Online obchod Mango

krasnyden49
2. máj 2018

Ahojte, chcela by som sa opýtať či nemáte skúsenosti s online obchodom Mango. Chcela by som si objednať šaty, sú tak akurát pod zadok, ale nie také úplne mini. Na modelke sú akurát, presne takú dĺžku by som chcela aj ja. Len sa bojím, aby mi pri mojej výške 179 neboli krátke. Niekde som čítala, že modelky Manga majú okolo 170. Neviete mi poradiť? Ďakujem

jituska666
2. máj 2018

Ja keď som si neni istá tak si kúpim dve rôzne veľkosti. A vybavené

kiwi3
2. máj 2018

kazda modelka ma inak. urcite ich nevyberaju podla toho, ci maju presne 170 cm... ale neviem, kde to pozeras, lebo mne to hned hodilo stranku manga v anglictine a tam je pri vsetkom udana dlzka

krasnyden49
autor
2. máj 2018

@jituska666 ďakujem

krasnyden49
autor
2. máj 2018

@kiwi3 ahoj, no neviem či som slepa, ale kukala som dve stránky manga, obidve v angličtine,ale ani na jednej nie sú napísané dĺžky.

jituska666
2. máj 2018

@krasnyden49 ja som toto až takto nikdy neriešila že dĺžky a čo ja viem čo. Veď vieš asi akú máš veľkosť či?

rora
2. máj 2018

Ja mam 182cm a vsetky saty odtial ktore maju modelky na fotke tak nad kolena ci v polke stehien mi boli pod zadok. A to je teda pre mna nenositelne. Kupujem si uz iba midi dlzku alebo dlhé (plesové saty) a to viem ze mi budú, lebo take saty ma mango fakt dlhe aj pre vysku ku 185cm

krasnyden49
autor
3. máj 2018

@jituska666 ahoj, ano veľkosť viem, len tu sa jedná o dĺžku.

krasnyden49
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nicoli02
3. máj 2018

ja som si odtiaľ objednávala iba raz aj to nohavice ale vtedy mi sadli ak uliate ale neviem ako to je s dĺžkami šiat :/ ale ak si vyššia tak možno nebude na škodu objednať si aj o číslo väčšie...

kiwi3
3. máj 2018

@krasnyden49 ja som len namatkovo klikla na nejake veci a pri tych boli dlzky. asi to nie je pri vsetkom, neviem, preco to tak maju. vacsinou aspon udavaju, kolko meria modelka

krasnyden49
autor
3. máj 2018

@rora ďakujem veľmi pekne za info.

krasnyden49
autor
3. máj 2018

@kiwi3 áno,áno ja som to potom tiež videla, ale som si to tak nejako porovnala a šaty objednala. Dakujem za pomoc.

krasnyden49
autor
3. máj 2018

@nicoli02 ďakujem, uz som objednala, snad budú dobre.

sissi2183
8. máj 2018

Ja nakupujem pravidelne online ma Mangu. Ked su saty na modelke kratke, tak treba ratat s tym, ze priblizne taku dlzku budu mat. Cim vacsie cislo, tym dlhsie saty. Myslim si, ze modelky maju okolo 170cm, pretoze ja mam 160cm a mne byvaju vzdy kusok dlhsie ako na foto. Na objednanie dvoch velkosti by som sa nespoliehala, pretoze postovne pri vrateni hradis na vlastne naklady a nedavno sa mi zasielka na druhy den vratila. Zaplatila som zbytocne postovne a mala som oblecenie naspat. Takze, ked mi nieco nesedi, musim posuvat cez bazar. Objednala by som si mozno na tvojom mieste nejake uplne lacne saty, aby si videla ako ti bude sediet dlzka.

krasnyden49
autor
8. máj 2018

@sissi2183 ďakujem za odpoveď, som to riskla a objednala si tie čo som chcela, zajtra majú prísť. Dám vedieť ako som dopadla🙂

krasnyden49
autor
15. jún 2018

Ahojte, sice neskôr ale ozývam sa, šaty sú parádne aj dĺžka 🙂ďakujem.