• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Optimisticky naladené snažilky

12. decembra 2011 
cikyta mozno budes prekvapena a bude vsetko dobre.potom mi zajtra napis ako si dopadla lebo zajtra nebudem na nete.potom sa odfotime s V555 a poslem sem foto.
31. júl 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobra tema ostaneme tu
31. júl 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pupo spytaj sa tvojho Dr. ci mozes zacat so stimulkou, ved on by si mal tie vysledky pozriet a sam ti povedat co dalej :wink:
31. júl 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee, holky, vy jste vsechny iveefkove? tak to vas pak budu zadat o rady do zivota.. :sweat_smile: ja jsem naprosty neznalek a jsem v tech pojmech docela ztracena.. ale snad nam to tam aspon trochu vysvetli.. :grinning:
31. júl 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezita aj ja som bola taka ale uz niesom este som si kupila knihu a citam ju
31. júl 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte optimistky a prepacte ze som vam sem vtrhla, ale po 12 rokoch snazenie som velka optimistka :grinning:
31. júl 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kuspit+terezka:díky :wink: ............pupo,pri prvom IVF som mala málo červ.krviniek a obvodná ma poslala na hematologiu.Potom to bolo už OK a vysvitlo,že som jedla vela ibalginu cez menzes a antibiotiká na zuby.A internista vravel,že to nevadí aj tak taký výsledok.To je 20 min.záležitosť a nie vážna operácia.No a teraz som mala v krvy čosi s pečenou a nešla som na hemat.z vlastnej vôle a hned som išla na interné a tam mi lekár vravel,že je to OK.To sa mi čistila krv,bol to odpad a tvorili sa nové krvinky..........Vôbec sa neboj pupo-URCITE to dobre dopadne.Stav sa! :wink:
31. júl 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikyta nemas zac .vsetko bude ok.
31. júl 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
meliska.si tu vítaná!...........terezka len vypytuj čo len chceš!Sme ochotnice!...........kuspit..........aj ja mám dobrú knihu-náhodne v Tescu kúpenú a pomohla mi strašne!Zvlášť ked sme ešte nemali net.
31. júl 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky, zakladas klub optimistiek??? :grinning:
Cauko! :wink: :sunglasses:
31. júl 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak este jedna kniha je dobra ale tu si kupim podla toho ako sa dohodnem 8.8 v Heliosu
31. júl 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bay kde si bola ako sa mas???
31. júl 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
FANFARY...............Z domu "novej nádeje 2"zdrhla na chvílu bay!.................Ahoj.
31. júl 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aj stranku helios cikyta by sme asi nemali zanedbat
31. júl 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mno trosku sme zvazovali co s nasim snazenim :frowning2: Nakoniec som vyhrala a snazime dalej :grinning: :grinning: Ale trochu som depkovala nez som manzela ukecala :grinning: :grinning: A do toho som dotvarala diplomku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale vcera som ju konecne odovzdala... A uz len aby ms nedorazila :grinning: :grinning:
31. júl 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je tam ticho :zipper_mouth: :angry: A ja som dnes bez MK (pre ludi mimo Novu nadej, je to oznacenie pre manzelika), atk mozem frcat na nete :grinning: :grinning:
31. júl 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay tak to je super gratulujem ku snazeniu aj ku diplomovke.kedy ti ma prist?
31. júl 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v sobotu mam poslednu tabletku Duphastonu. A minule dosla mrcha az po osmich dnoch :angry: tak snad si da teraz nacas tak 9 mesiacov :grinning: :grinning:
31. júl 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ty ako?
31. júl 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o aku knihu sa jedna?prezradite aj mne? :slight_smile:
31. júl 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kuspit.........Helios nezanedbávam,len sa musí vyčistiť.......Ale určite som mu verná! :wink: bay..tak k diplomovke blahoželám...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Si bez MK,ale treba sa aj psíkom venovať!Ty ty ty.
31. júl 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay tak este neviem dozviem sa 8.8 idem do Heliosu.inak uz pohoda.
csilla je kniha o umelom oplodneni tam mas vsetko napisane je draha mam ju domka ale je dobra
31. júl 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No boli sme u MVDr. a poto msom chela ist na trening ale tak mi opuchlo oko, ze som nan ani nevidela, tak som radsej sla domov. (takze kto siel zrovna po BA dialnici a vydel cierne auto co islo divne), tak to som bola ja - poloslepa :grinning: :grinning: Ale uz som si dala kvapky a uz vidim. a celkom odpuchlo :dizzy_face:
31. júl 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
csilla............tá kniha sa volá:Léčba neplodnosti...(Podrobný rádce neplodným párúm)....Je fialovej farby a stále ju študujem.
31. júl 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay davaj si pozor.budem ta strazit....
31. júl 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helios je ten v Martine? (mam v tom trosku chaos, ovladam len GinFiv) :grinning: :sweat_smile:
31. júl 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ta kniha sa zaobera "vsetkymi" typmi neplodnosti??? Je tam aj o nizkom progesterone?
31. júl 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde sa da zohnat ta knizka?aj ja chcem.... :slight_smile:
31. júl 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie je doležité,ako silno udrieš,život aj tak udrie silnejšie.Ale je doležité ako ranu znesieš,postavíš sa a ideš ďalej.Nikdy sa nevzdávaj!!!nikdy neprestávaj veriť!!!
31. júl 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ja googluju jen na netu. do koupe knih jsem se jeste nepoustela.. :sweat_smile:
31. júl 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok