Okradli ma na bazoši

tajkazanova
31. jan 2015

ahoj, okradli vas z BAZOSU.SK? mna okradla magdalenka325 s adresou Jan Nepela, Krakovská 16, Košice 1, mala mi poslat sadu na gelove nechty za 35e a poslala mi spagety kurierom :(

tenerifka
31. jan 2015

@tajkazanova Mas aj adresu aj doklad o zaplateni.....uz si bola na policii?
Je velky predpoklad, ze svoje peniaze dostanes naspat......

ellca123
31. jan 2015

ano na bazos sa natahali sami podvodnici,tiez mam zlu skusenost,slo o 8 eur
myslim ze bezpecnejsi je tento bazar, mamicky su tu roky zaregistrovane a su tu preferencie

tenerifka
31. jan 2015

@tajkazanova Hlavne to nenechaj len tak a podaj zalobu, treba tych ludi zastavit a zabranit tomu, aby im dalsi nevinni naleteli.....

tajkazanova
autor
31. jan 2015

@tenerifka ona to poslala kurierom takze ziaden doklad ani nic mam len komunikaciu a balik s jej adr. no a ked pojdem na policiu aj tak nic z toho ked je to len 35e nie?

miculiatko
31. jan 2015

@tajkazanova ahoj na policiu s tym ist mozes. Bude sa to riesit ako priestupok proti majetku vzhladom na vysku sposobenej skody. Policia si vie od kurierskej spolocnosti vyziadat udaje osoby ktora tu zasielku trbe poslala. Tiez vie zistit kto byva na adrese ktoru uvadzas. Pri podavani oznamenia na ktorom kolvek oddeleni (najlepsie v mieste bydliska) poskytni policii vypiscz tvojej komunikacie s tou magdalenkou. Ak je to nick registrovany napr na azete vie si ostial policajt ktory to bude riesit poziadat aby mu zaslali udaje na koho bol tento nick registrovany. Ak mas telefonne cislo na ktore si volala poskytni aj to. Nech je veci cim viac o co sa mozu policajti opriet. Majka -jedna z nich 😆 P.S. pre buducnost odporucam cez bazos nakupovat len s osobnym odberom. Je plny podvodnikov a 35 eur je relativne mala suma. Ludia boli bohuzial podvedeni aj o viac penazi

laura859
1. feb 2015

pisala som ti spravu, prosim ozvi sa mi.

iwetka789
9. mar 2015

Mňa tiež okradli na bazoši.. nedávno...bola to mailová stránka petrakrncanova@post.sk, a číslo účtu 3262328851/0200 ak tu niekto taký je koho tiež okradla prosím ozvite sa...ja som už podala aj trestné oznámenie

tatiana881988
23. aug 2016

Ahojte mne sa to stalo tu na modrom konikovi,jej nick kvietka004 nikdy uz nikomu neposlem peniaze dopredu na ucet,a to ma maminka aj dobre hodnotenia...Skoda ze len od maaminiek co kupovala ona.Mala som si ju lepsie pretuknut,nasla som pre malu jedalensku stolicku za 20 eur fajn cena s postou po prevode a nemam ani peniaze ani stolicku ☹ Zase mozem malu nahanat po byte s jedlom 🙂 Tak ako sa branit voci takymto zlodejom??? Nijak su vsade aj na modrom konikovi ...

ivaluky
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tomi16
27. mar 2019

baby ozvite sa kto bol okradnutý a poslal peniaze na c.u. podvodnika SK 26 1111 0000 4380 4018 , je to v rieseni policie

tarapaper
9. júl 2021

@tenerifka ahoj nám dnes 200 e rumun z účtu ukradol ako ich môžeme dostať spat

tarapaper
9. júl 2021

@iwetka789 aj náš dnes okradli cez poštovú banku rumun a mne stiahli 200e z účtu :( co teraz prosím

tarapaper
9. júl 2021

Ahoj prosím o radu
aj náš dnes okradli cez poštovú banku rumun a mne stiahli 200e z účtu :( co teraz prosím