• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Optimisticky naladené snažilky

12. decembra 2011 
aj torta je super, hlavne pre take ako ja-sladkokrvne :grinning: :grinning: :grinning: fuuu, co by som dala za taky dobry zakusok, tusim zacinam byt hladna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. aug 2008 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,

- naratala som 18 folikulov cca a B je 11mm, folikuly vacsina 18mm, jeden 19mm a asi dva 17 mm a jeden 15mm :slight_smile: este dnes a zajtra fostimon, v nedelu dve ampulky choragon , v pondelok nic a v utorok o 9:00 hod. odber :dizzy_face:

taha ma niejak do spanku :pensive:
8. aug 2008 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No výborne meliska.Pekne nám to rastie!Len si lažkaj..........Ja mám ťažký den.Oslavu a ozaj sa mi vôbec nechce. :confounded:
8. aug 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aku oslavu???
8. aug 2008 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale oneskorené meniny.Je nás viac Ann a už otravujú,tak idem.Drahý sa teší,ale ja mám z toho len nerva. :unamused:
8. aug 2008 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozno bude fajn, ked sa ti nechce ist :wink:
8. aug 2008 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Meliska,hádam hej.Akurát som sa obliekla a zistila som,že som ako Somálske decko.Ruky Nohy chudé a pupek vyvalený von.Nemám si ani čo obliecť. :cry:
8. aug 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute caute..tak uz som zase fit..a uz nestresujem...uz mi sibe z tych hak..od vtedy mam depky... :angry:
8. aug 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko a prajem vam krasny vikend :wink: :slight_smile:

CIky :grinning: :grinning: :grinning: aj ja si pripadam ako somalske deco :grinning: :grinning: :grinning: Verim ze si sa perfektne zabavila a vysantila to somalske brusko :grinning: :grinning: :grinning: Ciky tebe uz vlozili babuliatka :confused: niejako som to presvihla :pensive:

Dici odhod depky a uz aj , fuj nech su prec a usmievaj sa aj nasilu, to pomaha :wink: :slight_smile:
9. aug 2008 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Spachtosky vstavat :grinning: Ciky moz spat dlhsie :wink:
9. aug 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to je optimisticke :angry: vzdy ked som tu je nikto tu nieje :slight_smile:
9. aug 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko spachtoši.................Oslava bola v rámci slušnosti.Dostala som od kamarátky susedky senzačnú vonavku,super knihu o kresbe a malovaní a peknú orchideu-moju srdcovku........ :slight_smile: Ideme o 15:00 do Ziliny na Báthoričku.Uvdím ju 2 krát,ale v lepšom kine s lepšími ludmi. :slight_smile: Bábätko dostanem ZAJTRA do bruška.Tak ak by som sem neprišla,tak ležkám..........Proste chcem zajtra ležať-tak som sa rozhodla.Aj ked-bude mi ták smutno. :frowning2: za vami.
9. aug 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikitka len si pekne oddychni po ET. Take tri dni trva, kym sa bobici zahryzkaju, a ked sa uz zahrynu poriadne, tak potom ich uz ani parny valec neodtrhne :wink: Drz sa zlatko a nic nedvihaj , ani melon ani ziadnu nakupnu tasku, budem na teba silnooooooooo mysliet. :wink:
9. aug 2008 o 15:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
držím pästičky
9. aug 2008 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky silne drzim pelceky :slight_smile: a zajtra budem na teba mysliet :slight_smile:
9. aug 2008 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj optimistky :slight_smile:
Cikyt moooc držím palečky, jen hezky lež při sebemenší únavě :wink:
9. aug 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky
cikyta , držím palce aby to dobre dopadlo :slight_smile:
9. aug 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Díky a dobrú nôsku všetkým! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
9. aug 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikytka....drzim pesticky..ok?myslim na teba.... :wink: nebojaj sa...vsetko bude o,k...a budes tehulka... :grinning:
melisa..uz som vyhodila...dakujem.,..
9. aug 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte dievčatá.Tak ET budem mať možno až zajtra..........Ešte nemám blastocystu a všetko sú to len moruly 4-5 (z ostatných nebude asi nič).........Pápá
10. aug 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Meliska..........Tak zajtrajšok sa ti blíži!......Potom sa ozvi.Ja ťa tu budem čakať a véééééééélmi držať palčeky! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. aug 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikytka zlatko drzim ti palceky nech su zajtra poriadne velke babatka :wink:
10. aug 2008 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Cikytka, tak ja som necakane zmizla na vikend, moj manzel ma vystrnadil z bytu, boli sme na vidieku :grinning: a v utorok idem na tyzden zase, strazit tu moju polamanu maminu :grinning: AAAAle myslela som dnes na teba, a drzala palceky, tak si dam repete zajtra!!!To tu mas riadny funclub :grinning: :grinning: :grinning: Dufam ze si pripravena na nasledky, lebo teraz to vyjde!!!Boze tak sa uz na zajtra aj za teba tesim, somalcatko :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2008 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Díky dievčence.Som rada svojmu funclubu...............čerpám z neho sily. :slight_smile: Tak zajtra uvidím čo ma čaká...a kolko ma čaká... :frowning2:
10. aug 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky neboj, aj keby je len jedno, co nebude :wink: tak ak bude zubate, co bude :wink: , tak staci, no nie?neboj, hlavne sa dobre na zajtra nalad a úpotom oddych!Rozkaz! :grinning:
10. aug 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ok janula,tak ja sa lúčim.Ešte idem papať a jednej snažilke dať lieky čo mi zostali..........Ešte raz dík všetkým :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Dobrú nôcku.....
10. aug 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru, tak sa zajtra drz a mysli pozitivne!
10. aug 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja myslim na teba cikytka,drž sa :sweat_smile:
10. aug 2008 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,

Dici citim z teba smutok, prosim naprav to :slight_smile:

Ciky nebojkaj ved tie najslabsie najlepsie bojuju aj moj manzelik to povedal aj Tinuske dali tri slabsie a caka babetko :wink: :slight_smile: Drzkaj sa myslim na teba :dizzy_face:
Mna vcera navstivila mamka tak som sem nastihala kukunut :slight_smile: Zajtra mam odber vajicok o 9:00hod, tak sa tesim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale potom budem taka :grinning:
11. aug 2008 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky silne ti drzim palce a myslim na teba :slight_smile:
11. aug 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok