Odstránenie tetovania, krém či laserom ? Máte skúsenosti pls?

visnacka
11. jún 2020

Ahoj baby prosim boli ste niektorá na odstránení tetovania ? ak áno tak kde ? máte prosím foto pred a po ?? pripadne čo poviete na krém na odstránenie tetovania máte niektorá skúsenosť ? Ďakujeeem za info

buzz5
12. jún 2020

@visnacka ahoj o kreme som ešte nepočula, kolega si dal odstrániť laserom co mu trvalo asi rok a ani neviem koľko zato zaplatil určite nie málo, skončilo to so škaredo jazvou takže to dal znova aj tak pretetovat... Neviem co máš v tetovanie, ale úplne sa toho nedá zbaviť skus prekryť z niečim iným ak sa ti už nepáči pôvodne tetovanie....

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
visnacka
autor
10. jan 2021

@vlcik1 Áno už chodím aj ja 😉 cca každych 8 tyždnov možem vždy ako sa ruka zahojí , už mam 4 sedenia za sebou ešte to vidim max na 3 sedenia a bude klud 😂😁🙂 bolestive ono sa to da vydržat horšie je to hojenie a pri dvoch deťoch udržat ruku v klude 😅

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
visnacka
autor
10. jan 2021

@vlcik1 Hej mam celé predlaktie 😅 u nas v Skalici chodim manželsky par tu ma aj tetovacie studio a zaroven odstraňujú 😉😁 aky laser to neviem 🤷🏻‍♀️

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
visnacka
autor
10. jan 2021

@vlcik1 Na fb Urbanek Jan tatto a jeho žena Petra Laurová Urbánková

nenosenenosene
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kilimi
9. jan 2022

@visnacka a zmizlo ti uz uplne teda mala si farebne alebo cierne? Zmizne aj tuhá cierna? 🙂

visnacka
autor
9. jan 2022

@kilimi ahojky ako na viac sedení a zmizlo aj farebne aj tuhá čierna

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzubb007
9. jan 2022

Co ten laser sposobuje radsej by som si tetovanie nechala

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
visnacka
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
visnacka
autor
10. jan 2022

@vlcik1 A to mi robil cele predlaktie jedna kerka ktora sa nepodarila iný tatér , laser celeho predlaktia neviem tiež 5x a predlaktie mam zatetovane ale ruku časť dlaň si chcem dať uplne preč aby neostalo nič

kilimi
10. jan 2022

@visnacka super a to je aky typ lasera? 🙂

visnacka
autor
10. jan 2022

@kilimi To netušim oto som sa nezaujimala , ale vysledky má dobré takže zamňa 👌🏼

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
visnacka
autor
11. jan 2022

@vlcik1 Bolesť neni o nič väčšia ako ta keď niekto tetuje , dasa vydržat ak čokolvek chce žena ja si myslim že ide aj cez bolesť , take plastiky si ženy idú svoje aj keď bolia 🤷🏻‍♀️😁 natre sa až doma v pripade ak tam nabehnu pupienky , ale odporuča sa hned doma chladiť takže ja som si kupila hned kukuricu mrazenu alebo hrašok , pripadne zeleninu a ta to brutalne schladí a tym vôbec nemaš potom bolesť natom mieste ani opuch , tak mne horala cela ruka a to je uplne niečo ine jak nejake male miesto napriklad. Určite na nelutujem dokonca som rada že týmto sa mi ruka zachránila . A dokonca to odporučila moja doktorka ktorá keď sa učila za svoju profesiu povedala že zdravšie je tetovanie odstraniť ako ho mať 😂 ale ja som odstranila a praskla tam nové 😁 u nas v Skalici maju zamňa top laser spokojnosť 👌🏼

kacenocka2
24. jan 2022

@visnacka celkom pekne to je zahojene. mozem sa opýtať kolko eur vas to dohromady vyslo?chrasty sa vam nerobili?

visnacka
autor
24. jan 2022

@kacenocka2 samozrejme že boli pupenky a potom chrasty ale ak dotoho človek nerýpe tak sa to krásne zahojí , pfuha neviem konkretne ta ruža 50€ sedenie cca a bola som 5x

kacenocka2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kacenocka2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kacenocka2
24. jan 2022
lola77
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aneta129
7. aug 2022

@visnacka ahoj koľko ta to cca vyšlo cenovo?
Ja by som chcela ísť, mam 2 male hrozne z čias puberty ešte... Jedno na stehne, druhé v Sabine...

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
visnacka
autor
7. aug 2022

@aneta129 @lola77 Ahoj odpisujem neskorej nestiham ani kukat sem 😄 takže toto tetovanie bolo čerstve vyšlo ma neviem 50€ len som sa s ním cítila blbo ako keby mám špinavú ruku tak hneď aj išlo dolu za sedenie som platila tiež tych 50€ a absolvovala som cca 4-5 sedení , fotka dolu je po 4 sedení odstránenia preto aj mam tu ruku opuchnutú , ak sa pozrete jemna jazvička tam je lenže to záleží u akého tatéra ste boli , ak ste boli ako ja u amatéra ktorý rôzne tlačil pri tetovaní tak hrozia tieto jazvy lebo ta čierna farba je hlbšie miestama v koži , ale ak ste boli u dobreho ktorý išiel ako mal správne ísť nie hlboko tak to je bez jaziev , ja tie tiene mam luxusne zmiznuté bez jaziev lebo to len tieňoval na povrchu a netlačil ako keď obkresloval tú ružu

kathak
7. aug 2022

@visnacka wauuu,