• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Optimisticky naladené snažilky

12. decembra 2011 
ok..papaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink:
28. sep 2008 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte.Tiež som len zapla pc a letím do obchodu.Budeme dnes oslavovať meniny môjho muža a tak musím porobiť nátierky a musím nakúpiť veci na to.DICINKA-Tak na tom dnešnom teste to vidím!A ja mám výborné oči na blízko!Takže to bude pozitývne , ale musím ti to len tak tíško povedať,aby sa to neskazilo.Tak pst! :slight_smile:
28. sep 2008 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok..psssssssssssssssssssssssssssssssst!jej ty si uz presla do 10tt?ci 11 vlastne :wink:
28. sep 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No podla UTZ som v 10tt a podla menzesu 11tt,ale platí ten ultrazvukový výpočet,ktorý sa ešte v strede tehotenstva môže zmeniť.Stredu mám sono potrebné 10tt,tak som zvedavá,ako to tam teraz vizerá.Nemám ani šajnu a som nedočkavá. :slight_smile:
28. sep 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A inak,viem,že strašne predbieham a nemala by som kupovať vecičky pre bábo a ani už nekupujem,ale sebe môžem,nie?Tak som si kúpila tú nočnú košielku do pôrodnice s kuriatkami,čo je tu v bazáre.Tá babenka tam predáva 3 košielky a vybrala som si tú ružovú kuriatkovú.Je to milé,ako sa liahne to kuriatko.Kukni bazár... :wink:
28. sep 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nechodím do obchodu kupovať výbavičku,ale ak náhodou zbadám čosi vo výklade,či takto v inzeráte a úplne mi to učaruje,musím to kúpiť. :grinning:
28. sep 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No teraz pozerám,že už sú tam tie pižamká neni.Behom 2 dní je po nich.Ešte že som to stihla.Potom,ked mi príde ho odfotím do svojho albumu.
28. sep 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Meliska...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Vráť sa nám už a hlavne v poriadku s maličkým v brušku :pensive: :slight_smile: Stále na teba myslím a posielam ti strážnych anielikov nad bruško!
29. sep 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dicinka a ty si sa kde stratila dnes?
29. sep 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dicinka a ty si sa kde stratila z nasej temicky, ty uz mas dve ciarky to je super, pridi nas pozriet sme ta dlho nevideli
29. sep 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avooooooooooooooooooooj...kuk albumiiiiiiiiik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. sep 2008 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici :grinning: ty mas inu zasobu testikov
29. sep 2008 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeeeeeeeee..to bolo na zajtra ranko..ale oklamala som manzelika...a robila som si to na wc..verejnom v meste...a cuduj sa svete..hcg uz tam musi byt riadne ked to ukazalo aj o 12-tej na obedik :wink:
29. sep 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dicinka gratulujem z celeho srdca ... takze si nas nakopla v mojej temicke a dufam ze to takto bude pokracovat dalej ... drzim palce aby ti to dobre dopadlo aj na krvi ....
ja som mala take vysoke hcg ze to vyzeralo na dvojicky a potom z toho bol iba plodovy vacok bez plodu ... ale to bol moj pripad, test sa sfarbil hned ako presiel moc, este ani k druhej ciarke nedosiel a ta prva uz bola pozitivna ... dudam, ze tento pocit zazijem o dva mesiace a budem mat krasne vianoce
29. sep 2008 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dicinka,to tie papričky! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pamätáš?
29. sep 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ano ciky..dakujem..maternica bola fajne prekrvena..a mas v tom palceky aj ty..dakujem :wink:
29. sep 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dicinka.... vyzera to supeeeeeer...
29. sep 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianka...aaaaaaaano...uz len potvrdit u dokyho :wink:
29. sep 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velmi sa tesim.... drzim palceky, ale toto uz klamat nemoze... musis byt ale vysmiata .....
29. sep 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano..som pozitivne naladena...molim sa,prihovaram sa mojej malej fazulke..ocinko babetku dava stale bocu.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. sep 2008 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spraaaaaavne vidim ze aj pas si uz zmenila velmi sa tesim a opartrujte sa... je to to najdrahsie co mate ( a po IVF to myslim doslova .) hehehe :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2008 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mimochodom ja som 8/6 narodena... takze parada... dakujem za darcek ...hehehe
29. sep 2008 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemas zac... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no vidis... :wink:
29. sep 2008 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dicinka,aj zajtra čakám na testík :wink:
29. sep 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeeeeeeee..ale uz z ranneho mocu...

ciky a ako ti je?tehulka moja?
29. sep 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dicinka je tehulka.... dicinka je tehulka..... dicinka je tehulka..... dicinka je tehulka....
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

gratulujeeeeeeeeeeeeeeem

kokso ja sa vazne tesim :sweat_smile:
29. sep 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ciky to isto tie papricky :wink:

ja sa nimi aj teraz napxavam :fearful: no napxavam?! skor predyxavam kazde susto :grinning: :grinning: :grinning:

boze baby drzte mi palce..... aj ja uz xcem tehulkovat

:frowning2: :cry: :pensive:
29. sep 2008 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj,budes tehulkovat aj ty....TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. sep 2008 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to jete tie chilli len tak bez nicoho?
29. sep 2008 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj lovacka , ja jem mlete na xlebe, so zemiakmi..... ale inak baby to jedia vcelku :fearful:
29. sep 2008 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok