Online objednávka z Merkury Market

jeliz59
19. máj 2020

Ahoj objednávala som si včera online koberec z Merkury Market zaplatila som ho prevodom....
Platbu mi z účtu strhlo.....
.Prišiel mi e-mail v znení ,že zaregistrovali sme Vasu objednávku zaplaťte ju do 7 dní,ak ste tak už urobili považujte e-mail za bezpredmetný...
Čakala som ,že mi príde aj iný e,-mail typu zaregistrovali sme úhradu za tovar atď....
No nič....skúšam sa dovolať do on-line shopu Merkury Market,ale nestíhajú už 2 dní
Zakaždým len naši pracovníci sú vyťažený čakajte......

Kto ste už objednávali z Merkury Market e-shop..... vám prišiel oznamovacia e-mail otom ze registrovali úhradu v eshope Merkury Market za tovar??
Alebo nič vám nepislo len vám proste stiahlo peniaze z účtu
Ďakujem.....

jami33
19. máj 2020

@jeliz59 áno ale nie hneď v ten deň keď mne stiahli peniaze, až na druhý den

jami33
19. máj 2020

@jeliz59 počkaj možno sú peniaze ešte na ceste medzi bankami

simuskaaa123
19. máj 2020

Ja som si objednala stoličky na dvor 3 týždne dozadu a došli mi piatok.. Email došiel hneď v ten deň ale platila som okolo 11

jeliz59
autor
19. máj 2020

Tak dúfam že zajtra už mi niečo na e-mail(potvrdenie o zaplatení tovaru) príde

0silvia0
19. máj 2020

@jeliz59 ano, prislo mi potvrdenie o prijati platby, ale mam gmail a prislo mi to medzi reklamy

simca06022011
19. máj 2020

Inak je uplne jedno ci ti pride nejaky email o platbe alebo nie, pre teba je dolezitejsi ten email o vybaveni objednavky ;) Urcite ti nepride hned, eshopom zbiehaju vypisy z uctov obden do systemov, cize ak jeden den posles platbu a druhy den to maju na ucte, ale niektore to zaeviduju az na treti den (druhy den to vybavia iba ak niekto priebezne kontroluje banku... ). Ine je to pri platbe kartou, tu system eviduje ihned. Uuuuplne klud, nemas mat pre co stres :D

helcanw
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaass
19. máj 2020

@jeliz59 spam si si skontrolovala? mne sa tak stalo a email od nich bol v spame... 🙂

mina17
19. máj 2020

@jeliz59 ach nešťastný Merkury Market robila som tam rok a na eshop vždy boli sťažnosti keďže sklad eshopu je v poľsku a eshop sídli v Prešove najhoršie je že keď volate na eshop dovolate sa do Prešova na pokladne a oni vás prepajajú a pan na eshope malo kedy dvíha robí od 8 do 16 a hodinu má prestavku.... niekedy mi bolo ľudí aj ľúto keď si niekto obiednal niečo čo pisalo že je skladom a aj po 3mesiacoch nič 😕 dufam že vam to príde čím skôr 🙂

jeliz59
autor
19. máj 2020

Ďakujem všetkým....v spame nebolo nič aj to kontrolujem no nič.... samozrejme nikto nedvíha....ako keby tam nik nerobil....takže dúfam že do zajtra už príde potvrdzovali email o prijatí platby

jaass
19. máj 2020

@jeliz59 neboj, pride 🙂 aj keď myslím, že keď posielaš na iný účet, može to tvrať až do 48 hodín.

eurysis
19. máj 2020

Ono záleží či majú tovar na sklade. Potom sa predlžuje aj dodanie tovaru. Tiež reagujú keď im nabehnú peniaze na účet. Dovolať sa je čistá katastrofa.

jeliz59
autor
19. máj 2020

@eurysis no len o kredit som prišla....ale dovolať som sa nedovolala🤪🤪🤪 super komunikácia s nimi😂😂😂

jeliz59
autor
20. máj 2020

Do teraz mi nič neprišlo.....nikto mi neberie...peniaze odoslané a ja neviem nič....😠😠😠😠😢😢😢😢

adamkopetko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz