstate som nežila, lebo ešte práca, dieťa... Uf. Som šťastná, že to mám za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2015 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carmenbb Tak to klobúk dolu, gratulujem :confetti_ball:.... Mne robí problém jazyk, momentálne drvím literatúru :wink:
21. okt 2015 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gabrielapatrik ďakujem pekne :slight_smile: drina, ale stálo to za to. No neviem, či by som sa ešte raz na to dala na celé 4 roky. Ja som maturovala z Nj a Aj mala tiež povinnú, v podstate som skoro oba vedela rovnako, ale z Nj som vedela viac gramatiky a je mi bližšia, tak neľutujem :wink:
21. okt 2015 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamr...ahoj vedela by si mi dat adresu tej zdravotnej skoly na ktoru sa prihlasila tvoja sestra?
1. jan 2016 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte .vedel by mi niekto poradit ako by sa dalo urobit maturitu dialkovo?chodila som na gymnazium a ukoncila som treti rocnik..zijem v zahranici a rada by som isla na jednu skolu kde mi treba maturitu ..mohla by byt akakolvek stredna skola..alebo zdravotna rychloskola :unamused: ??za odpovede vopred dakujem
1. jan 2016 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. feb 2016 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabrielapatrik ahoj, tiež sa chystám na toto štúdium. Prosím ťa, robila si normálne prijimacky?
18. feb 2016 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabrielapatrik ja som 15 rokov zo školy, bojím sa, že ani tie nezvládnem. ..Ako ti to ide? verím, že to nieje ľahké
18. feb 2016 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenkaks. Ahojky ziadne prijmacky som nerobila. Je to dost narocne, velke poziadavky maju na nas... Strasne vela vela vela uciva. Mam aj 50 aj 40 aj 30 aj 20 rocne spoluziacky :joy::joy::joy:... Nic sa neboj... Nemohli ame chodit externe tak mam individualny plan, ale chodim denne pretoze som bola z toho stratena.
19. feb 2016 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabrielapatrik Dakujem za info :slight_smile: a niesi nahodou tiez z Piestan?
21. feb 2016 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. feb 2016 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabrielapatrik som na jednej tvojej fotke videla skleneny most :slight_smile: tak si ma velmi potesila tym,ze sa skusky nerobia :slight_smile: musim sa tam zbehnut opytat,co vsetko potrebujem...prosim ta,kolko si platila na rok? Ci ako to je s platenim?
21. feb 2016 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaks. Na aku skolu chces nastupit???
21. feb 2016 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabrielapatrik na Mojmirku.
21. feb 2016 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaks Neplati sa nic... Prijmu Ta na zaklade ziadosti a zivotopisu + vsetky prefotene vysvedcenia zo strednej skoly... Mas vyucny list? Ak ano tak aj ten ale ak nie tak neviem ako to je a mozem sa spytat...
Neskor si musis poziadat o individualny ucebny plan, ale to az po nastupe do skoly v septembri. Externe opat neotvarali... Takze si denny student s individualnym planom. Lenze mas dve moznosti. Byt skusama komisionalne, takze sa musim zucastnovat doobeda obcas poobede tak do 15tej na konzultacnych hodinach u profesorov a dat si podpisat vykaz. Pri jednohodinovke su to tri konzulatacie do pol roka, dvojhodinovka 6, trojhodinovka 9 atd... Pri skontrolovani vykazu ci si dodrzala vsetky hodiny a pocet konzultacii ides na kom. skusku..
Ak si vyberies priebeznu formu studia (ako som ja) musis sa zucastnovat priebezne na hodinach takze skoro ako denny student, vyse 50% za pol roka. Taktiez musis si dat kazdu hodinu zapisat a podpisat do vykazu inak budes neklasifikovana a skudana komisionalnou skuskou. Tu je to pri jednohodinovke 8 hodin do pol roka pri dvojhodinovke 16 atd... Ja to mam napr pri slovencine (ktroa je najtazsia aj s cudzym jazykom) 36 hodin !!!!!!!!!!! Takze ak si zamestnana pruser ako hrom....
Nastupilo nas 34 ziakov... Uz nas je od pol roka 23 ostatny to vzdali a par sme prehovorili...
21. feb 2016 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabrielapatrik waw, takže riadny zaberák, doma 3 deti a práca na smeny. ..uff...mám učňovku, chcela som maturitu dorobiť...no musím si k tomu s mužom sadnúť, ako by sme fungovali, predsalen sú to 2 roky. ..ďakujem krásne za obšírny popis
22. feb 2016 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaks ahoj,prosím ťa prihlásila si sa teda na tu školu? Lebo aj ja rozmýšľam ze sa tam prihlásim od septembra
24. máj 2016 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som sa spýtať tiež som odišla v 4 ročníku odbor pracovník marketingu. Dá sa to dorobiť externe? Máte skúsenosti?Ďakujem.
27. júl 2016 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ak by mal niekto záujem urobiť si maturitu:
10. aug 2016 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienockaaaa ahoj,prosim Ta máš stou škôlou skúsenosť?
31. aug 2016 o 23:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bajabarbora kamarat odisiel v tretom musi teraz atudovat od prveho
31. aug 2016 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rencika8 ja osobne nie, ale poznám ľudí, čo tu študujú.
1. sep 2016 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bajabarbora keď si odišla v 4, tak toto štúdium budeš mať 2 roky.
1. sep 2016 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienockaaaa a nevieš niečo bližšie? Zajtra tam chcem skúsiť zavolat aj tak ale zvládli to v pohode ty ľudia?
1. sep 2016 o 09:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rencika8 daj mi tvoj e-mail a pošlem Ti bližšie info. Študenti zvládajú úplne v pohode, škola je neskutočne ústretová.
2. sep 2016 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. sep 2016 o 09:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienockaaaa aj ja prosim blizsie info. Dakujem
20. sep 2016 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok