Oplatí sa kupovať v dm drogerie markt?

jarabicka
9. okt 2009

Ahojte baby, chcela by som sa vás opýtať aký názor máte na DM-drogériu, čo sa oplatí tam kupovať, čo je osvedčené a s čím máte dobré skúsenosti...ja som sa nedávno presťahovala blízko do mesta, kde tá drogéria a chcela by som vedieť vaše názory a skúsenosti, poznatky o tovaroch, ktorí tam predávajú...napr. čo pre detičky sa tam oplatí kupovať, atd... 😉

nanika
10. okt 2009

deni, jj, ibaze tusim sa pripisuju body aj z toho zlavneneho nakupu, aspon sa mi mari, alebo zeby nie? Uz som prihlasena, pozor baby, aby ste stihli ten mimoriadny bonus 50 bodov za prihlasenie 🙂

nanika
10. okt 2009

Baby a jedna super zmena, mozete pouzivat tu kartu a zbierat pody aj v zahranici, kde to bezi, len zlavu mozete uplatnit len v domovskej krajine, bomba, nie? Aspon pre tie, co nakupuju v rakusku, alebo cechach. My sme tam kupovavali Bebu, o par eurikov lacnejsiu na krabicu a ak bude treba, co aj asi bude treba pri tomto babe co je na ceste, budem tam za to este veselo inkasovat bodiky, jupiiii.

nanika
10. okt 2009

Luskam obchodne podmienky, takze sa ospravedlnujem

K hlavnej karte mozu byt vydane este 4 dodatkove po vydani tej hlavnej, tot moze byt tiez riesenie pre tie, co sme si vymienali a doplnali bodiky 🙂

To s tym pripisovanim aj v zlavnenom nakupe prave zistujem, dam potom vediet, lebo som o tom nic nenasla 🙂

denisocka
10. okt 2009

musia sa davať doby aj za zlavneny tovar,ved aj ked sme kupovali z kuponov po porode,aj veci s 10% zlavou,tak body stale davali

nanika
10. okt 2009

Jaj a este co tam kupujeme, no vsetko, ked som si to porovnala, ceny su ako v Tescu, vela krat aj nizsie: farbu na vlasy, sampony DM, kozmetiku DM, plienky, vlhcene obrusky, sacky do kosa, papierove vreckovky, zubne pasty, zubne kefky, vonavku do zachoda, na cistenie riadu, zachoda, kupelne, tablety do pracky proti vodnemu kamenu, vlastne cely sortiment DM. Co tam nekupujem je zradlo pre papucha, toaletak, zatial prasok, ale chcem vyskusat aj s avivazou a to je asi vsetko.

mirustek1
10. okt 2009

ahojte,ja tam kupujem plienky a mlieko umele a kase,ale tieto nove malej nechutia,tie predtym boli lepsie

nanika
11. okt 2009

my sme odtial skusali ich mlieko, ale bolo strasne huste, neslo mi cez bezny stupel a ani cez ziaden, co som mala doma a ked som sa nastvala a nastrihla ho, maly mi ho aj tak nechcel pit. co uz ulakomila som sa, ale aspon som mala ospravedlnenie, preco je maly na "drahej bebe".

nanika
12. okt 2009

Takze ano, priratavaju sa bodiky aj pri zlavnenom nakupe 🙂 Takze to az take nevyhodne zasa nie je, lebo doteraz tomu tak nebolo 🙂

ekia
12. okt 2009

Ahojte, body máte pripísané za každé jedno euro ktoré tam necháte, či už máte niejakú zlavu v nákupe alebo nie.
Novinkou je, že ak nazbierate 150 bodou, možete si ich vymenit za 150 bodovú knižku kde máte 50% zlavy na vybrané výrobky, 25% zlavu na vami vybraný výrobok a zlavu 15% na celý nákup. Tak to sa už ozaj oplatí. Bonusové knižky (50,100 a150 bodové) sa menia každé dva mesiace. Zoznam výrobkou ktoré sú momentálne v knižkách si možete pozrieť na termináli ktorý je v každej dm predajni, na tom termináli si možete pozrieť aj stav svojho bodového konta, stačí len zoskenovat svoju zákaznícku kartu a zobrazí sa vam vaše meno a stav bodou. 😉

denisocka
12. okt 2009

ekia super 🙂

nanika
18. okt 2009

Takze suma sumarum porovnanie - predtym a potom: predtym, za nakup za 40,70 Eur som mala zlavu 10%, cize som platila 36,63 Eur, bodik ziaden. Teraz som platila za rovnaky nakup 34,67 a priratalo sa mi 34 bodikov 🙂 Pouzila som 25% kupon na plienky, zlavu na natieradlo a celkovu 5% zlavu. Suma sumarum, usetrila som viac a este som dostala aj bodiky. Som spokojna 🙂

rora
27. jún 2011

Ma niekto skusenosti s detskym kremom proti zapareninam znacky DM babylove?

kvojtanikova
27. jún 2011

@rora ahoj, mozno mimo temy, ale na zapareniny je dobry Sudocrem a ak ti nevadi rybaci pach, tak Rybilka, ta mojim detom doteraz vyliecila vsetky zapareniny do 24 hodin. (A pouziva ju aj stary🙂) Inak co sa tyka vyrobkov Babylove, u mna spokojnost, kedze vidim ze cakas babo, mozem ti odporucit mast na bradavky (Babylove Mama Brustwarzen Salbe) - nie je draha, vyborne hoji a pred kojenim ju netreba umyvat. Pri oboch detoch mi fakt pomohla. Aj novorodenecke plienky boli super, mydla na umyvanie a podobne veci.

rora
27. jún 2011

@kvojtanikova dakujem za tip, ja zatial len pozeram po skusenostiach co kto ake DM vyrobky pouziva a ako je s nimi spokojny,kedze ja chodim do drogerky najradsej tam 🙂 a na tie zapareniny nejaky krem zhanam uz teraz, pre priatela 😅 😅 a sudocrem teda nebol nic moc... 😖 mozno skusim tu rybilku, aj ked neviem ci u nho pochodim s tym rybim smradom 😅

kvojtanikova
27. jún 2011

@rora Tak, ked berieme do uvahy ze si to nenatiera predsa na tvar ale inde 😉 , podla mna je to dost jedno ako to smrdi ci vonia, hlavne ze to bude posobit, najlepsie na noc, a rano sa predsa aj tak osprchuje. A vyhodou je aj to, ze sa Rybilka da vyprat z oblecenia, ak zamasti daco.

rora
27. jún 2011

@kvojtanikova skusim teda mojmu chlapovi tymto argumentovat ked bude smradlavu masticku namietat 😅 velke plus je ze sa to aj oprat

lucka127
14. mar 2012

@denisocka
@ekia
@nanika
babulky nemate nahodou skusenost resp.neviete ci je v dm nieco pre babatka do kupela s eukalyptom?myslim nieco na nadchu,kedysi som pouzivala do kupela ale nebolo to z dm od 3 mesiacikov pri nadche dali sa tri kvapky a pekne prerazilo ako inhalacia nemate z niecim podobnym skusenost?

nanika
15. mar 2012

@lucka127 mozes skusit obycajnu vonnu esenciu. Pripadne sa opytat v lekarni. Dm predava este prirodnu kozmetiku, mala som letak, Kneipp a viem, ze oni take veci, ako potrebujes pre deti mali.

http://www.kneipp.cz/cz/produkty/produkte/Bylin...

ale je to az od troch rokov. Skusila by som teda bud tu lekaren, alebo kupit len etericky vonny olejcek. Ono u tak malych deti hrozi zasah oci a moze to stipat ako fras :(

lucka127
15. mar 2012

@nanika dakujem uz som zohnala tu co som pouzivala predtym jaaj taka som rwda ta je od 3 mesiacov a mam ju oskusanu 🙂 😉 😀 dakujeeem ale za radu

denisocka
15. mar 2012

@lucka127 ja kupujem od dr.theiss v lekarni take original do kupela,zvykne to byt pribalene zdarma k sirupu od dr.theiss

salehouse
10. jún 2016

Pozrite si a rozhodnite sa sami, kde nakupovať... Český program, ktorý robil porovnanie cien tých istých výrobkov predávaných v DM-drogérii v Česku a v Nemecku.
Evidentne Nemci sú viac "človekom" ako zákazníci v Čechách alebo na Slovensku.
https://www.stream.cz/adost/10010630-dm-drogeri...