Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

bay
31. júl 2008

Stara Tura.

kuspitka
31. júl 2008

tak ja tiez tak volam pokial nezavola on a potom pocovanie zaludka.ved sa bojis vsade su same nehody a tak

cikyta
autor
31. júl 2008

bay.je tam o tom progesterone písané.Teraz som kukla.

bay
31. júl 2008

Odisiel rano o pol 9 a doteraz ani tuk 😢 A ja musim informovat ze som ok (aj auto ak mi ho pozicia) aj ked idem len po BA 😝

kuspitka
31. júl 2008

tak mu napis ze si naburala a zavola hned

bay
31. júl 2008

Ved prave. Ja viem ze on je dobry sofer. Ale staci jeden deb.. a moze byt zle. Ale zmenme temu! A ja zatial zabezpecim 100 neprijatych hovorov pre MK na mob 😀 😀
Tak to asik zajtra zbehnem niekam do knihkupectva a pocitam si co mi tam k tomu pisu 😅

cikyta
autor
31. júl 2008

Bay....tak večer sado praso!..........Bičíkom!

bay
31. júl 2008

Ale teraz ma auto on. Ja som bola braskovym 😀 😀 (ktore som nenaburala, len som pokazila radio 😅 )

terezita
31. júl 2008

hihi, to s tim nabouranym auti je dobry.. 😀 😀

bay
31. júl 2008

Uz vola!!!!!!!!!!!!

kuspitka
31. júl 2008

tak to tiez staci.
dobre zlatka koncim so slzami ociach ale musim ist prec

cikyta
autor
31. júl 2008

terezka.............Ja som mala fobiu z ihiel od malička....................Ked som si dokázala pichať ja,ty to dokážeš tiež.Vyzerá to hrozivejšie ako to je. 😉

kuspitka
31. júl 2008

terazita ako prinutis muza volat len tak ked mu napises nieco zle.

cikyta
autor
31. júl 2008

kuspitka..........tak zajtra.Pa!

kuspitka
31. júl 2008

dobre dievcata zajtra tu nebudem pridem uz asi len pondelok.

bay
31. júl 2008

Kuspi papaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵

terezita
31. júl 2008

to budu muset nekdy vyzkouset, s tema spatnyma zpravama po telefonu.. jen aby z toho nechyt infarkt, taky uz neni nejmladsi.. 😀 😀

cikyta, ja ti pak poreferuju.. 😅 ale fakt bojim bojim.. 😅

kuspitka
31. júl 2008

bay napis co si mu povedala a padam

terezita
31. júl 2008

pa kuspitka!!

bay
31. júl 2008

No rovno som nanho zacala kricat! Ze od kedy je tam a ze ci nemohol dat vediet ze sa uz mooooooc bojim. Po jeho ahoj uz len nasledovalo velakrat PREPAC 😀 😀 😀

cikyta
autor
31. júl 2008

No ja vodičák nemám a tak dopadla aj nedávna debata v našom aute...........Muž mi počas jazdy vraví:čo nevidím do späťáka?Kto mi ho vytáčal?..................A ja že:Tento,na strane spolujazdca?............A on:ANO............A ja že : Ja som si myslela,že to je môj späťák......(no blondína) 😀 😀 😀 😀 😀

bay
31. júl 2008

Takze najblizsich par mesiacov nezabudne zavolat 😀 😀 😀 😀 zo sluzobky 😀

kuspitka
31. júl 2008

bay tak to je super .vela nezapiste a pridite zas budem vas nahanat.papa
uz idem.

bay
31. júl 2008

Neboj, v pon budes mat co citat 😀

cikyta
autor
31. júl 2008

No môj späťák a potočila som si ho tak,aby som videla seba.

bay
31. júl 2008

Ty si cislo 😀 😀 Som rada ze nie si mojim spolujazdcom 😀 😀

terezita
31. júl 2008

cikyta, tohle kdybych udelala, tak musim vystoupit za jizdy a dojit to pesky.. 😀 😀 😀 (mam doma obcas trosku cholerika..)

cikyta
autor
31. júl 2008

A minule ked sme išli a on šoféroval,tak mi vraví:....Sprava?.............A ja som sa začala hrabať v kabelke,vybrala som mobil a vravím:...Nemám.............(potom mi vravel,že chcel vedieť,či nejde z prava nejaké auto)

kuspitka
31. júl 2008

tak to hej .najdem si cas aby som prisla a nezabudnite prispievat do temy dobre aby tato tema neskoncila aspon tato.ked tak ja budem prispievat sama.dobre papa.ccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

bay
31. júl 2008

cmuky cmuk 😉