Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

sylvia21
13. aug 2008

idem pohladat kuspitke take pekne fotecky 😉 Zatial pa a vela oddychuj 😵 😵 😵

cikyta
autor
13. aug 2008

hm...tak pa ☹

melisska
13. aug 2008

Ciky to som nevedela, ale verte mi, je to velmi prijemne prebudenie, ked je pri vas milacik 😵 na operacke nieje, ale poctivo caka v izbe.

Sylvia Cikytka ti uz napisala 🙂 a zajtra mi moje bambulky vlozia do bruska 😵 Ciky jasne ze si o 4 dni skor 😅

sylvia21
13. aug 2008

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

toto su tie pekne fotecky, co som hladala pre Kuspitku. Cikytka, co ta smutna tvaricka, ved ja som tu skoro stale. Drahz sa vedla mna uci a ja hladam informacie 🙂 aby sme vedeli na co sa dokinkov pytat, aby sme si nic nevycitali.
Meliska, a kolko Ti dnes zobrali? Dve bambulky, tiez tuzim mat dvojicky 🙂 Tesim sa s tebou. Nezabudni pit vela tekutin, aby si sa vyvarovala OHSS 😉
Tak mile mamicky, dufam, ze sa k Vam asi onedlho pridam 😉

janula13
13. aug 2008

Akoj cikytka, tak tu som, vcera som to uz nestihla, manzelik ma zlanaril na nakup, tak nahana darceky ako divy na moje meninky 😀 😀 😀 a dnes som sa doplazila s hroznou migrenou a to cestujem za mamou, tak dufam ze sa mi tam zadari si vas tu odsledovat 😀 To bude teda brigada, je to u nas ako po vybuchu, ale aspon sa vyzurim a nebudem mysliet na testovanie...ani testy som si pre istotu nekupila, nech nepokusaju 😀 Fotku by si rada, si pripravena, ale naozaj pripravena?Hladam v PC? ci nieco vyhrabem 😀 Vies, teraz sa musis setrit a ja ti nemozem zasadit taky uder 😉

janula13
13. aug 2008

Ciky, prave som si precitala v heliku, aky mas den 😕 Tak fakt ty si to vies spestrit, treba ta priviazat, aby sa ti nic nestalo 😢 😀 tak to vyzera, ked si bez dozoru 😀 😀 😀

cikyta
autor
13. aug 2008

Ahoj janula...........No vidíš to?Mám blbec den,takže iný si ani neviem predstaviť na to,aby si si už zverejnila to foto.Myslím,že už prežijem všetko...................................OK.............Držím sa sedadla a čakááááááááááám. 😀

janula13
13. aug 2008

ty potvora,tak hladam, ci v tomto PC manzelik nieco ma 😀 Ale mal by cochvilka prist, aby ma odviezol k mame...a je tu, spytam sa ho 😀

cikyta
autor
13. aug 2008

Idem niečo zjesť a prídem už k hotovému dielu "obrazu královny januly".Som nedočkavá.............

janula13
13. aug 2008

odpinkal ma, ze ficime fuc, ze aj tak to foto musi opravit, tak dnes ti uz den nezhorsim...papa, ideme na cestu...

cikyta
autor
13. aug 2008

Takto odmietol prianie tehulky!To má u mna! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

vika34
13. aug 2008

ahojte nebola som dva dni idem najprv prečítať a potom niečo napíšem,ak budem mať čo 😀

vika34
13. aug 2008

práve mi v telev.novinách oznámili,že mám dnes sviatok 😲 ,ani som nevedela ,ale dnes je deň ľavákov 😀,Ciky ja idem 25.8. na prvý UTZ tak to bude pre nás obe očakávaný deň,držim palčeky aj sebe,aj tebe a aj všetkým ostatným

cikyta
autor
13. aug 2008

viki.................Všetko najlepšie ku dnu lavákom!.........................No uvidíme čo nám den 25.8.ukáže.Ale verím,že len dobré veci!Ako pre mna,tak aj pre teba. 🙂

cikyta
autor
14. aug 2008

meliska..............Už máš bábätká?............Pekný den dievčence všetkým! 😉

vika34
14. aug 2008

ahojte,cyki ako sa cítiš, v našom CARideš na prvú krv už po 10 dňoch a na druhú po 14,tak tebe dali nejaký dlhší termín

cikyta
autor
14. aug 2008

Ahoj vika.U nás je to na 12 den od ET.Ale kedže mi vychádza 12 den na sobotu,tak idem pondelok 25.8. 🙂 Len sa bojím 11den od ET-aby som nedostala menzes.Pri prvom IVF sa mi to takto stalo a bojím sa.

melisska
14. aug 2008

A mam vas natahovat??????????????? No dobre nebudem🙂)) Mam v brusku dva embryjka🙂)) a som s nimi velmi stastna. Spolu mame 9 peknych embryjok🙂 takze 7 nam zmrazili🙂Dievcata viem ze to viete, ale ja som dnes takaaaaaaaa stastna🙂

cikyta
autor
14. aug 2008

Tak ti meliska strášne držím palčeky a dúfam,že sú to tie pravé!..................Len teraz lež.Dnes je to dobré,ked ležíš. 🙂

cikyta
autor
14. aug 2008

Meliska,kolko si platila za zmrazenie?

vika34
14. aug 2008

neboj,už aj tak nič nezmeníš,viem že sa to lahko hovorí,ale asi je to osud.Najviac ma štve,že deti majú ľudia,ktorý ich nechcú a tí čo chcú majú problémy.ale taký je život

cikyta
autor
14. aug 2008

vika.........nuž 🙂 ........Hladme na to optimisticky 😉 A bude FAJN

janula13
14. aug 2008

ahojte babulky, len sem nakuknem, mam vsetko precitane, tak preventivne blahozelam vsetkym s dobrymi spravami, hlavne tebe Meliska, pekna urodicka, z toho nieco musi byt...inak!
Cikz, zase si ma pobavila, ze prianie tehulky 😀 myslis predpokladam seba, ci mna a ja o tom este neviem?Tak tehulka, manzelikovi to nandam aj v tvojom mene, ked zajtra za mnou dorazi 😀 tak sa pekne setrite aj s meliskou aj ty Vika 😀 a pekny vikendik 😀

aduska222
14. aug 2008

Ahojte babulky,
melisska gratulujem, 🙂 Teraz neviem ktoré je to IVF?

sylvia21
14. aug 2008

melisska - to je uzasne 🙂 dalsi malu zazrak na svete 🙂
Ahoj cikytka, ako sa ma tvoj psik, dnes sa nehral so ziadnym vlciakom ? 🙂
Ahoj Viky, kedy odchadzas na tu dovolenku? Nejako som zabudla?
Teraz v piatok maju byt burky, tak sa potom Cikytka sama doma neboj 🙂

cikyta
autor
14. aug 2008

Ahojte.No Sylvinka,žena s najkrajším menom na svete,počúvaj sem...Na tie búrky sa teším.Mám ich rada,ale ked nefúka.A zajtra mi už asi príde drahý,tak okrem búrok príde aj moje obmedzenie na modry konik.Už tu nebudem 24hod.denne,ale len 23hod.To si neviem predstaviť...zase tak málo.... 😖 Dnes sa nebil hafo.Silno som ho držala,lebo mal 5 krát na mále a verte,že mám už pekné svaly z toho. 🙂

vika34
14. aug 2008

AHOJTE NA dovolenku idem od soboty po dalšiu nedeľu,ale ked náhodou budem mať prístup tak sem mrknem a ked nie,tak všetkým želám ,aby všetko bolo o.k. 😅

melisska
15. aug 2008

Dobre ranko,

dakujem vam, ste zlatucke 🙂

Ciky za zmrazenie som platila 3000,- a zatial to nieje len na jedne rok, lebo Tinucha sa pytala dokiho-oni uz maju po roku a on jej povedal, ze zatial nic neplatia, lebo ten zakon je este niejaky nedotiahnuty 🙂 Ako sa má bambulko????? Iste v maminkinom brsku vyborne 😵

Aduska je to 2.IVF.

Viki prijrmnu dovolenku 🙂

melisska
15. aug 2008

Jooooooooooooj Viki prijemnu dovolenku 😉 🙂

aduska222
15. aug 2008

ahojte
meliska a mala si pred tým aj IUI ? Ak sa ťa môžem opýtať, aké lieky si mala?