Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

kuspitka
31. júl 2008

tak ved riadnom obchode vola sa knihkupestvo. 😀
bey pozri si ju tam ak nie tak skus aj na nete martinu

cikyta
autor
31. júl 2008

Helios je v Martine bayka. 😉 čo je to nízky progesteron?.....................Tam sa píše od najjednoduchších problémov,až po vážne a končí to adopciou a psychicky pomáha.Tú,čo mám ja stála 249sk

kuspitka
31. júl 2008

moja stala okolo 350 sk je viacej druhov

cikyta
autor
31. júl 2008

Ja som tú svoju kúpila v TECSU náhodou.................A bay viem si ťa živo predstaviť s tým očkom. 😀 😀 😀 Ty si číslo.

bay
31. júl 2008

dufam ze tam je vela obrazkov. Ja nerada pozeram pismenka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kuspitka
31. júl 2008

terazita a vy len zatial snazilkujete alebo ako ste natom?

cikyta
autor
31. júl 2008

Sú aj obrázky...........A sú aj velké,zrozumitelné písmenká..............

pupo
31. júl 2008

baby vy ste rýchle, všetky dnes večer koníkujete? 🙂
Cikytka díky za želanie, dúfam,že to bude OK a konečne na bud. týždeň začnem so stimulkou. Koho to tiež čaká v najbližších dňoch?

kuspitka
31. júl 2008

bay kvoli ocku?

kuspitka
31. júl 2008

tak ja sa dozviem az 8.8 co bude dalej.este neviem.

terezita
31. júl 2008

kuspitka, my snazilkujeme zatim dva roky, se spatnym spermio, byli jsme na jednom testovacim IUI minuly mesic, aby dr. zjistila, jak na me fungujou hormony. za dva tydny jdeme na konzultaci a pak na IVF. 😅

kuspitka
31. júl 2008

kde ste.bay kde si mi odisla budem plakat uz tu nebudem dlho. ☹

cikyta
autor
31. júl 2008

pupo: 😉 Bude to ok.Za pár dní sa tomuto len zasmeješ a bude ti dobre a budeš v klude stimulkovať! 😉

bay
31. júl 2008

Tak celkovo 😀 (joke)
No progesteron je hormon ovplyvnujuci lutealnu fazu ( doba po ovu do ms), uhniezdenie prcka a udrzanie (rast)

kuspitka
31. júl 2008

terazita tak to bude uz len dobre neboj IVF nieje az take zle je to dobre aj to pichanie.

kuspitka
31. júl 2008

bay teraz co budes porabat???

cikyta
autor
31. júl 2008

terezita...........ak máte špatný spermiogram,IVF vám najskôr pomôže.Držím palce! 😉

terezita
31. júl 2008

😀 😀 😀 no, nevim nevim, ale snazim se ti verit. mne stacilo, kdyz mi pred IUI dali ssebou dom injekci pregnylu, ze si ji mam pichnout sama.. no podekovala jsem jim a vecer supajdila na pohotovost, bych to do sebe sama nezabodla.. 😝

bay
31. júl 2008

prepac. Volala som MK. Sa mi dnes este neozval.... A ma nakazane zavolat vzdy ked dorazi na miesto sluzobky. Tak zacinam stresovat. Ale nedviha. Vsak ja mu vycistim zaludok ked zavola!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 Nech si ma nezela!
Ale inak som v poho 😀

bay
31. júl 2008

Teraz teraz alebo teraz tak dlhodobejsie?

kuspitka
31. júl 2008

terezita neboj pichnes ved som si ja pichala sama bolo to pohode pre dieta urobkas vsetko aj pichnes

cikyta
autor
31. júl 2008

bay si ide očko liečiť. 😵

kuspitka
31. júl 2008

bay a kde siel co nezobral teba ked si domka.

kuspitka
31. júl 2008

dnes budeme mat 100 asi 😀 😀 😀

bay
31. júl 2008

nejde. To je len hlupa alergia. Ale ma prisilno tentokrat chytila. To je tym ze je to moje "naj" obdobie a som bez liekov na alergiu.... ved co keby sa mimco zadarilo 😀 No co nespravis pre mimco 😵 to uz by som si radsej injekcie pichala.... Takze vymenim alergiu za pichanie 😀 😎

kuspitka
31. júl 2008

tak ja by som brala alergiu ako pichanie

bay
31. júl 2008

Na sluzobky ma odmieta brat. Okrem jedneho razu.... A to len preto ze siel na sluzobku rovno cestou z dovci a nechcelo sa mu odviezt ma domov. Tak som sa cely den nudila so psami a pobehovala po okoli Bojnic. Ani do zoo som nemohla so psami ☹

terezita
31. júl 2008

😀 😀 no to nevim, jestli pichnu.. 😅 se asi pujdu nekam seznamovat s nejakym zdravotnim bratrem.. 😀 😀 😀

bay, tohle znam a moc dobre. m. mi to dela taky.. ted zrovna taky doma trnu, kde visi, bo uz mel pred pul hodkou volat.. 😅 chlapi jsou stejni.. 😝

kuspitka
31. júl 2008

bay tak to bolo zle.a teraz isiel kde???

bay
31. júl 2008

OK, menim 😀 Posielam alergiu, posli injekcie, potom ti poslem vajka 😉
Hlavne ma stve, ze uz asi niekde s kolegami chlasta a mne ani neposle sms ze som ok. 😠 😠 By ho to asi zabilo or mu prstiky odpadli 😠