Oholil som si nohy

luko999
4. júl 2021

Dobrý deň, oholil som si nohy, lebo mi také veľké už vadili a neviem čo poviem rodičom keď to zbadajú. Neviete mi niekto prosím pomôcť ako im to povedať? Ďakujem

vevesh
4. júl 2021

@luko999 no vsak daj cislo, zavolame im, ze co na to a nech sa nehnevaju😀😀

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninusa221
4. júl 2021

Akoze mne sa to nelubi ale naco im to mas hovorit?

littlebubble
4. júl 2021

??? Aj môj chlap si holí nohy kvôli športu.
Oznamovať rodičom oholenie ochlpenia mi príde zvláštne.

janci05
4. júl 2021

Nič nehovor a keď si to všimnú, tak povedz ako nám tu, že ti vadili. Však oni dorastu.

cubo2
4. júl 2021

zbytocne to riesis, ved si to ani nevsimnu..

cacianka
4. júl 2021

Praaaaazdniny...

sandrika1986
4. júl 2021

uz to zacalo...

jaruna123
4. júl 2021

@luko999 mna by zaujimalo ako sa dostal na Mk chalan typujem v puberte 😂😂😂

ukulela
4. júl 2021

A ja sprosta som si kvôli tebe oholila nohy......

panelacikova
4. júl 2021

ešte si ohoľ vajcia....

trixi12
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
madeline1
4. júl 2021

@zazvorka87 tak to je trochu divne, ked si pubertak holi nohy, spozornela by som.

madeline1
4. júl 2021

@trixi12 co to je....,ked matka chce zosmiesnit svojho syna 😕...idealne na fb, nedospele

madeline1
4. júl 2021

chlap by si holit nohy nemal, dobre to na chlapovi nevyzera...a ked to nie je vyslovene z nejakeho dovodu, napr.cyklistika...,tak urcite nie...no a ked si oholi nohy pubertiak je to vrcholne divne...co na to otcovia tych synov???

leuchtturm
4. júl 2021

nic im nemusis hovorit. Chlpy ti vadili, tak si si ich oholil. Si uz velky, so svojimi chlpami si mozes nakladat podla svojho uvazenia. Nikto nema pravo ti do toho kecat alebo ta dokonca zosmiesnovat.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
madeline1
4. júl 2021

@zazvorka87 zda sa ti to skutocne normalne???? To kde sme

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
whatever1
4. júl 2021

@luko999 Ak by som bola na tvojom mieste a rodičia si to všimli, tak by som to obrátila na srandu a zacala im spievať pesničku od nightwork-" Ja jsem gay"🤣. Alebo môžeš povedať že to bola stávka, alebo že si zhodil srst, lebo ti bolo teplo😆, alebo si len chcel vyskúšať jazdu na bicykli s chlpami aj bez🤣🤣🤣🤣... Nemyslim si, ze ti kvôli oholenym nohám dajú trest...

anive
12. júl 2021

Je to síce netypické, ale je to tvoja vec ...a ak by sa aj niečo dialo, tak je lepšie, ak to vyjde na povrch, ako to zatĺkať a z toho môžu vzniknúť fatálne psychické problémy....
...úprimne, v období našej puberty bol časopis Bravo a tam boli rôzne príspevky. V dnešnej dobe IT to mládež rieši takto....

karpina
14. júl 2021

Dnes si muži vytrhávajú obočie, lakuju nechty, malujú si tvár dnes už normál. Ale rada si spomeniem na časy, ked muži boli muži a ženy boli ženy.

katym77
14. júl 2021

Hrávala som volejbal a jeden z prvých tréningov za kadetky (15,16 r.), nabehol tréner do šatne a zahlásil "Oholte sa vyzeráte ako mužatky"!

komir63
14. júl 2021

@luko999 Máš pravdu chlapče. Veď ako by si vyzeral v pančucháčoch a lodičkách s neoholenými nohami?! Ale pozor na krátke sukničky, aby ti netrčali vajká!

katym77
14. júl 2021

@komir63 vyznáš sa?