• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Odporučte prosím hotel pre psa - ratlíka

16. marca 2010 
ankaa, skusala som :frowning2:

danielitka, mozes hodit kontakt do IP, please? dakujem :slight_smile: je to sice daleko, ale radsej mat viac moznosti...
30. máj 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
devlin hned ako to bude možné dám ti ten kontakt ...teraz ho nemám ale zajtra alebo v nedelu ti ho pošlem ..ok ?
30. máj 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielitka, ok, dakujem velmi pekne :wink:
30. máj 2008 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
devlin
A nič? A neskúšala si poprosiť známych alebo niekoho zodpovedného, poprípade psíčkarov v okolí, s kt. sa poznáte, či by ho nepostrážili?
Poprípade, neviem kam idete na dovolenku, ale aj cestou môže byť dobrý hotel pre psov :slight_smile:
30. máj 2008 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ankaa,
uz sme skusili aj rodinu, aj znamych...a nikto nic :cry: este skusime psickarov, ale nadej je mala :unamused: Minule sme ju mali u chovatelky, no ta ma dve male deti a 2 psov a este sa aj odstahovala, tak to nase chuda bolo skoro stale v koterci :frowning2: chodila za nou raz za den...bolo to vychodisko z nudze...to by som nechcela, radsej nepojdem nikde :wink: este neviem kam pojdeme, kvoli mojim zdravotnym problemom to musi byt more...ale zacneme planovat az ked bude o nu postarane... nasa sucka je priorita v tomto... je mi luto davat ju niekam, no ina moznost nie je, bohuzial...
31. máj 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akú máš fenku? Veľkú či maličkú? Aké plemeno? Ja by som sa tiež mohla skúsiť popýtať. Poprípade pracujem aj na stránke www.psiadusa.sk a tam je fórum, chodí tam dosť psíčkarov, tak možno by si vedela tam niekoho nájsť :slight_smile:
31. máj 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak moji známy mali retrievera so sebou pri mori :grinning:
31. máj 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ankaa, IP :slight_smile:
31. máj 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasu nemozeme urcite zobrat, lebo to plemeno neznasa vysoke teploty a ona je divoska, zije vonku, beha vo vybehu, takze vnutri sa nevie spravat :slight_smile:
31. máj 2008 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
devlin
Odpísala som :wink:
31. máj 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim o postrazenie nasho havka je milucky a ma rad ludi mame ist na dovolenku a mamicka ktora ho mala mat je bohuzial v nemocnici a mame ju zaplatenu alebo daky dobrucky hotelik pre psika poradte dakujeme krasne tel 0948422504
13. júl 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno by bolo dobre napisat odkial si :slight_smile:
13. júl 2008 o 20:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bordaska, pre teba aj pre ostatne psickarky, novy hotel pre psov na velmi vysokej urovni je blizko Bratislavy - asi 35 km - v Jablonovom, su tam non-stop veterinari a prisposobia sa Vasim poziadavkam - krmivo, zvyky a pod., okrem toho je tam prva kremacna pec na SK, kde Vam havinka alebo ine zvieratko spopolnia a odovzdaju urnu na pamiatku ...blizsie info cez IP :wink:
13. júl 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bordaska
Vy ste mi písali mail? Ste z Martina?
13. júl 2008 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jablonka ten hotel v jablonovom...maju aj internetovu stranku ? vdaka :slight_smile:
14. júl 2008 o 08:25  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kto vie o dobrom hoteli prepsou v presove budem rad kto mi poradi do 5000
:sunglasses:
17. júl 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto vie o dobrom hoteli pre psou v presove do 5000sk
17. júl 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj v Ivanke pri dunaji sa postaraju o psov-250sk na den :grinning:
18. júl 2008 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my dame nasu feku sem http://www.vlcica.sk/ . Je to mila pani, uz to mame rezervovane. Od Nitry to mas sice kusisko, ale cena je dobra a pani je odbornicka :wink: tak mozes skusit aj tam. A viem, ze aj v Modranke pri Trnave ma jeden pan hotel pre psov.
18. júl 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj .. radi by sme sa postarali o vasho ratlika.. prosim napiste mi na e-mail sam248@azet.sk a tam sa dohodneme u na sby sa psík cítil ako doma mame oma tiez dvohc psíkochbol by vo velmi dobrych rukach :wink:
3. máj 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja vam s radostou postrazim ak chcete...ale upozornujem mam dominantnejsiu fenku maltezacky,ale neublizi a vonku na dvore mam 2havikov...teoreticky od16.maja budem doma nastalo ak sa nic nezmeni....tak ak niekto potrebujete nemam s tym problem a bude sa mat u nas lepsie ako v hoteli kedze nebude zavreti vo volieri,ale v posteli:DDDD inak som od zlatych moraviec
3. máj 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, diskusia je z minuleho roku :unamused:
3. máj 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak toto je sjuprr hotel.Měli jsme s sebou pejska a děti.Jsou tam sauny,masáže,venkovní a vnitřní bazén,super ubytování a příjemná obsluha.Telka a internet na pokoji.Vřele doporučují http://www.hotelfridrich.cz/
16. mar 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
8. sep 2010 o 17:48 • alfonz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
8. sep 2010 o 17:59 • alfonz
Tvoj príspevok