• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Optimisticky naladené snažilky

12. decembra 2011 
hlavne ze si uz doma a oddychuj, aby si rychlo bola fit :wink:
25. sep 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jasné Meliska.Ale aspon som zase videla maličké-už má rúčku a pršteky a ukazovalo mi,že mi dá facku ked ho budem takto trápiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky skore uzdravenie a hlavne dostatok sil aby si nacerpala :wink:
25. sep 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dík všetkým.Idem upratať,čosi zhltnúť a spať ak mi hafan dovolí. :grinning: Včera vraj zamnou plakala a sedela pri dverách a nešla spať.Tak môj muž vybral aj môj paplon a tam si lahla a bspinkala do rána :grinning:
25. sep 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malicke ma pravdu :grinning: ja nemozem nic zjest je mi zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: rano som zjedla prazenicu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No Meliska.Tie chute a nechute sú horor. :grinning:
25. sep 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si len pomyslim ked je malickemu dobre, tak to vydrzim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulky kde ste??? asi tie co ste doma oddychujete, dnes je na to pocasie ako stvorene :dizzy_face:
25. sep 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meliska ale kdeeeeee. ja som bola teraz na obede s kolegami... :wink:
25. sep 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scarlet jasne, ty este pracujes, le uz iba dnes a zajtra :wink:
25. sep 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meliska nieeee, este dnes, potom od soboty do utorka a potom oddychujem... idem na zasluzeny odpocinok domov :grinning:
25. sep 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky to je hrozjné. Dúfam, že ti je už lepšie. Len si pekne oddýchni a nič nerob, len lež
25. sep 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meliska?ty mas este ohss?mne uz ustupilo a toho sa bojim....lebo sa bojkam,ze ustupilo preto,lebo nie som tehulka
26. sep 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici nestersuj, vsetko je vporiadku, ak sa dobre pamatam aj mne na dva dni splaslo busko a potom znovu nafuklo :dizzy_face: ano mam stale velke brusko a aj vajecniky ma bolia :frowning2:
26. sep 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj..no mna uz nic neboli..ono sa to v tehotenstve vraj zhorsuje.. :frowning2: nie zlepsuje
26. sep 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dici, ved si este na zaciatku, nebojkaj :wink: nemusi to byt vzdy tak, kazda sme inaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: uz si to zapametaj :slight_smile:
26. sep 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ja viem moja...ale viac bab pisalo,ze ich bolelo v podbrusku..a ja necitim nic..vobec nic...a toho sa bojim...chapes... :wink:
26. sep 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolky den si po ET, mna bolelo 5 a 7 den po ET, niekoho 9 den po ET :wink:
26. sep 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som 5 de po et..v pondelok o 11 mi davali po 6 dnovej kultivacii blastocystu :wink:
26. sep 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobreeeeeeee to bude silne babulko :wink:
26. sep 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
meliska..tak to dufajme...a aj ze sa uchytilo..lebo fakt nic necitim.... :frowning2:
26. sep 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, jasneeeeeeeeeeeeeee :wink:

Ciky moja ty asi dnes lezkas-nizky tlak, ale v sobotu a v nedelu hlasia teplejsie aj slniecko, tak bude aj tebe lepsie :dizzy_face:
26. sep 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/22bf11
baby, neviete mi poradit, kolko si mam odcitat desatinnych miest z poslednej (najvyssej) teploty, ak som vcera pila alkohol? je to len pre moju info, ze ak odcitam (tolko, kolko mi poviete), ci mi ostane teplota predsalen zvysena...
dik
26. sep 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka v tom ti ja neporadim :unamused:
26. sep 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sharka neviem.Inak ahojte.Od rána lietam po dr.gynde skrz čipky,nemocnicu,poisťovnu a to som až teraz prišla,lebo som ešte 2 hodiny behala po meste,čo som nevedela kúpiť normálnu bundu drahému k meninám.Tak idem upratať a čosi zjesť.Zatial páááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Inak DICI:Niečo si mi slúbila! :angry: Ubližuješ si tým neopodstatnením stresom! :rolling_eyes:
26. sep 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cikytka zdraviiim, tak so rada, ze uz je lepsie, ty si ina Xena a aj Silvika, tak si davajte na seba pozor, nech na vas nemusim davat pozor ja :wink:
26. sep 2008 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No janula :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Neboj,dáme si pozor,aby si nemusela na nás dávať ty.Ty máš len jedinú povinnosť...šetriť na veno a to VEEEEEEEEELA!Svadba našich krpcov bude 3 dni 3 noci!A my zoderieme troje črievice!Nič sa neboj! :grinning:
26. sep 2008 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky..snaziiiiiiiiiiiiiim sa..ale niekedy ma premkne taky pesimizmus... :frowning2: ,ale snad to vyjde... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

chcem byt tehulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
26. sep 2008 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale jasné že výjde.Stredu máš 10den?Tak stredu testuj a JUPIKY. :wink:
26. sep 2008 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky, tak ty si nezabudla, ze mame zaujem o ruku tvojej Silvinky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teraz nas sice vycucne IVF, ale potom setriiim ako drak :wink: :wink: :wink:
26. sep 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok