• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Odhadujú ľudia správny vek vašim deťom?

30. septembra 2009 
asi před měsícem jsem byla s malou na písku a přifařila se k nám asi tak o hlavu menší holčička a prý "půjčíš mi ten kyblíček, já ti půjčím lopatku". Johanka na to "piši" (písek) a" nááá, čim" (na, prosím), prostě intelektuální propast. :grinning: Záhy mi ovšem její maminka vysvětlila, že malá má 2,75 roku a já jsem se uklidnila, že mé dítě není blbé, jen veliké :grinning:
28. aug 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj maly sa narodil predcasne o mesiac.....ale dobehol to asi tak,ze si kazdy mysli,ze uz bude mat coskoro 2 roky.No maly mal len nedavno 1 rok :slight_smile: ....a pre Kili: nakolko tvoji drobci sa narodili naozaj velmi skoro,tak niet sa co cudovat ludom co ich vidia a vravia ti o dobrych par mesiacov menej ako naozaj maju.Uprimne ti poviem,ze aj ja vidim v nich urcite menej ako maju(ich korigovany vek je asi naozaj blyzsie k nim) a aj rozdiel medzi nimi dvoma vidiet,ale s tym by si sa nemala trapit pokial je s nimi vsetko v poriadku.Moj brat sa tiez narodil velmi skoro a mal ledva 600gr...no teraz je to uz chlap,ale sem tam si s nim este posrandujem,ze niekedy vidiet,ze mu chybaju mesiace :grinning:
28. aug 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cmulinko, keby o pár mesiacov, oni im odhadujú o rok menej :grinning:
28. aug 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozri sa na to takto...niektory ludia naschval klamu o veku....no oni nebudu musiet ani klamat :grinning:
28. aug 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám odhadujou tak půl roku :wink:
28. aug 2008 o 15:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ale u chlapov je to iné
28. aug 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili: to je prostě tim, že jsou malý..my máme 7,5kg ..tak si každej myslí, že je mladší :wink:
28. aug 2008 o 15:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss, to poznam, mne to detom dlho robili a ja som bola presvedcena, ze mam jednoznacnu kocku alebo chalosa...ludia su dost blbi v tomto..
Kili, ajka je o cca 10-15kg lahsia ako vsetky jej spoluziacky, dokonca aj take utle dvojicky v tirede ju prerastli, a vyssie su aj o 20cm :grinning: je to moje drobatko, a to sa narodila ako 3700g macek :grinning:
28. aug 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, věk je ještě v pohodě, ale Dominika dost často oslovují jako holčičku - oblíkám ho vyloženě jako kluka (jeanové kapsáče, triko s límečkem - nevim co víc mám dělat proto, aby si to nepletli :rolling_eyes: ) Zkuste třeba posoudit samotné, jestli mám doma hočičku nebo chapečka. On sice ze začátku chodil tak že kroutil zadkem :grinning: , ale proto snad ne a pak má teda dlooouhý řasy a modrý oči, tak jestli kvůli očím. Ale už ,mě se*ou. Teda už je to lepší, asi před dvěma měsící nám to říkali furt, teď dlouho ne. Asi z toho vyrostl... :sweat_smile:
29. aug 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v době, kdy holčičky chodí pomalu celé v růžové, mají naušnice...tak si to stejně spletou :angry:
29. aug 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne starsi lidi,a co je to,kluk?A pritom ma nausnicky a je v ruzove :slight_smile: nam taky odhaduji min protoze je drobna,ale ted vyrostla a snad pribrala :wink:
29. aug 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika.vo: my jsme taky v klučičim stopro, a furt si ho pletou s holkou :sweat_smile: prostě maj takový jemný obličejíčky :sweat_smile:
29. aug 2008 o 12:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To jako že by měli mít jizvu v obočí a nějaký to tetování :grinning: :grinning: :grinning: a pak si je možná nespletou... :rolling_eyes: naštěstí to už polevilo, ale jednu dobu jsem byla fakt vytočená, když na něj nědo promluvil nějdřív jako na holku :angry:
29. aug 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nase mala byla na 18mesicni prohlidce a pani doktorka rekla, ze velika je jako deti o rok starsi. Kazdy nam rika, ze tatinek musi mit aspon 2 metry..a houby ma 178cm:grinning:. A kdyz jde na pisek v sedych teplacich, tak je to jednoznacne chlapecek podle kolemjdoucich (hlavne, ze ma od porodnice nausnicky) :-/ Takze i na pisek v satickach...A nejvetsi gol udelala zlatnice, kdyz jsme ji byli nechat spravit jednu nausnicku a ptala se ji, jak se mas chlapecku?
3. sep 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak dnes sa ma jedna babka pýtala, že koľko majú a ja, že jeden rok a ona, že myslela som si :grinning:
3. sep 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojho krsniatka,co ma 3roky sa jedna babka prednedavnom spytala,no co,zachvilu uz zase do skoly.tesis sa? :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasej malej odhaduju vzdy tiez o rok viac :astonished: :grinning:
5. sep 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam hadaju o pol roka menej... a aj na tolko vyzera... fyzicky... co sa tyka recnenia nam zas tipuju o pol roka viac :sunglasses:
5. sep 2008 o 19:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nám odhadují tak 2-3měsíce...Adík je velkej a i doktorka říkala, že vypadá tak na 2měsíce a ne na těch jeho 5týdnů :sweat_smile:
5. sep 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To Allison a Amby odhadují vždycky tak o 1-1,5 roku víc.
26. sep 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nas si taky pletou s chlapeckem :grinning: a pry jsme na 2 a pul roku hroooozne velici :sweat_smile: (nemyslim si)...jedna pani na zastavce si povidala s Mici a pta se ji 'Vsak uz za chvilku ti zacne skola'
26. sep 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja 5ročná gabika je tiež dosť veľká. Kupujeme jej veci na 6rokov. Už nám vyrástla na 122cm.
Druhá dcéra Katka má Turnerov syndróm a 137cm. :frowning2: Hádajú jej takých osem rokov. A Keď sú spolu, myslia si, že je medzi nimi rozdiel dva roky.
26. sep 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jednej mojej kamarátke sa na ulici stalo, že sa jej jednej chalan opýtal kto je starší dievča alebo chlapec? no a chlapec má rok a pol a dievča 5 rokov, tak kto je na hlavu? a mňa osobne dosť znechutí, keď sa ma babky pýtajú či je to chlapec alebo dievča, keď je očividné, že je oblečená celá v ružovom!!!!!!! :angry:
26. sep 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ! vobec sa netrapte tym kto a ako odhaduje vase deti.Moj Milan vzdy vyzeral mensi ako jeho rovesnici,minimalne o rok neskor aj o dva-kym neprisla puberta -v osmicke dobehol vsetkych spoluziakov,v devine prerastol a dnes ma 180cm a 75kg a to ako 12 rocny mal ledva 1,40-40kil.

michal zasa pravy opak tem uz ma teraz 1,78 a 60kg tak neviem kam porastie-noha ze 46!!!

Marek je tiez taky pidik rukaty nohaty ,tiez mu hadaju menej a v skolke je najmensi aj najmladsi-je vidno ak je dieta ,,prestupne a ma 4r.v sept a marek ked mal v juny len 3 :grinning:
26. sep 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, tak naše Sofí chodí taky oblíkaná vyloženě v holčičím, ale máme kočár speedi v barvě oceanic refl. a to furt slyším,ty jsi hezkej kluk,kuk na tebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já na to ,že má fialový kalhoty s vyšitejma kytičkama a tričko s kanýrkem,takže to kluk není. a baby.no ale máte modrej kočárek, já na to vy máte taky modrý kalhoty a nemyslím si ,že jste chlap.
a baba ,vždyď nemá náušničky... :angry: a já...dnes maj náušnice i kluci :sunglasses:

byly jsmepoprvý na písku.sofí má na tričku růžový srdíčko a kamínky a sv.džíny a bába: Honzíku,pozor ,ať neuhodíš toho chlapečka :sweat_smile:
26. sep 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru aj nasa klarka bola vzdy za chalana, niektorym som to musela aj trikrat zopakovat a tak o pol roka viac jej hadali...
teraz uz si ju nemylia...narastli jej konecne vlasky... :slight_smile:
26. sep 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja dcéra sa raz na ulici rozprávala s jednou babkou a tá sa jej pýta do ktorej triedy chodí?
- do tretej
- áno? Ja som myslela, že si už štvrtáčka alebo piatačka
- no ja som tretiačka, ale v škôlke...
a babka ostala stáť s otvorenou pusou
26. sep 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inkika :slight_smile:
27. sep 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj nasa elli ma 14 mes ale veci nosi na 9 mes. babo tak su vzdy vsetci prekvapeni aka je malinka sikovna ze tak skoro chodi a nikto neveri ze uz ma cez rok je proste drobunka :grinning:
27. sep 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emke odhadujú rok a viac :sweat_smile:
27. sep 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok