Ako sa vám darí s predavaním oblečenia po deťoch?

11. feb 2023

Ahojte, prosím prezraďte, ako sa Vám darí s predavaním oblečenia po deťoch? Lebo ja tu mám otvorený bazárik a teda ide to pomaly. Jednu vec predám a ďalších 20 priložím čo tak rýchlo deti rastú. Doslova som zasypaná oblečením a to sú tak krásne kúsky niektoré (väčšina) predávam to za úplne minimálnu cenu oproti tomu koľko to stálo a aj tak. Kamoška ta vraj predala úplne všetko na market place. Podeľte sa prosím O skúsenosti s predajom oblečenia. Prípadne chodíte na blšák? Ak hej stojí to za to? Predáte väčšinu? 🙂

cyberk
11. feb 2023

neznackove veci vacsinou darujem, i ked su ako nove tak zial su nepredajne :/ a znackove veci sa predavaju ako teple rozky :D .. tak som si nedavno povedala, ze budem kupovat len znackove... ale pocula som, ze tu v BA sa robi nieco ako swap detskeho oblecenia, snad to raz vychytam... tam by som nejake vecicky rada swapla :D

lopuch22
11. feb 2023

Už len darujem.Stovky veci(nie,nie som shopoholička,ale babky sa rady realizujú) sa mi tu nikdy nepredali,za euro kus a ešte to baliť a utekať na poštu,nie.Na FB mi to tiež stálo

amelie2017
11. feb 2023

Vacsinu darujem. Po dcere jednej kolegyni, ma o rok mladsiu dceru, po synovi som teraz nasla jednu maminku, tak budem jej davat. Drahe veci, co vacsinou dostali odkladam pre sestru, sesternicu, kamosku..ktora si to skor vezme. Na predavanie nemam cas ani nervy.

veronikaszabova
11. feb 2023

Nepredavam. Posuvam dalej kamoskam alebo v darovacej skupine nasho mesta.

nwnw
11. feb 2023

Vacsinu darujem a zvysok Market place a ked to tam nepredam za 2 tyzdne, tak tiez ide dalej zadara..

zooeynka
11. feb 2023

Rob baliky v 1-2 velkostiach. Normalna cena. Pekne fotky. A predas.

babyjune
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominikamacakova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominikamacakova
11. feb 2023

@babyjune treba ísť do takých skupín kde je dopyt. Ja predávam veľa po malých a aj kupujem a takých žien ako ja je veľa ver tomu

autor
11. feb 2023

Baby ďakujem za reakcie. Asi máte pravdu. Asi sa s tým ani nejdem zaťažovať a nervačiť. Dám veciam mesiac a keď sa nepredajú tak idú z domu 😁 Je mi len ľúto toho že niečo mali naozaj na sebe 1x. Ale čo už, deti rýchlo rastú ☺️

zooeynka
11. feb 2023

Idealne keby si sa odtajnilaa ukazala svoj bazar. Hned ti povieme kde je zrada ked sa ti nepredava dobre ;)

jjanulienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lesana25
11. feb 2023

Po synovi mi neostáva nič, všetko zničí alebo to už nie je predajné tak to dávam do zberu oblečenia. Po dcére čo je ešte pekné tak dávam švagrinej. Nikdy sme ani nemali doma hromady handier, keď aj niečo dostali tak sa vždy babky aj tetky pýtali, čo potrebujú aby nenosili zbytočnosti.
A úprimne, 90% v bazari sú handry z Pepča na jedno použitie, často za ceny nových. Nechápem, prečo sa každá čuduje, že to nikto nechce.

martina2ve
11. feb 2023

Ja som predavala len drahsie veci( autosedacka, stolicka na krmenie, kocik, postielka) za symbolicke sumy, ostatne potreby alebo oblecenie som posuvala komu sa dalo, alebo darovala na zonu. Nikdy som nedrzala male veci, nemam na to priestor.

babyjune
11. feb 2023

@dominikamacakova ja som zabudla napisat, ze som v zahranici, ale princip je asi podobny ako na Slovensku. V skupinach na FB som velmi neskusala, ale mozno skusim (trochu mi vadilo, ze sa to potom zobrazuje aj priatelom na FB).

dominikamacakova
11. feb 2023

@babyjune ja som len v súkromných skupinách 🙂

lusanko
11. feb 2023

@zooeynka keby to urobila, tak by ju niektoré premúdrelé hneď zvozili, že si robí reklamu. Takže ani tak, ani tak 🤷‍♀️

zooeynka
11. feb 2023

@lusanko ano, urcite by sa taka nasla 🙂 Ale reklamu si moze robit kolko chce ak ma nepredajne/predrazene veci....

autor
11. feb 2023

@lusanko
@zooeynka presne preto som to nedala verejne. Nechcem si nasilu robiť "reklamu" len ma zaujímalo ako sa predáva iným. A ceny neviem či su predražené ale napríklad mám mikinu čo stala 20 eur za 5 eur. Alebo riflovu bundu čo stála 30 eur za 10. Overal kúpený za 38 eur mám za 8€ . A to sú ceny také že pri veciach ktoré sú málo nosené. Veci ktoré boli nosené no stále sú krásne dávam fakt že za euro dve,tri.

zooeynka
11. feb 2023

Tak ja napr.v bazari kupujem len detom, sebe nie, tak neviem ci popisujes dospelacke ci detske....za mna vravim, ze detske v baliku v cca rovnakej velkosti mix vselicoho a predas. Len teda videla som tu aj balik detskych za 95€(lebo znacka), a teda ten si moze predavajuca strcit za taku cenu...

bluka2
11. feb 2023

Škoda času to predávať, darujem alebo idem s tým na nejakú výmenu (swap). Minulý týždeň som vzala nejaké šaty po dcére a našla som tie iste vo väčšej veľkosti… žiadna strata času s posielaním, komunikáciou za zárobok pár euro

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cloviecka
11. feb 2023

@evamarek77 súhlasím, niektoré veci sú tu roky! nechápem🙄

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evuska135
11. feb 2023

Ja kupujem znacky uz, na doma pepco co predam za 1e kus. Ostatne sa snazim na fb hadzat do dopytov, ide to celkom aspon ja som rada ze mi poostavalo len par veci ale lepsie sa mi predavaju dievcenske ako chlapcenske veci. Ak su sakrede a derave to vyhadzujem

majlo1234
11. feb 2023

Robim baliky, a jednym supim sa zbavim vsetkeho. A potom bundy, sportove veci zvlast, a tiez to ide v pohode. Zaklad je, ze nenakupujem zbytocne do bludu, mame susicku, cize moje decko ma len par veci a tie proste vynosi, a ak su v predajnom stave, tak ich hned aj posuniem dalej,