Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

janula13
8. aug 2008

aj torta je super, hlavne pre take ako ja-sladkokrvne 😀 😀 😀 fuuu, co by som dala za taky dobry zakusok, tusim zacinam byt hladna 😝

melisska
8. aug 2008

Ahojte babulky,

- naratala som 18 folikulov cca a B je 11mm, folikuly vacsina 18mm, jeden 19mm a asi dva 17 mm a jeden 15mm 🙂 este dnes a zajtra fostimon, v nedelu dve ampulky choragon , v pondelok nic a v utorok o 9:00 hod. odber 😵

taha ma niejak do spanku 😔

cikyta
autor
8. aug 2008

No výborne meliska.Pekne nám to rastie!Len si lažkaj..........Ja mám ťažký den.Oslavu a ozaj sa mi vôbec nechce. 😖

melisska
8. aug 2008

Aku oslavu???

cikyta
autor
8. aug 2008

Ale oneskorené meniny.Je nás viac Ann a už otravujú,tak idem.Drahý sa teší,ale ja mám z toho len nerva. 😒

melisska
8. aug 2008

Mozno bude fajn, ked sa ti nechce ist 😉

cikyta
autor
8. aug 2008

Meliska,hádam hej.Akurát som sa obliekla a zistila som,že som ako Somálske decko.Ruky Nohy chudé a pupek vyvalený von.Nemám si ani čo obliecť. 😢

dicinka1
8. aug 2008

caute caute..tak uz som zase fit..a uz nestresujem...uz mi sibe z tych hak..od vtedy mam depky... 😠

melisska
9. aug 2008

Dobre ranko a prajem vam krasny vikend 😉 🙂

CIky 😀 😀 😀 aj ja si pripadam ako somalske deco 😀 😀 😀 Verim ze si sa perfektne zabavila a vysantila to somalske brusko 😀 😀 😀 Ciky tebe uz vlozili babuliatka 😕 niejako som to presvihla 😔

Dici odhod depky a uz aj , fuj nech su prec a usmievaj sa aj nasilu, to pomaha 😉 🙂

melisska
9. aug 2008

Spachtosky vstavat 😀 Ciky moz spat dlhsie 😉

melisska
9. aug 2008

No to je optimisticke 😠 vzdy ked som tu je nikto tu nieje 🙂

cikyta
autor
9. aug 2008

Dobré ránko spachtoši.................Oslava bola v rámci slušnosti.Dostala som od kamarátky susedky senzačnú vonavku,super knihu o kresbe a malovaní a peknú orchideu-moju srdcovku........ 🙂 Ideme o 15:00 do Ziliny na Báthoričku.Uvdím ju 2 krát,ale v lepšom kine s lepšími ludmi. 🙂 Bábätko dostanem ZAJTRA do bruška.Tak ak by som sem neprišla,tak ležkám..........Proste chcem zajtra ležať-tak som sa rozhodla.Aj ked-bude mi ták smutno. ☹ za vami.

sylvia21
9. aug 2008

cikitka len si pekne oddychni po ET. Take tri dni trva, kym sa bobici zahryzkaju, a ked sa uz zahrynu poriadne, tak potom ich uz ani parny valec neodtrhne 😉 Drz sa zlatko a nic nedvihaj , ani melon ani ziadnu nakupnu tasku, budem na teba silnooooooooo mysliet. 😉

vika34
9. aug 2008

držím pästičky

melisska
9. aug 2008

Ciky silne drzim pelceky 🙂 a zajtra budem na teba mysliet 🙂

zabza9
9. aug 2008

Ahoj optimistky 🙂
Cikyt moooc držím palečky, jen hezky lež při sebemenší únavě 😉

aduska222
9. aug 2008

Ahojte babenky
cikyta , držím palce aby to dobre dopadlo 🙂

cikyta
autor
9. aug 2008

Díky a dobrú nôsku všetkým! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

dicinka1
9. aug 2008

cikytka....drzim pesticky..ok?myslim na teba.... 😉 nebojaj sa...vsetko bude o,k...a budes tehulka... 😀
melisa..uz som vyhodila...dakujem.,..

cikyta
autor
10. aug 2008

Ahojte dievčatá.Tak ET budem mať možno až zajtra..........Ešte nemám blastocystu a všetko sú to len moruly 4-5 (z ostatných nebude asi nič).........Pápá

cikyta
autor
10. aug 2008

Meliska..........Tak zajtrajšok sa ti blíži!......Potom sa ozvi.Ja ťa tu budem čakať a véééééééélmi držať palčeky! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pikino
10. aug 2008

cikytka zlatko drzim ti palceky nech su zajtra poriadne velke babatka 😉

janula13
10. aug 2008

Ahoj Cikytka, tak ja som necakane zmizla na vikend, moj manzel ma vystrnadil z bytu, boli sme na vidieku 😀 a v utorok idem na tyzden zase, strazit tu moju polamanu maminu 😀 AAAAle myslela som dnes na teba, a drzala palceky, tak si dam repete zajtra!!!To tu mas riadny funclub 😀 😀 😀 Dufam ze si pripravena na nasledky, lebo teraz to vyjde!!!Boze tak sa uz na zajtra aj za teba tesim, somalcatko 😀 😀 😀

cikyta
autor
10. aug 2008

Díky dievčence.Som rada svojmu funclubu...............čerpám z neho sily. 🙂 Tak zajtra uvidím čo ma čaká...a kolko ma čaká... ☹

janula13
10. aug 2008

Ciky neboj, aj keby je len jedno, co nebude 😉 tak ak bude zubate, co bude 😉 , tak staci, no nie?neboj, hlavne sa dobre na zajtra nalad a úpotom oddych!Rozkaz! 😀

cikyta
autor
10. aug 2008

Ok janula,tak ja sa lúčim.Ešte idem papať a jednej snažilke dať lieky čo mi zostali..........Ešte raz dík všetkým 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Dobrú nôcku.....

janula13
10. aug 2008

dobru, tak sa zajtra drz a mysli pozitivne!

vika34
10. aug 2008

aj ja myslim na teba cikytka,drž sa 😅

melisska
11. aug 2008

Dobre ranko,

Dici citim z teba smutok, prosim naprav to 🙂

Ciky nebojkaj ved tie najslabsie najlepsie bojuju aj moj manzelik to povedal aj Tinuske dali tri slabsie a caka babetko 😉 🙂 Drzkaj sa myslim na teba 😵
Mna vcera navstivila mamka tak som sem nastihala kukunut 🙂 Zajtra mam odber vajicok o 9:00hod, tak sa tesim 😝 ale potom budem taka 😀

melisska
11. aug 2008

Ciky silne ti drzim palce a myslim na teba 🙂