• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Optimisticky naladené snažilky

12. decembra 2011 
Stara Tura.
31. júl 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja tiez tak volam pokial nezavola on a potom pocovanie zaludka.ved sa bojis vsade su same nehody a tak
31. júl 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bay.je tam o tom progesterone písané.Teraz som kukla.
31. júl 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Odisiel rano o pol 9 a doteraz ani tuk :cry: A ja musim informovat ze som ok (aj auto ak mi ho pozicia) aj ked idem len po BA :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak mu napis ze si naburala a zavola hned
Ved prave. Ja viem ze on je dobry sofer. Ale staci jeden deb.. a moze byt zle. Ale zmenme temu! A ja zatial zabezpecim 100 neprijatych hovorov pre MK na mob :grinning: :grinning:
Tak to asik zajtra zbehnem niekam do knihkupectva a pocitam si co mi tam k tomu pisu :sweat_smile:
31. júl 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bay....tak večer sado praso!..........Bičíkom!
31. júl 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale teraz ma auto on. Ja som bola braskovym :grinning: :grinning: (ktore som nenaburala, len som pokazila radio :sweat_smile: )
31. júl 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi, to s tim nabouranym auti je dobry.. :grinning: :grinning:
31. júl 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz vola!!!!!!!!!!!!
tak to tiez staci.
dobre zlatka koncim so slzami ociach ale musim ist prec
autor
terezka.............Ja som mala fobiu z ihiel od malička....................Ked som si dokázala pichať ja,ty to dokážeš tiež.Vyzerá to hrozivejšie ako to je. :wink:
terazita ako prinutis muza volat len tak ked mu napises nieco zle.
31. júl 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kuspitka..........tak zajtra.Pa!
31. júl 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre dievcata zajtra tu nebudem pridem uz asi len pondelok.
Kuspi papaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face:
to budu muset nekdy vyzkouset, s tema spatnyma zpravama po telefonu.. jen aby z toho nechyt infarkt, taky uz neni nejmladsi.. :grinning: :grinning:

cikyta, ja ti pak poreferuju.. :sweat_smile: ale fakt bojim bojim.. :sweat_smile:
31. júl 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay napis co si mu povedala a padam
pa kuspitka!!
No rovno som nanho zacala kricat! Ze od kedy je tam a ze ci nemohol dat vediet ze sa uz mooooooc bojim. Po jeho ahoj uz len nasledovalo velakrat PREPAC :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ja vodičák nemám a tak dopadla aj nedávna debata v našom aute...........Muž mi počas jazdy vraví:čo nevidím do späťáka?Kto mi ho vytáčal?..................A ja že:Tento,na strane spolujazdca?............A on:ANO............A ja že : Ja som si myslela,že to je môj späťák......(no blondína) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze najblizsich par mesiacov nezabudne zavolat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zo sluzobky :grinning:
31. júl 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay tak to je super .vela nezapiste a pridite zas budem vas nahanat.papa
uz idem.
Neboj, v pon budes mat co citat :grinning:
autor
No môj späťák a potočila som si ho tak,aby som videla seba.
31. júl 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty si cislo :grinning: :grinning: Som rada ze nie si mojim spolujazdcom :grinning: :grinning:
31. júl 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikyta, tohle kdybych udelala, tak musim vystoupit za jizdy a dojit to pesky.. :grinning: :grinning: :grinning: (mam doma obcas trosku cholerika..)
31. júl 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A minule ked sme išli a on šoféroval,tak mi vraví:....Sprava?.............A ja som sa začala hrabať v kabelke,vybrala som mobil a vravím:...Nemám.............(potom mi vravel,že chcel vedieť,či nejde z prava nejaké auto)
31. júl 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to hej .najdem si cas aby som prisla a nezabudnite prispievat do temy dobre aby tato tema neskoncila aspon tato.ked tak ja budem prispievat sama.dobre papa.ccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. júl 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cmuky cmuk :wink:
31. júl 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok