Odhadujú ľudia správny vek vašim deťom?

kili
9. júl 2008

Mňa by strašne zaújmalo, na koľko vyzerajú naši drobci. Ale toto vedia povedať len nezainteresovaní ľudia na ulici, ale tie ich typi sú niekedy fakt na hlavu, tak by ma zaújmalo, že ako je to u vás.

zuzana76
9. júl 2008

nas maly ma 11 mesiacov a odhaduju mu 1,5 roka a niekedy az 2 roky, co je ale blbost, lebo on este ani nechodi, ale ked ho len tak vidia ludia na mojich rukach, tak tipuju viac. Ale este nikto mu netipol menej, dokoca ked mal 6 tydnov, tak mu v hlbokom kociku hadali 3 mesiace

ella1
9. júl 2008

väčším detičkám hádajú zrejme viac.drobnejším menej.

len mne sa vždy seknú! 😀

kili
autor
9. júl 2008

zopár typov za asi posledný mesiac:
koľko majú? 5 mesiacov? - to bol ale chlap, takže to sa dá ešte chápať
jedna pani asi 30r., pravdepodobne bezdetná -koľko má (Adamko) dní alebo týždňou? (bol v manduce, krásne držal hlavičku a otáčal s ňou a kukal na ňu)
Adamko spal v manduce na chrbte a Samko v kočíku a jedna pani v rade - Aj ja som mala deti hneď po sebe.
jedna staršia pani dnes - Koľko majú, 6 mesiacov?
a dnes som stretla aj maminu dvojčiat, jej mali 9 mesiacov a mne hovori - Ale vaši sú ešte maličkí, koľko majú?
no uznajte, že je to na hlavu 😀

lukin
9. júl 2008

Natálce teď hádají tak půl roku či 7 měsíců.

ella1
9. júl 2008

kili ale tvoji sa nrodili skôr a zrejme aj vyzerajú malinkí.tí ľudia to nemyslia zle....... 😉

kili
autor
9. júl 2008

ella, však ja viem, že to nemyslia zle, len ma to tak zaújma, že ako sa tomu dá veriť. Ja sa na tom vždy práveže strašne bavím 😀

ella1
9. júl 2008

ty sa bavíš,ale odomňa ked chceli,či už mám 18,som nevedela ako reagovať 😠 😀

womenne
9. júl 2008

tak ja napr.každy tyžden opakujem jednej pani že maju 2roky a 2mesiace a ona sa každy tyžden pyta či mi už chodia hovorim ano už od 1roka 😠
Mna sa spytali sestričky po prijati do nemocnice či mam 16rokov 😀 a ja som na druhy mesiac slavila v nemocke 20r 😀 A stale mi tipuju tak okolo 18 😀

malaskoricka
9. júl 2008

ja mam maleho brata...6rocneho a stale mu tipuju minimalne o 3roky viac..

s.arik
9. júl 2008

kili, tu maminu s 9m dvojčaty neřeš. já znám jen jednu maminu s 2, samo že jsou na sunaru a s prominutím jsou to vyžrané velryby, nic ve zlém 😀 holt se narodili v termínu s norm.váhou a pak je paní překrmila 😝

Mirce tipoval dětský dr. v nemocnici 4 měsíce 😠 (měla 8,5m, téměř 10kg 😕 , leze atd.) pediatr jak víno.... 😀

s.arik
9. júl 2008

sama mám špatný odhad, tak netipuju vůbec..
třeba jsem viděla u dr. moc hezkou drobounkou holčičku, už chodila. kdyby ležela, tipnu jí sotva 5m 😅

bambusko
9. júl 2008

kili, to bude tym, ze su tvoji chlapci dost malicki, kg zodpovedaju niekolkomesacnemu babu. kamoska mala dvojicky narodene v 29.tt a vo veku 4 mesiacov nebolo vidiet rozdiel medzi nimi a nasou 2-mesacnou dcerou, ktora sa narodila v termine a boli vlastne rovesnici. urcite je to individualne a prejavy ako otacanie hlavickou, sedenie ap. ludia , ktori nemaju prave male dieta, nevedia zaradit k veku, ani ja som nevedela, ked dievcata odrastli,, len tak priblizne a teraz to mam nanovo 🙂

monkula
9. júl 2008

že vyžrané velryby...
Aj moja malinká je drobučká, tiež jej tipujú minimálne o pol roka menej...

andrea78
9. júl 2008

malý má 9mes, ľudia vonku sa pýtajú, prečo ho mám v kočíku a nechodí taký veľký......tipujú vek od 1 a pol do 2 rokov 😀
u neho ten dojem robia hlavne husté, normálne chlapčensky strihané vlásky, má ich ako škôlkar 😀

certica
9. júl 2008

starsiemu tipuju min. o pol roka viac a mojmu dvojmesacnemu nasa detska lek. hadala 4 mesiace, teda ona nehodala, bola o tom presvedcena, kym som ju nevyviedla z omylu 😀

monkula
9. júl 2008

Andrea, ale malý je ozaj ako dvojročný... 😕

kitty68
9. júl 2008

takze moje je vyzrana velryba - znama ji tipovala kolem roku 😅

s.arik
9. júl 2008

monkula,
to přirovnání k velrybě samo nebylo na tvoje děti....ty dvojčátka co znám já, jsou faaakt obří 😀
nekacám. se narodili něco přes 3kg, normál váha, a v 5m ve srovnání s vrstevníky byly mega 😀

s.arik
9. júl 2008

já to nemyslím zle. ale na "velrybách" trvám 😀

s.arik
9. júl 2008

kitty,
lidi fakt neví....ani ti pediatři nemají vždycky odhad, viz můj příspěvek 17:25 🙄 😀

monkula
9. júl 2008

s.arik, ale ja som to pochopila, len mi to prišl osmiešne, mojim by si nemala prečo hovoriť velryby, jarko má 18,5 kg a malá necelých 9.
Ael súhlas, nie je nič hroznejšie ,ako vyžrané detské velryby...

alexandra
9. júl 2008

No, cez 2 roky, ale to je tym, ze v 18mes. ma 13kg a 90cm 😅

s.arik
9. júl 2008

alex,
píšeš asi o Michalovi že? u tebe je to nejisté 😀
zááávidím, no třeba se ke čtyřem taky dopracuju 😉

k.a.t.k.a.
9. júl 2008

Miške tipujú tiež viacej tak okolo 2 rokov a mne samej tipovanie tiež moc nejde 😝 ale čo je horšie niekedy sa netrafím do pohlavia, hlavne ked je dieťa oblečené v neutrálnych farbách 😅 aj minule som Miške vravela, že nech pustí chlapčeka na vláčik a to bolo dievčatko 😅

jabber
9. júl 2008

Naši známí mají holčičku, když jí byl rok a půl, tak vypadala na dva a půl - je strašně veliká (ale ne tlustá, prostě vysoká - po rodičích) a vždycky když s ní byli někde venku, tak se na ně ostatní rodiče soustrastně a chápavě usmívali, protože mysleli, že mají postižené dítě - ona byla velká, ale jinak se projevovala na svůj věk 😀

Nám tipují většinou o něco málo víc, ale jen proto, že malá už běhá jak čamrda 🙂 , jinak je malá a drobná, má 74cm a necelých 9kg 🙂

aponchie
9. júl 2008

jj nase je o rok vic odhadovana a kdyz byla mladsi tak i vic pac je vysoka ,pevna a vyvojove dopredu 😝

kili
autor
9. júl 2008

jabber, tak toto je výhada, že keď sú menší. Stalo sa mi, že predavačka hovorila, že akí sú šikovní, takí malí. A oni pritom nie sú šikovní na svoj nízky vek, ale sú malí, na svoj vysokí vek 😀

eji
9. júl 2008

kubovi odhaduju stale o rok viac, ale zvykla som si

martina.d.
9. júl 2008

aj našej dcérke odhadujú viac než má. Je totiž dosť vysoká.Ale tiež sme si zvykli 😀

schwarzovka
9. júl 2008

tak nám taky tipují víc....malej je trosku velryba, ale je jen MM, takze ho neprekrmuju....je proste po tatínkovi kus chlapa 😉 😀