Optimisticky naladené snažilky

cikyta
31. júl 2008

Nauč sa smiať so slzami v očiach, nauč sa pohladiť zovretú dlan, rozdať všetko, nevziať nič a pochopiť, prečo sa oplatí žiť... 😉

cikyta
autor
18. sep 2008

Myslím,že to tak 1,5dna trvalo.

dicinka1
18. sep 2008

aha..ok..dakujem tak som zvedava ze ako bude mne...lebo necitim sa prilis dobre... ☹

cikyta
autor
18. sep 2008

Dici,musí ti byť zle.To je normálne.Len zase aj moc informácii nieje dobré mať,lebo potom si pripisujeme všetko na seba.(Pri mojom 1.IVF som nevedela,že mám vela piť a už vôbec nie,čo je to OHSS.Nik mi nič nepovedal.A nič mi nebolo.Ked som išla na 2.IVF,tak som vedela všetko o OHSS a vela som pila a aj tak som si namýšlala OHSS stále.)Takže si lažkaj,oddychuj a bude ti dobre zajtra.Uvidíš. 🙂

dicinka1
18. sep 2008

ok..takn papa..a drz zajtra pesticky..

cikyta
autor
18. sep 2008

Jasné že ti držím palčeky.Pa. 😔 🙂

melisska
18. sep 2008

Dici drzim palceky 😉
Ciky krasna knizoka 🙂 a ja ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵

dicinka1
18. sep 2008

ciky.-.tak ti mas uz knizocku,gratulujem 😵

melisska
18. sep 2008

Ja idem zajtra ku svojej Dr. 🙂

dicinka1
18. sep 2008

aj ty budes mat meliska uz tehu knizku?kedy sa dava? 😕

aduska222
18. sep 2008

dicinka, držkaj sa
Ciky sík za info si zlatá baba. 🙂

melisska
18. sep 2008

Dici ja neviem, lebo do Car mam ist az 30.9. na UTZ, asi este nie

melisska
19. sep 2008

Dici drzim palceky 😉 ja idem zachvilku tiez ku svojej Dr., mam prist o 11:00, drzkajte mi palceky 🙂

melisska
19. sep 2008

Male bobco ma 11,3 mm a bije mu srdiečko🙂))) Dostala som aj tehuknizku🙂)) Foto z UTZ mam len v telefone, lebo nemaju tlaciaren, ale pokusim sa to sem dat🙂))))

bianka30
19. sep 2008

melisska gratulujem.. tesim sa s tebou ... hehehe uz veris ze si tehotna aj napriek tvojim krvnym testom?

jedneho dna tu bude nejaka snazilka hladat ze ako ste sa dozvedeli ze ste tehu, a ked si precita teba.. tak uz uveri asi vsetkemu..

drzim palceky aby tie zaciatocne stresy co si mala boli tie posledne a vsetko ostatne islo ako po masle..

cikyta
autor
19. sep 2008

Ahojte kočky!Tak meliska gratulujem k srdiečku a peknému drobčeku! 🙂 Dicinka-teh.knižku ti dá až tvoja gynekologička,ked sa u nej nahlásiš,že si odišla s bijúcim srdiečkom z CARU-teda aspon u nás v Heliose to tak je.Neviem ako inde. 😉

cikyta
autor
19. sep 2008

Aduska,nemáš zač.Ked viem,pomôžem,ked neviem,strčím hlavu do ulity a ani nepípnem. 😅

melisska
19. sep 2008

Bianka, Ciky 😀 dakujem 😵 Vlozila som aj foto, je rozmazane-mobil. To obrovske vpravo je moj vajecnik.

melisska
19. sep 2008

Ciky ked tvoje babo ma 1,5 cm a moje 1,13 cm tak som asi v 7tt. 😀 Ja mam trosku inu tehuknizku, ked ju sfotim, tak ti ju ukazem 😵

janula13
19. sep 2008

Ciky, krasnu to literaturu si dostala, blahozelam, kde mi taku daju? 😀
melisska aj tebe blahozelam, ty si pripad sam o sebe, esteze si sa nedala presvedcit nejakym labakom 😀 Blahozelam k srdiecky, cochvila budu aj kopance 😀

cikyta
autor
19. sep 2008

Meliska,ked mi dr.meral bábo,najprv nameral 1cm a povedal že 8tt.A potom meral ešte raz a nameral 1,5cm a povedal,že tiež to zodpoveda 8tt.Tak sme rovnako.No aj ja mám inú knižku,len toto je obal z nej.Janula,tú knižku ti dajú u každého gynekologa.A počula som,že tam máš jednu odloženú a do konca roka si ju máš vybrať!

janula13
19. sep 2008

ciky 😀 😀 😀 tak sa posnazim uz len kvoli tebe, si moj velôky vzor 😀 Inak neviem ci vies, ale uz stimulujem, picham sa sama 😀 😀 😀

cikyta
autor
19. sep 2008

Fakt janula?A čo si picháš?Aké inj.? 🙂 Letím do MT na jarmok,lebo mám vychádzky-tak zatial pa pipiky!

janula13
19. sep 2008

tak si to uzi, picham decapeptyl..od nedele fostimon zacnem 😉 Kup mi nieco 😀

melisska
19. sep 2008

Janula aj ja som pichala fostimon 😉 tak skoncis ako ja 😀 a Janula Ciky ma pravdu do konca roka ju musis vybrat, lebo sa minaju 😀

Ciky uz som vlozila aj foto tehu knizky 🙂 Potom ako pises by som mala byt v 8tt 😵 to by bolo super 😵

melisska
19. sep 2008

No podla internetu koniec 7tt 11-13 mm 😵

melisska
19. sep 2008

Dici kde si??? som zvedava 😅 posielam tehu vírusíky prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsk
prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsk
prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsk 😵 chytajte

aduska222
19. sep 2008

ahojte kočky

meliška máš krásne fotky 🙂 🙂 🙂

janula13
19. sep 2008

meliska, tak to by som rada skoncila ako ty s radostou a knizku chcem tiez 😀

melisska
19. sep 2008

Aduska dakujem 🙂 Janulka ved ju budes mat aj ty aj aduska, uz na vas cakaju 😉 😵

aduska222
19. sep 2008

Baby už aj ja mám fotoalbum, mám tam nejaké vecičky pre moje mimi. Inak mi to trvalo, kým som na to prišla ako to tam dať 🙂 🙂 Ešte mi chýba poz. test a potom tiež knižka. No aspoň mám prvý krok za sebou 😀 😀 😀