Opálenie nástrekom. Skúsili ste to?

molka
29. jún 2010

Uvažujem nad opálenou pokožkou bez opaľovania. Na internete som čítala, že sa používa špeciálny nástrek na telo. Nemáte s tým niekto skúsenosť?
Prípadne nejakú radu, ako sa dá dosiahnuť opálená pokožka bez opaľovania?

rybka31
13. nov 2013

@kaja901 len ako odlisit zly salon od dobreho salona.

kaja901
14. nov 2013

no to je pravda.... neda sa to odlisit :-/ a kam ides?

rybka31
2. dec 2013

Takze ja som to nakoniec urobila a predtym som si spravila peelin domacou zmesou (olivovy olej+trstinovy cukor).A taku uzasnu pokozku som tda nikdy nemala ako po tomto peelingu.Pre istotu som si to dala 2x.Opalenie bolo naozaj skvele.🙂A vydrzalo celkom slusne, hlavne treba riadne kremovat po kazdom kupeli.🙂

luci1208
6. máj 2014

Ahojte baby, samoopaľovací nástrek je podľa mna super. Treba si rozumne vybrať špecializovaný salón s profesionálnou aplikáciu samoopalovacieho nástreku. ja som mala velmi dobrú skusenosť. Pri objednaní mi všetko vysvetlili - ako si mám pokožku pripraviť, tmavé oblečenie, kolko to bude trvat atd. Pred samotnou aplikáciou mi ešte prebehli takými obrúskami najsuchšie miesta na tele - ako napr.lakte, kolená, naniesli nejaké špeci krém na tieto miesta a na chodidlá a dlane, všetko bolo od FakeBake. Dali mi jednorazové nohavičky, čiapku na vlasy a ochranu chodidiel /raz som po nástreku mala hnedá a flakaté chodidlá - fuj ako stále spinavé nohy :(/
aplikácia prebehla rýchlo a výsledok dokonalý. Krásne, prirodzene opálenie. Upozornili ma na hydratáciu, tým sa výrazne predĺži trvácnosť opálenia. Moja skúsenosť s nástrekom perfektná teda odporúčam len si riadne vyberte salón a určite nekupovať v zlavových portáloch 🙂

bubinka138
3. aug 2014

@luci1208 prosím ťa a kde si bola??

luci1208
5. aug 2014

@bubinka138 ahoj, ja som volala priamo "nástrekovej expertke" a striekala ma u mňa doma. Som zo Žiliny, slečna chodí po salónoch, kde si ju objednajú, do fitiek alebo aj k tebe domov.. Odkiaľ si ty?? skúšala som aj inú značku nástreku no Fake Bake je pre mňa ako malý zázrak 🙂

ankka019
2. okt 2014

Ahojte, prosím nepoznate nejaký salón v Nitre, ktorý ponúka nástrekové opálenie?

impresia
29. apr 2015

ahojte, ja som práve po opálení....už som na to bola, som spokojná, predtým som si vypílingovala celé telo, oholila ...nástrek trvá pár minút a ste hotové....mne to predtým vydržalo tých 8 dní.....podla toho, ako často sa zmývate, po nástreku sa nedoporučuje sprchovanie v ten den, ani den po ...aspon do večera nie....aby vám to vydržalo.
dá sa s tým ísť do solaria i na slniečko, takže ak chcete byť v prvé letné dni v plavkách ako tak opálené, vyskúšajte....prípadne po dvoch, troch týždnoch opakujte, ak chcete zostať stále v lete hnedá 🙂

tinusa23
29. máj 2015

kde v Nitre sa robí opálenie nástrekom?

newstyle
25. okt 2015

Ahojte baby,
ja používam samoopaľovaciu penu, ľahúčko sa rozotiera, netreba vtierať do pokožky ako krémy...vôbec nesmrdí a efekt je identický s nástrekovým opálením v salóne, ale podstatne lacnejší, teda zlomok ceny, lebo z jednej 200 ml fľašky sa dá urobiť až 7-8 opálení. Ináč pripadá mi to, akoby to bola spenená tá nástreková tekutina, čo používajú v salónoch na nástreky. Efekt je fakt krásny a prirodzený a vydrží cca 8 dní. Dôležitý je peeling, potom natrieť bariérovým krémom lakte, zápästia aj prsty a dlane, kolená a chodidlá aj s pätami a členkami....no a po aplikácii peny nechať pôsobiť 6-8 hodín (najlepšie cez noc) potom osprchovať a natierať telovým mliekom po každej sprche. Ja som chodievala na nástreky asi 5 rokov, teraz používam len túto penu. Kúpila som u kozmetičky, ako balíček pena 10%dha + peelingová rukavica + aplikačná rukavica + barierový krém....ale videla som aj na nete. Len si nekupujte tie tmavé odtieňe! Tie sú podľa mňa na súťaže vo fitness. Táto 10 %-ná stačí akurát aj pre tmavé typy.

newstyle
26. okt 2015

Ahojte, posielam link, kde sa dá samoopaľovacia pena kúpiť....
http://www.superbronz.sk/products/samoopalovaci...

drahusa2
26. okt 2015
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

baby ale ako dlho vam to opalenie vydrzi? :/

newstyle
26. okt 2015

@drahusa2
Opálenie nástrekom vydrží cca 8 dní, alebo opálenie samoopaľovacou penou...(zo skúseností môžem povedať, že je to to isté, aspoň teda výsledný efekt je ten istý). Záleží od toho, ako si pokožku vypeelinguješ a či si ju potom, po "opálení" budeš krémovať, resp. hydratovať po každej sprche. V takomto prípade sa bude opálenie strácať pomaly a rovnomerne, čiže nehrozia fľaky.

roman123456789
10. dec 2015

😉 😉 to je ale bluboet

roman123456789
10. dec 2015

😨 😨 😨 😨 😨 https://www.modrykonik.sovedz • Páči sa mi to • Pošli IP •
fotoportrét
newstyle @drahusa2
Opálenie nástrekom vydrží cca 8 dní, alebo opálenie samoopaľovacou penou...(zo skúseností môžem povedať, že je to to isté, aspoň teda výsledný efekt je ten istý). Záleží od toho, ako si pokožku vypeelinguješ a či si ju potom, po "opálení" budeš krémovať, resp. hydratovať po každej sprche. V takomto prípade sa bude opálenie strácať pomaly a rovnomerne, čiže nehrozia fľaky.
26. okt o 14:26 • Odpovedz • Páči sa mi to • Pošli IP •
k/profile/newstyle/

monikaavanessa
19. apr 2017

@labelo ahoj, prosím a ako je to po nastretku? Nepúšťa farba a bledne rovnomerne, neostávaju fľaky? Dakujem

monikaavanessa
19. apr 2017

@newstyle
Ahoj, ďakujem za radu...prosím ťa stačí naozaj ta 10% ostane to hnedo/snede? Neostávaju fľaky? Nevieš či to zakryje aj biele fľaky(vitiligo)? Nakoľko ich mam po celom tele a potrebovala by som ich prekrit:( dakujem

labelo
19. apr 2017

@monikaavanessa ahoj mne to vydrzalo cca tyzden,nerobi to flaky, farba nepusta,je to rovnonerne a zakryje to dost

monikaavanessa
8. jún 2017

@labelo dakujem;)

hanama1
16. nov 2017

Kde robia kvalitné nástrekové opaľovanie s Fake bake? Už sa to tu mnohí pýtali ale nikde nevidím odpoveď. 🙏

monikaavanessa
16. nov 2017

Ja som bola v ruzinove v Angel;) krásna farba "opalenia" a robia s Fake bake;)

l92p
14. aug 2018

@monikaavanessa Ahoj prosim ta a ako to prebiehalo v tom salone Angel? Poskytli ti aj tie ochranne pomocky ( ciapku, jednorazove nohavicky, atd..) ?

monikaavanessa
15. aug 2018

@l92p nie nic;) bola som v 2och rôznych a tuším len čiapku som v tom prvom dostala🤔 nohavičky určite Nie, to mi vraveli už po tel. že ak si chcem nechať treba co najuzsie tanga;)

galioska
15. aug 2018

@molka kvalitny samoopalovaci krem a hajde doma skusit, ale pozor krem nie penu pena je pre profesionalky