Rozchod každý druhý mesiac

lucikc20
2. mar 2019

Ahojte, mám 20 rokov, pred týždňom som sa zase už asi 15. krát rozišla s priateľom, ten má 22. Poznáme sa už 4 roky. Boli sme spolu 2 roky. Doteraz to bolo vždy tak že sme sa rozišli, a jeden alebo druhý sa ozval že to skúsime ešte raz veď sa predsa milujeme. A ja teraz neviem čo ďalej ... prosím ako to máte vo vzťahu vy ? Tiež ste zažili niečo podobné že rozchod každý druhý mesiac ? Ďakujem budem vďačná za každú reakciu

stary_ujco
2. mar 2019

@lucikc20 Neboj nič, určite je to ten pravý, osudový. Veď si si s ním začala keď si mala 16 a už máš 20 a ešte sa ti nikto dokonalejší nedostal do cesty. Určite sa s ním pokús otehotnieť a na druhy deň sa rozidte. Keď sa ti tehotenstvo potvrdí, tak mu to oznam a on celý v slzách je do hodiny nazad aj so snubnym prsteňom a budete spolu šťastní, až kým vás Charon nerozdelí...

moonlight1210
2. mar 2019

@lucikc20 ste moc mladi + sa poznate od cca 16-17. Co je nic. Malokto ma v takom veku vyformovany charakter, aby vedel tvorit stabilny par.
Skor sa este charakterovo vyvijate a hladate. Takze ste zvrdohlavi, vo veciach nezmieritelni, casto sa najdu trecie plochy.
Napriek tomu, ze ste spolu dlhsiu dobu.

dajte si pauzu na dlhsiu dobu. Ziadne skusme to este raz.
Povedat nie a trvat na tom.

A po dvoch-troch mesiacoch budete dobre vediet, ci sa chcete k sebe vratit, alebo vas to nadobro preslo.
Popripade si jeden z vas (aj obaja) najdete niekoho druheho a bude to.

saskia_98
2. mar 2019

@lucikc20 Aj ja mam 20, moj už manžel 25. Tiež som sa s nim rozišla asi milion krat stale pre dajaku blbosť. No dali sa zas a znova dokopy že veď to bude fungovať .. Po poslednom takom "rozchode" ma už požiadal o ruku, otehotnela som a bola svadba. Od kedy sme manželia mame top vzťah, no kym sme spolu len chodili tak boli same hadky, rozchody atď. Na tvojom mieste si už ujasnim či s nim chcem byť a ci mi tie rozchody pre niečo za to vlastne stoja. Mne za to stali. ☺

lucikc20
autor
2. mar 2019

@stary_ujco aký máte problém ?

blondina_1
2. mar 2019

Ja ani raz s mojim podotýkam poznáme sa 5-6 rokov vážne puberta a všetko a až teraz pred rokom sme sa dali dokopy najúžasnejší muž a teraz nosím babo pod ❤️ Netreba sa hádať, treba sa pochopiť a snažiť sa robiť kompromisy... to je to podstatne on je starší o 6 rokov

beky1813
2. mar 2019

Ja som s mojim 13 rokov, ale nerozisli sme sa ani raz. To, co mate vy dvaja, je len zvyk

beky1813
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobula46
2. mar 2019

@lucikc20 ja nechcem nikoho uraziť ani nič podobné. Ale nechápem tieto rozchody. Veď keď sa s niekým koho milujem pohádam tak nepoviem hneď vetu že tak sa rozidme nemá to zmysel. Ja to naozaj nikdy nepochopím. Pokiaľ sa už pohádam pre nejakú somarinu tak si to vysvetlím ako dvaja dospelí ľudia s normálnym rozumom a basta. Človek nemá riešiť veci za horúca, aby ho nepredbehli ústa pred rozumom. Ja sa s manželom hádam málokedy, zo začiatku to bolo častejšie, ale nikdy sme si nepovedali že sa rozchádzame. Radšej som si to jeden deň nechala ulezat v hlave a na druhý sme daný problém vyriešili. Keby som sa s ním raz rozišla tak neviem čo by sa muselo stať aby som sa s ním dala znovu dokopy. Veď si stojím za svojím.

romiada
2. mar 2019

@lucikc20 vela energie, vybušnosť, neschopnosť kompromisov, horuce hlavy. Riešite možno banality citovym vydieranim lebo možno nemate "väčšie, važne problemy" ,takže si to takto okorenite. Až raz to jeden z Vas možno vyslovi a bude to ta posledna kvapka, lebo sa to bude prave hodiť pretože bude na obzore niekto iny. Alebo možno ten druhy dospeje trochu rychlejšie a zisti že ho hadky o ničom už nebavia a najde si niekoho kto nepouživa slovo rozchod na to aby zistil ,či tomu druhemu chyba. Ešte Ste mladi, učite sa na svojich chybach. Možno z toho "vyrastiete" a zasmejete sa na tom spolu. Alebo si to odkrutite teraz a pri novom partnerovi už ani jeden z Vas nebude mať odvahu zahravať sa so slovom rozchod "len na skušku toho,čo ten druhy znesie".

kikaaa444
3. mar 2019

@lucikc20 s bývalim sme boli dva roky spolu a počas vzťahu sme sa rozišli dva krát až sme sa nakoniec rozišli úplne . Bolo to len zbytočne naťahovanie . S terajším sme sa nerozišli ani raz , aj keď hádky boli ale nikdy nie take na rozchod už si to neviem predstaviť žeby som sa s niekym rozišla s opäť k nemu vrátila veď rozchod je vážne rozhodnutie . Vy ste mladý .. nepoviem že je niekto roky vo vzťahu a rozídu sa na niaku dobu kým zistia že bez seba nemôžu žiť ale takto každú chvíľu to vzťah neni veď vo vzťahu má byt človek šťastný vyrovnaný a nie sa stresovať každú chvíľu koli rozchodu . Budete spolu dovtedy kým si nenájdete jeden z vás druhého partnera

mell_k
3. mar 2019

Aj ja mam 20 priatel 21 a mame uz 8 mesacne dieta... no tak ja neviem my sme sa praveze vobec nehadali ale horsie to bolo po porode dieta nam uplne zmenilo zivot mali sme o dost viac hadok kym sme si tak na to vsetko zvykli, osamostatnenie sa, staranie sa o malinke dietatko s ktorym sme ani jeden nemali skusenost, on mal a aj ma obrovsku zodpovednost aby uzivil a postaral sa o rodinu takze bola tam taka nervozita zo zaciatku... ja ti tak poviem viem ze je to uz otrepane ale pravdive - komunikacia... to je velmi dolezita vec. Nie sa hned za kazdu somarinu rozist ved keby to tak kazdy hned riesil rozchodom tak asi zije kazdy sam... ked to pojde do hadky radsej nech jeden z vas odide prec aby ste obaja vychladli a ukludnili sa 😉 lepsiu radu asi neviem dat

rybkoava
3. mar 2019

Áno rozišla som sa s teraz už manželom raz. Na sa rok a pol potom sme sa náhodou stretli, a po 3 rokoch sme sa zobrali to som mala o rok viac ako Ty. Po rozchode sme začali uplne odznova, a roky čo sme spolu počítame až od druhého začiatku. Zbytočne sa stresujete, tým že sa spolu rozchadzate. My sme dokonca úplne odlišné povahy a znamenia ktoré by sa učite nemali dávať dokopy. Mali by ste si ujasniť čo vlastne očakávate od vzťahu. Každý vzťah sa buduje a prechádza určitými fázami. Nie je to vždy ružové. No mňa osobne by to nebavilo. Už by som bola sama alebo mala iného.

janulka2811
3. mar 2019

Sorry,rozist sa tolkokrat je podla mna chore uz pri tak maldom pary.
Ja by som tak urcite nerobila.