• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Optimisticky naladené snažilky

12. decembra 2011 
Cikytka - nech ti to vyjde co najlepsie :slight_smile: Drz sa.
11. aug 2008 o 12:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte.Som tu len na sekundu.Mám v sebe 1 bambúšika.Všetky dalšie odumreli.Ale vraj je tento silný.
11. aug 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drž sa ,jeden stačí,ked je ten pravý, :sweat_smile:
11. aug 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vika ma pravdu to je ten najsilnejsi bojovnik :wink: uvidis ze mu bude dobre v tvojom brusku :slight_smile:
11. aug 2008 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte.Všetkým velké dík.........meliska,zajtra ti idú vyberať folíky,však?...Tak ti želám nie aby ich bolo čo najviac,ale aby boli čo najzrelejšie!..........To je najdôležitejšie!...........Radšej 2-3 perfektné,velké,silné,ako hrba nepotrebných makových semiačok. :wink:
11. aug 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cikytka- veeeeeeeeeeeeelmi sa tesim a gratulujem uz mas ten obrovsky prvy krok za sebou. Teraz sa uz len setri a dobre si pospinkaj, nech sa kvalitne zabyva :slight_smile:
11. aug 2008 o 19:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dík sylvia............Snažím sa stále ležať dnes.....A tel.som vypla.Nebaví ma každému rozprávať to isté a každý chce chodiť na návštevu ku mne. :angry: Ozaj nemám chuť.....Aj muž ide na týždnovku,tak som z toho smutná :frowning2: ...
11. aug 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky navstevy radsej odvolaj a aspon tri dni sa snaz kludne lezat a pekne si spolu s malickym v postielke uzivajte. Skoda, ze manzel odchadza, bude sa mat kto o teba starat? Alebo to zvladas? V kazdom pripade ste uz s bobikom spolu a krasne sa opatrujte, nech vsetko dopadne len tak ako po tom uz davno tuzis :slight_smile:
Krasne lenosenie :wink:
11. aug 2008 o 19:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky dakujem, dnes som mala mensiu krizu, bolo mi zle, neviem zaludok, zlcnik, nic som nejedla :unamused: ale uz to niejako do zajtra vydrzim. Sylvia ma pravdu , navstevy odvolaj a cuskaj s malickym v brusku :slight_smile: To i verim ze ti je prave teraz smutno, ze manzelik odchadza, tak ked ti bude velmi smutno mas nas :dizzy_face: Dobre?
11. aug 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cikytka, tak ja sa tiez pridavam k tejto skupinke optimistov, ved aj ty sem patris, tak ako nikto iny, tak len ver, je to pasak v tvojom brusku,preco by sa nezabyval ?Tak sa pekne setri, nech ma co najvyssie sance a neboj tvoj paradny muzik sa vrati a to uz bude mat doma tehulku :grinning: Myslim na teba a ty mysli len na vas dvoch :grinning:
11. aug 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetkym optimistkam silno drzim palceky aby sa cim skor naplnili vase tajne tuzby o babetkach a aby sa stali skutoconostou a pri najblizsich testikoch boli // - :grinning:

my sme sa snazili 8 mesiacov - a kazdy mesiac som verila a dufala a myslela pozitivne ze to vyslo - a tiez som sa nevzdavala :grinning: a vzdy som na to myslela, aj ked sa hovori ze treba vypnut, ale ja som myslela stale a aj to pozitivne myslenie ma vela do seba - tak vam drzime "obe" silno palceky :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2008 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko všetkým! :grinning:
12. aug 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj tebe Cikytka dobre ranko. Ako sa ma nasa mamicka?
12. aug 2008 o 10:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jáj Sylvi.........aspon si ma zaránky rozosmiala. :grinning: Idem trošku von so psom,do obchodu pre pár drobností a umyť riad.Na všetko ostatné sa kašlem a občas si ešte dnes vystriem nohy na postely...............Zatial pa! :slight_smile:
12. aug 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikytka - urcite sa hlavne tieto prve dni velmi setri :slight_smile: Krasny den.
12. aug 2008 o 10:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Cikyta a som fest rada, normálne sa teším akoby som bola tehu ja :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. aug 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aduska,ja niesom tehotná.(Alebo možno hej-čo dúfam.25.8.mám ísť na krvný test,ak dovtedy nedostanem mrchu) :slight_smile:
12. aug 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale polovicu máš už za sebou - veď už máš vajíčko ktoré sa spojilo s bojovníkom. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Fest ti držím palce. tfuj, tfuj tfuj. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. aug 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
OK.Tak sa už budem cítiť ako tehotná.A už to tak zostane na 9 mesiacov..........Idem dopriať krpcovi oddych a lahnem si.Porobené mám všetko,tak nech nerozmýšla odomna odísť! :slight_smile:
12. aug 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky, pekne vylozit nozky, bacha, ja ta tu mam teraz pod palcom a sledujem ta, tak posluchaj :grinning: :grinning: :grinning: Vidis, takato budem aj na deti :grinning: Bodaj by, ja som taka mäkota :grinning: :grinning: :grinning: takze 25.8 tu budeme ako prikovane?Tak dufam ze to bude s dobrym koncom,inak si ma nezelaj :grinning: :grinning: :grinning: za trest ti potom poslem fotku :grinning:
12. aug 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Včera som tak zaspala,že som mala vyložené nohy a ked som sa zobudila,tak som sa skoro rozplakala,že som ochrnula.Vôbec som si ich necítila.Tak teraz už ležím normálne ako človek. :grinning: No s tou fotkou si ma dostala a to je to posledné,čo si na svete želám-tvoje foto.Takže som sa rozhodla pre pozitívnu správu na toho 25.8. :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tomu sa hovori spravny pristup,vydim ze vyhrazka zabrala :grinning: Aj ked na strane druhej, mohla by som sa aj urazit :grinning: :grinning: :grinning: Idem aj ja lezat, zajtra zase cestujem, manzel pride tak o 2hodky, tak potom sa budem tvarit, ze makam :grinning: clovek, tak lez!
12. aug 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janula,ty by si sa síce mohla uraziť,ale ale neurobíš to.Ja ťa už poznám ako trenky.A fotku si nemen.Zvykla som si ož na tvoju nafialkastú tvár. :slight_smile:
12. aug 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vies, ale to potom vyzeram akoby ma niekto dusil :grinning: a ked tak pozeram, vzdy som chcela vlnite vlasy, tak aspon tu ich mam.. :grinning:
12. aug 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak si natoč vlasy,prepudruj tvár a hod originál-vieš aký to bude mať úspech?
12. aug 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem, ze ste na mna mysleli :slight_smile: idem si este lahnut, a to som spala os 12:00 doteraz :wink: ale ma boli brusko, zobrala som aj ibalgin. mam 18 vajicok, tak ako som naratala pri UTZ :slight_smile: Vo stvrtok o 10:00 hod. transfer a potom budem vediet aj kolko mame embrajok :dizzy_face:

pa idem si este lahnut :slight_smile:
12. aug 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik za radu vizazistka :grinning: ved pockaj, dnes ti to nandam, ked pride muzik, hodi mi sem foto, ja neviem kde su ulozene, lepsie povedane neviem kde su ulozene :grinning: Pozyvam ta na kremovu cesnakovu polievku, je fantastikus :grinning: varila som to 1x, podla vlastnej fantazie a sama som prekvapena, aka je dobra, moj muzik to hadam oceni, taku ma najradsej :grinning:
12. aug 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meliska, tak to sme tu vsetky take polihujuce, ale vy mate aspon dovod, moj je len lenivost :wink: ale aspon sa priznam :wink: Tak oddychuj, nech rastu a je bohata uroda na velkych borcov :wink:
12. aug 2008 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby-cikyta tak ako sa máš?
:wink: janula taktiež polihuješ, aby bola bohatá úroda?ja som bola dnes v heliku a my znížili dávku zo 150 na 108...tak som zvedavá, čo bude v piatok
melissa držím place vo štvrtok, mňa to čaká v piatok na bud.týždeň :confounded:
12. aug 2008 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domcek, ja necakam na urodu, ale fakt som len leniva :wink: ale aby som zapadla, tak mam po2 IUI a mozem akurat tak dufat, ze sa niektory z tych lenivych plavcov doplazil k mojmu vajku :grinning: ale uz som psichycky pripravena na IVF, tada aspon si myslim :grinning: tak sa drz v piatok :grinning: budes tu mat velku oporu :grinning:
12. aug 2008 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok