Opálenie nástrekom. Skúsili ste to?

molka
29. jún 2010

Uvažujem nad opálenou pokožkou bez opaľovania. Na internete som čítala, že sa používa špeciálny nástrek na telo. Nemáte s tým niekto skúsenosť?
Prípadne nejakú radu, ako sa dá dosiahnuť opálená pokožka bez opaľovania?

lindda
29. jún 2010

ahoj ale ja si myslim ,ze to je vlastne iba na prilezitost nie na cele leto ,, ale niesom si ista kolko to vydzi ale viem ze po sprchovani sa to zmýva a potom ostavaju flaky tak asi naj volba tp nebude slnko je slnko

molka
autor
29. jún 2010

Veď práve, slnko je slnko, ale keď ja slnko nemôžem ☹
A tak veľmi chcem byť opálená! Minulé leto som vyhodila všetky kraťasy, lebo som mala nervy, že mám strašne biele nohy, tak som celé leto chodila v dlhých nohaviciach. Kúpila som si aj tie tekuté silónky, ale to sa strašne blbo nanáša. Skoro vždy mám fľaky a vyzerá to potom ešte horšie.

lindda
29. jún 2010

aha mas alergiu ??
ale moj osobny nazor je ze ak je pokozka pekna tak je krasna aj svetla 🙂

marianka79
29. jún 2010

@molka ale ved je dost samoopalovacích krémov použi tie 😉 a papaj betakarotén z neho ti pokožka zhnedne 😉 😉 😉

molka
autor
30. jún 2010

a nemáte nejaký trik, ako tie samoopaľovacie prípravky používať? Ja si to neviem dobre naniesť. Zakaždým mám z toho fľaky.

bibione
30. jún 2010

@molka ked tieto srnady zacinali,tiez som bola flakata jedna radost 😠 ale musim pochvalit samoopalovak od nivei,je to novinka a nema chybu...je to priehladny gel,pekne voni a krasne sa rozotiera...a flaky teda nemam...ale samozrejme,treba sa predtym riadne vypeelingovat 😉

bibione
30. jún 2010

a aby som nezabudla,ten opalovak pomocou nastreku ti vydrzi cca tyzden,je to skor na specialne udalosti,rychlo ti to zide dole,inak sa mi to paci,lebo ta nastriekaju do odtienu aky ty sama chces...ja by som tiez rada na slnko,ale nemam kedy 😠

molka
autor
30. jún 2010

@bibione jeej, ďakujem za tip. Hneď zajtra kupujem Niveu. 🙂 🙂 🙂

topanka
23. mar 2011

vedel by mi niekto poradit ci to opalovanie nastrekom robia Topolcanoch alebo Partizanskom? nechce sa mi ist az do Nitry. dakujem🙂

lienkap
23. mar 2011

@topanka v PE robia na Februárovej ulici, je tam aj manikúra, pedikúra, sauna aj solárko. Ale určite aj v TO.

kiwinka
4. máj 2011

vie mi niekto poradit kde robia nastrek samoopalovaci v Bratislave??????
prosim IP ! aby som nahdoou nepriehlada odpoved 🙂 !!

gloriasofia
25. júl 2011

V BA robí nástrek salón Pierre, Medená 18.

gloriasofia
25. júl 2011

Ešte k tým fľakom. O pokožku sa treba po nástreku starať a to každodenným krémovaním hydratačným telovým krémom!!!!!!!!!!! Ak sa budete krémovať 2x denne, nástrek vám vydrží aj 10 a viac dní a bude krásne rovnomerne, postupne blednúť, bez fľakov podotýkam. Ak si mala fľaky, tak to len preto, že si bola lenivá krémovať sa. Ešte jedna dôležitá vec: pred nástrekom alebo krémovaním samoopaľovacím krémom si treba urobiť perfektný peeling, najlepšie peelingovými nylonovými rukavicami. Sprchové gély vám pokožku tak nevydrhnú. Pokožka bez dôkladného peelingu pred nástrekom je ďalší dôvod prečo budú na pokožke fľaky pri blednutí.
Nástrek má krásny prirodzený odtieň na nerozoznanie od skutočného opálenia. Vybrať si môžete z niekoľkých odtieňov. A samozrejme, že nástrek môžete používať celé leto!!!!! a celý rok!!!!!!!!!!!!!
Čo sa samoopaľovacích krémov týka, fľaky nebudú,keď si urobíte peeling a keď si hociakým krémom natriete: ruky až po zápästia, lakte, kolená a chodidlá až po členky. Nechajte krém vsiaknuť a potom sa nakrémujte samoopaľovacím krémom. Pri tmavých samoopaľovacích krémoch (8% DHA) použite jednorázové latexové rukavice.
Ja mám v ponuke luxusnú kozmetiku Sienna. (používam ju každý deň) Okrem nej mám aj Nástrekové prístroje (aj také na domáce použitie), ďalej Nástrekové stany,paravány, Nástrekové emulzie a doplnkový sortiment.
Čo sa samoopaľovacej a inej kozmetiky týka, tak mám aj malé 15 ml balenia. Tiež rôzne nástreky v spreji "do kabelky" atď.
Pre bližšie info ma kontaktujte: nastrekove.opalovanie@gmail.com

drievko6
27. júl 2011

@gloriasofia dakujem za podrobne vysvetlenie 😉 ako na to. No zaujimalo by ma ci ten nastrek spini tak bielizen ako samoopalovacie kremy? A ci to nema aj nejake ucinky (kozne) , ked sa slnim, idem k moru a kombinacia morskej vody a podobne. Napriklad solarko sa nema kombinovat so slnecnymi lucmi. Ja ked idem k moru tak vzdy kozna reakcia na slnko,voda. 😒

gloriasofia
29. júl 2011

@drievko6, nástrek špiní počas 8 hodín pôsobenia, preto sa odporúča nosiť tmavšie oblečenie po prvú sprchu. Počas ostatných dní nástreku sa môže trochu ušpiniť, ak nosíte veľmi tesné biele oblečenie, ktoré Vám to opálenie z pokožky zodiera. Ale to by sa Vám stalo aj keby ste mali prirodzené opálenie. Nástrek má na pokožku len blahodarné účinky, priaznivo pôsobiace proti starnutiu, akné aj celulitíde. Neobsahuje rakovinotvorné parabény (ako ktoré farby, treba sa informovať). Môže sa kombinovať s prirodzeným slnkom resp. opalovaním, ale musíte použiť opalovací krém s ochranným faktorom. Nástrek pred spálením nechráni!!! Ani pred rakovinou kože, ktorá je jedna z najagresívnejších rakovín aj keď na to nevyzerá (opýtajte sa kožnej lekárky), tak babulky, prestaňte to už v tých soláriách a na slnku preháňať.
S nástrekom sa môžete aj kúpať. Kožnú reakciu na slnko mávam aj ja. Treba sa krémovať s vysokým faktorom a cez obed nechodit na slnko, ak sa ukáže alergia na slnko, neopaľovať sa. Kožnú reakciu na slnku môže spôsobiť aj antikoncepcia a iné lieky alebo napr. aj alhokol.

drievko6
29. júl 2011

@gloriasofia si zlata,dakujem za info. Prave preto,ze mam vela pigmentovych skvrn po tele + flaky na tvary a solarko + slnecne luce nie je to prave orechove. To spinenie som myslela na spodnu bielizen 😒 ,ale mas pravdu aj ked sa opalim tak sa tomu nevyhnem. Tak uz len dodrziavat instrukcie a vyskusat ten nastrek 🙂. A predsa,ked ten nastrek mam asi 7-8den tak nebudu flaky? myslim nerovnomerne vymytie toho nastreku.

anett9
29. júl 2011

tiež si myslím,že je to len samoopalovák a ešte s prídavkom trstinového cukru....najväčšou nevýhodou je špinavé šatstvo...všetko čo je svetlejšie sa umaže,stačí,keď sa trochu spotíš,alebo máš niečo tesnejšie na sebe a máš to na šatách...o pyžame či posteľnom prádle,ked príde do kontaktu s holou pokožkou ,ani nehovorím. ☹ ja som raz pred rokmi zažila riadny trapas v autobuse...bola som riadne "opálená" samoopalovákom - a značkovým PIZZ BUIN,vtedy stál 360 Sk !!!! Cestovala som cca 5 hodín autobusom,bol horúci august,ja v bielych kraťasoch..autobus mal polhodinku prestávku v Leviciach,tak reku pôjdem na kávu.....a pruuuuser-ked som vstala -na bielych kraťasoch žlté fľaky s hnedými okrajmi a pekne na zadku 😀 😀 😀 batožina samozrejme v batožinovom priestore 😒 ..poprosila som jedného mladého vojaka,či by neskočil za šoférom a nedoniesol mi moju cestovnú tašku..potom šofér čakal ,kým som sa v prázdnom autobuse rýchlo prezliekla....a potom šiel na kafčo 😀

radzaoriginal
26. máj 2012

@topanka
@topanka Prosím vás a kde v Nitre robia takéto nástreky, my sa nemôžeme dopátrať. Našli sme iba v Zlatých moravciach. Manželka má vitiligo tak by nám to veľmi pomohlo. Ďakujem

diana31
14. dec 2012

Predam pistol na nastrekove opalovanie stala 600eur, predam za 400eur. tel.0944338980

kaja901
30. jan 2013

@diana31 chcem sa opýtať máš ešte tú pištol? zariadujem si solarko + nastrek

diana31
30. jan 2013

Ano mam mozete sa mi ozvat a dohodneme sa 0944338980

inngrid
27. apr 2013

@molka no mici aká bola tá nivea?

labelo
27. apr 2013

ja som bola na tom nastreku,bolo to fajn,ale je to drahe na to ako to chvilu vydrží,tuším 7 dní som to mala,čo sa týka samoopalovakov,vyskušala som x a všetky robia flaky,hlavne to vidno na laktoch ,patach a prstoch na nohách,aj ked som pred tým použila peeling a natrela som si lakte kremom, aj tak som vždy flakatá a je vidino,že som natretá
inak mne sa zda naj samoopalovak od Biodermi v spreji krásne vonia vobec nesmrdí ako iné a dobre sa š,ale u mna ten problem,že mi vidno farbu na tých patach a laktoch 😒

misicka20
24. máj 2013

Babiky chcela by som sa spytat na ten nastrek, ci je to vhodne pred svadbou? Nerada by som mala biele saty s hnedymi flakmi pod pazuchami 😀

jessica624
5. jún 2013

Ahojte,nastrekove opalenie mi robi flaky jedine tych prvych 8hodin/u kazdeho vyrobcu je to ine/,kym sa vlastne vyvvija farba. Potom sa musis osprchovat,zmyje sa ti ten bronzer,a potom mne ziadne flaky nerobi. A to sa striekam doma sama 🙂

olivia3012
11. júl 2013

ahojte.. ja mám skúsenosť s nástrekom..prvé dva dni to vyzeralo v celku ok,ale po dvoch dňoch som sa zhrozila,po telé samé flaky,keď som sa osprchovala,ostal mi špinavý uterák..no hrôza,hanbila som sa aj na kúpalisko..povedala som si UŽ NIKDY VIAC !!!!! 😒

kaja901
21. okt 2013

ahojte ja robim nastrekové opaľovanie a olivia3012 môže to byť aj koli tomu že si si urobila zle peeling den pred tym alebo si bola v zlom salone. Bohužial aj take veci sa stávajú.

rybka31
3. nov 2013

@kaja901 ahoj, chcem sa este spytat, cim je najlepsie si urobit peeling? Myslim kozmeticky pruipravok? Vacsinou su to peelingove sprchace,ale vy mate asi na na mysli normalny original peeling, ci?

kaja901
3. nov 2013

nie, staci pielengovy sprchovy gel, ale musite si ho urobit poriadne rovnomerne vsade aj na tvari. 🙂

rybka31
13. nov 2013

@kaja901 Ďakujem za info. Chystam sa v piatok na to, takze zajtra povinne surujem ;)