Olivia Landau - výkup oblečenia

elodiedetails111
25. dec 2022

Ahojte, chcela by som sa opýtať aké máte skúsenosti so spoluprácou s pani Olivia Landau. Koľko kúskov ste jej posielali? Koľko z toho sa Vám predalo? A tak celkovo. Co je napriklad zbytocne posielat. Ďakujem krásne za každý koment.

littlefiona
26. dec 2022

@elodiedetails111 nič v zlom, ale podľa mňa tie jej podmienky sú zderstvo, a ide jej najmä o to, aby ona zarobila na tom. Ďalej trvá na tom, aby si pozvala všetkých svojich priateľov do jej skupiny, čo nie každému vyhovuje pretože máme medzi priateľmi aj kolegov a ľudí, ktorým jednoducho nechceš posielať pozvánku do takejto skupiny. Ja som u nej predávala veci ešte keď tie podmienky neboli také prísne. Poviem ti, že vynosila môj kabát, videla som ho na videách a potom keď som si pozerala vyúčtovanie, tak ten kabát mi nezaplatila, nechala si ho zadarmenko🙈 pre mňa je to jedna nesympatická, egocentrická osoba, stačí si pozrieť jej videá. Takže toľko k nej. A teraz dokonca musíš zaplatiť vratnú zálohu 50 eur za termín, ak jej nedorazí tvoj balík s oblečením, tak si ich nechá🤦.

elodiedetails111
autor
26. dec 2022

@littlefiona ďakujem ti veľmi pekne za rozsiahlu odpoveď. Veľmi si to vážim.