Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

cikyta
autor
25. aug 2008

Ahojte kočky.............................Prišla som zo sona.Výsledok krvy bude o 15:00hod.Na sone videli vysokú maternicu,ako mávajú tehotné a 2mm váčok toho drobca-ale dôležitá je krv-aby sme vedeli,či je všetko v poriadku.Tak musím čakať. 🙂

lauritka
25. aug 2008

cikyta krvicka ti to len potvrdi 😉 vela stastia a nech to dotiahnete az do 9. mesiaca 🤐

kukulik30
25. aug 2008

cikytka....tak to je skvele, ze si uz videla vacok.....urcite o 15tej dostanes tu najkrajsiu spravu 😵 🤐 🙂

cikyta
autor
25. aug 2008

Niekedy si mýlia telefonne číslo a volajú miesto mne,môjmu mužovi..................Teraz chcem,aby sa nezmýlili,lebo mu to chcem povedať ja..............A on zase chce,aby sa zmýlili a volali najprv jemu... 😀 😀 😀 😀 A dakujem dievčatá-po 15-tej natiahnite ruky a chytajte-(teda-dúfam 😅 )

endzi30
25. aug 2008

Ciky, maminko.......tak fazulke sa zapacilo v tvojom brusku......SUPEEEEER, a o 15:01 cakaaaame 😀 😀 😀

nelia
25. aug 2008

Cikyta, super, dúfam, že o 15-tej Ti budeme môcť blahoželať... 😀 😀

cikyta
autor
25. aug 2008

Jasne,dám vedieť.Akurát som zažila šok.Cudzí pes dohrýzol môjho do krvy a musela som ísť na veterinu v slzách....Ked mi príde domov muž,pôjdem mu ho ukázať a zabije ho-už len skrz mna a moje šoky.

endzi30
25. aug 2008

Chuda hafko....hlavne sa NESTRESUJ teraz Cikytka!!!!
Hafko bude v pohode, nebojkaj!

moncika15
25. aug 2008

ahoj a aj sa mu nieco stalo ci len je pokusany a ma boo? xudacik 😔

cikyta
autor
25. aug 2008

moncika,má bo-vyholený a ošetrený chrbátik od kusancov. 😢 ....................................................A pozor ..............................................................................Ponúknite sa:TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT-tehotenský výrusík!

nelia
25. aug 2008

jéééééééééééééééééééééj, Cikyta gratulujem, moc moc 😀 😀 😀 .. ten optimizmus fakt na niečo bude dobrý 😨 😅

cikyta
autor
25. aug 2008

To si píš nelia!!!!!! A ešte raz:TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT Ak by sa vám minuly,kričte!

janula13
25. aug 2008

ciky pridaj, ved je nas tu tak vela a vsetky chceme 😀 😀 😀 tak dnes sa ti po psikovi vylepsil den, chcela by som vidiet pri tej sprave tvojho muzicka 😀 😀 😀 Blahozelam este raz 😀

endzi30
25. aug 2008

GRATULUUUUUJEMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
a DAKUJEMEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, a ESTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

bianka30
25. aug 2008

cikyta... gratulujem...

sisipetka
25. aug 2008

ciky - gratuluejm moc moc 🙂

nelia
25. aug 2008

Ciky, tak ma napadlo, že tie bolesti minulý týždeň (keď Ťa začínal opúšťať optimizmus) boli vlasne uhniezďovanie fazuľky, však?
Chytám vírusíky.. mňam mňam mňam mňam 😀 😀 😀

soraya007
25. aug 2008

ahojte ahojte a ahojte. cikyta gratulujem hádam nachytám aj ja ten neskutočný výrus.

cikyta
autor
25. aug 2008

Papajte holky,papajte!TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

melisska
25. aug 2008

Ciky zo srdiecka blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam a dakujeme za virusiky ved ich aj vela potrebujeme 😵

cikyta
autor
25. aug 2008

Meliska.........ked už nechceš testovať,tak povedz,ako sa cítiš.

melisska
25. aug 2008

Ciky a nepovieeeeeeeeeeeeeem 😀 ja sa velmi tesim s tebou 😵 😵 😵

cikyta
autor
25. aug 2008

No dobre.Tak som si mala aj ja nechať všetko pre seba 🙄 No už je neskoro.FNUK

vika34
25. aug 2008

ahoj ciky gratulujem,ja nemám až také dobré správy ,na UTZ je síce bábo,ale veľmi malé a nie je akcia srdiečka tak mám prísť o týždeň,tak mi ostáva iba veriť

cikyta
autor
25. aug 2008

Ahoj vika....juj to mi je lúto,ale pevne verím,že je to všetko len planý poplach a dieťatko bude určite v poriadku.Musí!V kolkom si týždni,ked očakávajú biť srdiečko? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Tak to bude maličké bábo.Nemusí byť každý obor!Ono sa rozrastie až ked sa narodí-tak to chodí 😉

melisska
25. aug 2008

Vika aj ja verim, ze to bude silne babo ako pise ciky, srdiecko by malo byt v siestom tyzdni nie??? aj ked je tvoje malicke urcite sa mu srdiecko rozbucha ako maly zvon 🙂

Ciky, ty nemusis fnuk, lebo si stastna tehulka 😵

dicinka1
25. aug 2008

ciky..kolko si mala hodnotu hcg?

cikyta
autor
25. aug 2008

Neviem dici.Nepovedali,nepýtala som sa.Len sa vyjadrili,že hraničné to určite nieje.Je to strašne vysoké a jednoznačné!

janula13
25. aug 2008

Vika, tak este ver, malinke sa este len rozbieha, treba mu dat sancu, ved si to obe zasluzite! 😉

dicinka1
25. aug 2008

ciky..fakt sa veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi tesiiiiiiiiiiiim!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 nech vydrzi silvinka v tej tvojej perinke..dlho..takych 9 mesiacov 😉 a aka bola vysoka sliznica maternice?