• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Optimisticky naladené snažilky

12. decembra 2011 
psychicky som myslela :grinning:
12. aug 2008 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej janula, ja som si potom všimla, že som napísala zle....tak sorry :sweat_smile:
držím ti palce , aby sa podarilo IUI :slight_smile: ...ja som dúfala 3 krát na IUI a nič (nehovorím, že tebe to nemôže výjsť-držím palčeky)....tak teraz stimulkujem na IVF...tak uvidíme čo a ako :angry:
12. aug 2008 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis a ja neviem ci mam trpezlivost na 3IUI, pri 2 IUI mi uz lekar navrhol, ze mozno IVF by bolo lepsie, mne sa to uz tiez zda ako zaijanie casu, tak uvidim, co povie doki na konzultacii :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ci tak, manzel ma slaby spg a teraz mu zase zistili nejake bakterie, tak uz vidim, ako sa to bude antibiotikami natahovat :angry: nic, uz sa zmierujem aj s tym,hlavne klud, uvidim co povie ukecana doki Behunova :grinning:
12. aug 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasné...treba čakať, čo povie doktorka...my sme tiež už nemuseli ísť na 3 IUI, ale povedali sme si-čo ak sa to podarí?!!!(žiaľ nepodarilo saň....predsa IVF je dosť náročné pre ženu-nadopovanie sa hormónmi a takiež aj na peniaze....ale zbytočne to naťahovať insemináciou, keď spg., je zlý... :angry:
12. aug 2008 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula, tak len polihuj, nemame moznost stale polihovat. A polihujes sama? :grinning:

Domcek, mne vo strvtok idu vlozit moje embryjka, neviem ci ste dobre pochopili, odber vajok som mala dnes. Ja len pre toho smajlika- :confounded: ty sa netesis na vklad embryjok???
12. aug 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melisska prepáč... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ako sa cítiš po odbere?jasné, že sa teším...len ja som to hlúpo napísala...v piatok na bud.týždeň mám OPU..tak preto ten :confounded:
12. aug 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to domcek, predtym som si hovorila, ze este 3IUI, ale necham to na doki, mam pocit, ze tak ci tak sa k IVF dopracuvame :frowning2: netesim sa na to dopovanie a odber, ale co uz, ked to prirodzene nejde a deturence chceme :wink: aka je ta stimulacia na IVF, ja si este stale neviem predstavit, ze si budem pchat injekcie, to zrovna nemusim, ale hadam sa prekonam...tak nech sa ti urodi co najväcsich :grinning:
12. aug 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
polihujem sama Meliska, manzelik je na ceste domov a sused este v robote :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2008 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš pravdu janulka zbytočne to nenaťahuj-keď sa to neoplatí....s tými injekciami to vôbec nieje také strašné-uvidíš....ja si pichám sama-len to chce prax :grinning: ....veď čo neurobíme pre bábo, nie? :wink:
12. aug 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak, ale mate moj obdiv, ja som mala pichnut jednu mame a to som zostala len pri povzbudzovani :grinning:
12. aug 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak idem pomaly pichať-puregon-o 18:00., potom sa zas zastavím...dúfam, že príde cikyta, lebo sa jej chcem niečo opýtať...tak pekný zvyšok dňa :wink: ...
12. aug 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj domček!..........Idem do vani.Mám tam vonavý olejový kúpel a idem si trošku hýčkať moju "Sylvinku".(pozn.red.moju dcérku)...............Ale potom som iba tvoja!.........Tak sa pýtaj moja čo len chceš...... :grinning: (ANO Vezmem si ťa)
12. aug 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No kde ste zdrhli?
12. aug 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahoj cikyta :slight_smile:
12. aug 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naša "druhá" tehuľka po Mirke :grinning:
12. aug 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čo si sa ma chcela spýtať?
12. aug 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes mi je nejako smutno, pocuvam pesnicky zo svadby a strasne by som uz chcela take babatko, citit ho v brusku, ach.
12. aug 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepoznáš nejaký penzión v okolí Helika..asi tam nebude nič, keď je tam sídlisko, čo?!!!Pozerala som na internete penzion jordán-nepoznáš?!!!
a ako, bolí ťa niečo?!!
12. aug 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
majkaa...........Dnes majú viaceré depku.Daj si kúpel a relax-ako ja a budeš ako znovuzrodená.A aj túžba po dieťatku bude optimistická.. :slight_smile:
12. aug 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tu nieje téma na DEPKY!!!!!!! :wink: heš-heš, heš s depkami...... :wink: slniečko svieti, tak aj my sa musíme usmievať :slight_smile:
12. aug 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....aj keď sa nám chce niekedy plakať......
12. aug 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas pravdu, hes, hes blba nalada.
12. aug 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa mi páči majkaa, kľud, pohodička, dobrá nálada :slight_smile: .....len ja viem, že ťažko je fakt, keď je depka, lebo aj ja ju mávam...vtedy bulim celý deň, a ani neviem prečo :grinning: môj manžel stačí, keď pozrie a vidí, že mám opuchnuté oči, tak má dosť... :grinning:
12. aug 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, domcek nevadi a drzim ti na odber palceky, ja som sa po odbere necitila zle, len ma bolelo brusko a vyslo aj trosku krvicky, ale to je normalne, zobrala som doma ibalgin a ja to OK :wink: Nebojkaj zaspis a zobudis sa na postielke a pri tebe tvoja laska :dizzy_face:
13. aug 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
meliska,v Helíku sme na izbe a na operačke bez partnerov!
13. aug 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janula...........kde si?............Som zvedavá na tvoje foto!............Slubila si! :grinning:
13. aug 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj viscare sme bez partnerov
Meliska, ty si to kedy absolvovala?
13. aug 2008 o 14:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sylvinka......meliske včera vyberali vajíčka.
13. aug 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, to budete mat rovnaky termin, to je super.
13. aug 2008 o 14:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No hej.O 4 dni som skôr. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok