• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Optimisticky naladené snažilky

12. decembra 2011 
autor
To nič.My ti to prepáčime.Tak najprv IVF a potom šup VENO.My počkáme.Neboj nič.Ale na IVF si chystajte chlapčenské vajíčka a spermijky-ok?Tak znie dohoda.Tak sa snažte-my stále čakáme :wink:
26. sep 2008 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok, poviem manzelikovi, ved mi slubil chlapceka :wink: :wink: :wink: Inak ho.... :grinning: Tak ja viem ze cakate a to do slova a do pismena :slight_smile:
26. sep 2008 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ach už sa zvečerieva a začína sa mi žalúdok sťahovať do "šablovačky".Tak sa lúčim a idem sa odhodlať na čipku do zadku-tak toto asi nezvládnem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:Pa a pekný večer želám!!!!!!!!!
26. sep 2008 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky cipok caka :grinning: :grinning: :grinning: pa aj tebe pekny vecer
26. sep 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje zlate optimistky..kuk albumik...vidite tam nieco? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
26. sep 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dicinka vidime :slight_smile:
27. sep 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufajme,ze sa neradujem predcasne :wink:
27. sep 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko.No dicinka vidíme. :slight_smile:
27. sep 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky...
dicinka uvidíme-verím, že tam bude ešte druhú čiaročku viac vidieť....ja som si robila test na11 deň a potom na 13....viď v albumíku, akú som mala čiaročku na 13 deň....držkam palčeky..veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. sep 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslite ,ze tej ciarke mozem verit? :confused:
27. sep 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dicinka hlavne sa neprenáhli...veď máš ešte len 5 deň...tak pomaličky.....držím ti palčeky...!!!! :dizzy_face:
27. sep 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem..snazim sa..
27. sep 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Fakt dici.Skús sa premôcť a skôr ako stredu sa testov ani nedotkni.Fakt si tým stresom ubližuješ.Ver mi.A o to väčšie prekvapko bude,ked zbadáš riadne dve //! :wink: (A to zbadáš,len vydrž)
27. sep 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule..... pred chvilkou mi pisala melisska sms, krvacala :pensive: ....volala si RZP a lezi v nemocnici...DIETATKO JE V PORIADKU :slight_smile: 9 tt, vsetkych pozdravuje
27. sep 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som jej aj volala, velmi sa zlakla...polezi si tam a verim, ze vsetko bude ok :slight_smile:
27. sep 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bože chudiatko Meliska!Dúfam,že to prejde!Velmi velmi velmi jej držím palce,nech je to v poriadku a rýchlo sa vráti domov!A nech je dnešok len zlý sen! :frowning2:
27. sep 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MELISKA..DRZ SA..DRZKAME TI PALCEKY..
KUKULIK POZDRAVUJ JU
27. sep 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik pozdrav ju od nas a ze drzime palce :slight_smile:
27. sep 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meliška drž sa, baba.
dicinka aj ty sa drž,
inak baby ste si všimli, že sa to tu nejak stehotnieva? :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduska..dufam,ze budes mat pravdu...ze sa stehotnieva :dizzy_face:
27. sep 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zase kuk albumik..

uz 2 dni ma pali zaha..ale je to este skoro na take priznaky :wink:
28. sep 2008 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Omlouvám se že vám sem lezu,ale už chvilku pozoruji ,jak se vyvíjí dicince 2 IVF… :slight_smile:
Čeká mě totiž také…DICINKO..jde vidět, že čárka sílí..určitě to vyjde..moc držím pěsti….. :wink: :wink:
28. sep 2008 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fanfulin..dakujem..drzim ti silno palceky...priprav sa na to psychicky..a hlavne bud optimistka...ja som bola stale,ale niekedy mam slabe chvilky..stale mysli na to,ze sa to teraz musi podarit..a ono sa to podari :wink: budem sledovat ako ides stale dopredu..ok?a sem tam sa mi ozvi cez ip..cmuky..silno drzim palce!URCITE TO VYJDE!!!!!!!!! :wink:
28. sep 2008 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuji..palce budu opravdu potřebovat…. :wink: :wink: ..Tak se drž..a opravdu ti to moc přeju…. :wink: (Ale i všem co si musí projít IVF).. :slight_smile:
28. sep 2008 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fanfulin..nooo,je to tazke...niektore k tomu pridu rychle..a zadarmo,bez stresov..a mi.......... :frowning2:

ale mi to zvladneme,vsak?budeme sa viac tesit na deticky :wink:
28. sep 2008 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dicinko..to víš, že to zvládneme,ty už máš půl cesty za sebou a já ještě vše před sebou začínám stimulovat až příští týden… :wink:
28. sep 2008 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cim budes stimulovat?ja som mala gonal..a bola som s nim velmi spokojna..aj ked som potom mala ohss
28. sep 2008 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dici,tak to ještě nevím ani,protože v CRM jsem byla v srpnu a teď budu volat a,ž dojde mrška,jsem sama zvědavá při 1 ivf jsem měla slabou reakci a stimulovala jsem Puregonem……. :unamused:
28. sep 2008 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vraj puregon je tiez dobry....a to si nemozes vybrat?ake lieky chces ty?
28. sep 2008 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslím, že v našem CRM né,ale řekla jsem Dr. že bych byla radši pro něco jiného než jsem měla poprvé.Dici na chvilku se odmlčím,musím jít na čerstvé rohlíčky zatím Páčko…. :wink:
28. sep 2008 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok