Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

moncika15
12. sep 2008

mam napad babule nespravime si aj mi nejaku tabulku? hlavne nex sa pozname po mene a vieme svoj vek 😅
tak kto sa hlasi ze ju spravy? ja nie 🤐 😀

moncika15
12. sep 2008

mam dobre napady o 01:15 v noci ze? 😀

kukulik30
13. sep 2008

Dobre ranko dievcence 😵
moncika ...skvely napad 😀 ,ale ja tiez nie som tabulkovy expert 😝 ...snad sa niekto najde 😉
dici....fajn ...len tak dalej 🙂

dicinka1
13. sep 2008

dakujem baby... 😀 tak kto urobi tu tabulku?ja neviem robit take veci..ja mam pc od maja..takze este neviem vsetky veci 😀 ale program na to asi uz mam... 😕

melisska
13. sep 2008

Dobré ránko,
ja by som tu tabulku v exely zvladla, ked sa s tym pobavim 😉 Mohli by sme tam dat meno, vek, deticky, CAR, čo máme za sebou a ako sme na tom teraz, alebo co navrhnite 😅

dicinka1
13. sep 2008

ano..meliska presne tak to daj....ja uhlasim..ja uz som sa pozerala..a skusala tu tabulku..ale akosi sa s tym treba pohrat a ja som len zaciatocnicka.. 😉

scarlette
13. sep 2008

caute babule,
tabulka je dobry napad 😀

melisska
13. sep 2008

No mozem to urobit, ale musite my posielat IP a tam vsetko o sebe napisat 😉

scarlette
13. sep 2008

melisska vsak pockaj teraz sa ti tie IPka budu valit jednaradost 🙂

moncika15
13. sep 2008

ahojte, som rada ze sa moj nocny vnem uxytil 😀
ja by som navrhovala aj datum odkedy sa snazime 😉

dicinka1
13. sep 2008

tak ja uz som meliske napisala rp...honem honem.,..dalsie... 😉

moncika15
13. sep 2008

ja som bola skor 😝

moncika15
13. sep 2008

melis a co si jej pisala? ja len meno,bydlisko,vek,stav,a odkedy som snazilka

moncika15
13. sep 2008

😀 debil! dici som xcela napisat 😅 prepac

dicinka1
13. sep 2008

to nevadi..v pohode... 😉 uz som si zvykla na skomolenie..lebo je nas tu vela..akurat v inej teme som sa teraz pohadala..s babami....ale mne to nevadi naozaj...ved davam smajle... 😉

dicinka1
13. sep 2008

jaj..ja som zabudla napisat od kedy som snazilka..aj kde byvam..idem jej to poslat... 😉

moncika15
13. sep 2008

a predo ste sa pohadali? 😕

dicinka1
13. sep 2008

tema o gyncare..alebo o hermanovi..teraz tam ,co je na zaciatku..precitaj si to...nic vazne to nebolo..akurat to tam niekto velmi rozpytval..alebo rozpitval....neviem ake i,y..prepacte...uz mi tu dosla aj rp..ze mam sa naucit slovencinu... 😀 😅 sranda... 😀

moncika15
13. sep 2008

no ja teda nexapem 😕 o akom priezvysku sa hadate ved ste ziadne nespominali 😨

melisska
13. sep 2008

Dievcata este neviem, nerada by som to davala do albumu, ved potom to uvidia vsetci, no nie ak tak, aspon tam nedame bydlisko

moncika15
13. sep 2008

melisska 😕 co nie? neviem na co si reagovala 😅

ok tak bez bydliska 😉

dicinka1
13. sep 2008

ok..tak bez bydliska....

moncika...kakajme na to....nestoji mi to za to sa rozculovat....a mat zle jajka..a zle deticky..nervoooooozne ako ja 😀 😀 😀 😀

moncika15
13. sep 2008

😀 😀 😀 😀 aj tak nexapem co na tom bolo na taku hadku 😕 😅 🙄

dicinka1
13. sep 2008

😀 😀 😀 😀 😀 ani ja,.,,..chapes tomu?

moncika15
13. sep 2008

ax boze baby mam par dni do dalsej mrxy a dnes na mna dolahla depka ☹ ale dlho som sa jej branila tento cyklus. inokedy som uz o takomto case nemala co plakat bo uz som nemala zasoby slz 😅
Peto mal prist vcera v noci ale pride az v stredu bo tu mame jarmok 🙂 taky dlhy cas bude doma a ani snazit sa nemozme 😔 preco je snazlikovanie take tazke ☹
ani ten posrany femigard mi este neprisiel lebo nemaju zasoby na sklade 🙄

melisska
13. sep 2008

No a mam problem ako ju dostat sem do albumu, iba ju niejak sfotit a to neviem ci sa da z PC, lebo nemam doma tlaiaren aby som ju vytlacila sfotila 😒

moncika15
13. sep 2008

opytaj sa nejakej babule co ju ma v albume.
idem nejaku pohladat

melisska
13. sep 2008

Iba ak to niektorej, ktora mate doma tlaciaren poslem na mail a ona to vytlaci , sfoti a vlozi

moncika15
13. sep 2008

napr. danulik 😉 ale mysim ze tu nie je bo ma male koca doma 😵

scarlette
13. sep 2008

meliska alebo sprav printscreen a potom sa s tzm pohras ako s fotkou 😉