• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Optimisticky naladené snažilky

12. decembra 2011 
dakujem vam a posielam pusinky na dobru noc :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face:
5. dec 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Janula,my už nejaké riešenie vymyslíme.Aj ked vlastne na čo????????????
Ved to budú Jakubkovia ako vyšití a Silvia ako uliata! :slight_smile:
5. dec 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak trubky moje bru nocku :wink: zajtra sa ozvite..neze nechate optim. snazilky bokom..jasne..lubkam vas..cmuk..papa zajtra
5. dec 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj ja zdvíham kotvy.
Dobrú nôcku.
(ozaj Janula,ešte blinkáš?)
5. dec 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pa všetkým.Aj tebe Dicinka.Aj ja ťa lubim!
5. dec 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No musím to napísať aj vám, lebo mne mikuláš pošepkal, že už u vás bol :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dec 2008 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko....krasneho mikulaaaaaaaaaaaaaasa :wink:
6. dec 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte.U mna bol včera večer a doniesol krásnu kabelku.povedal:"Vyber si,čo chceš,lebo som nemal čas nič kúpiť.A tak som si vybrala v obchode kabelku!"Mikuláš len prevrátil oči a zašomral:"No keby som bol vedel,posnažím sa stihnuť kupiť tu čokoládu.Takto ma to višlo o dosť drahšie :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: "
No a dnes ráno strčil mužovi do topánky varechu a špeci ponožky.Zopár párov takých fajnových.
A čikyta dostala tiež tyčinky pre psíkov na chrumkanie.
(Sranda bola,že som už nemala druhý pekný mikulášsky obal a tak som to čikyne strčila do sáčku z velkej noci balíčka.Ved si to nikto nevšimne......Ale drahý dostal záchvat smiechu hned ako to zbadal,vraj tie vajíčka sú na tom najkrajšie.) :grinning:
6. dec 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikytka...krasne si to napisala :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dec 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:
u mna bol aj v piatok aj v sobotu :wink: a v sobotu mi doniesol zlatu svinku pre stastie :wink:
7. dec 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne miky nedoniesol nic...ci hej..taky maly dezert po svokre poslal...:slight_smile:
7. dec 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako to :confused: asi sa nanho nahnemvam :angry: :grinning:
7. dec 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj ja sa na neho hnevam :angry: asi som nebola poslusna :frowning2: :grinning:
7. dec 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dicinka,mám také pižamko,čo sa ti páčilo aj v modrom.Tu v MT ich majú.Za 220 sk.(kuk album)
A ešte mám strašne hamblivú babu v brušku,ktorá sa vrtí,ale nôžky od seba nechce moc odlepiť,tak na 90% máme SILVINKU! :grinning:
8. dec 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ciky tak predsa babulka :dizzy_face: gratulujem
baby tak vam zavidim :pensive: my sme uz boli na 100precent presvedceny ze cakame male. meskali mi 4 dni a v nedelu rano sko skoro umrela od bolesti ked prisli kramy... zase nic :pensive:
8. dec 2008 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Moncika,aj test ti ukázal //?
Je mi to tak lúto :frowning2:
8. dec 2008 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciky tak predsa dievcatko :zipper_mouth: :wink:
Moncika :frowning2: je to hnusne take sklamania, vsetky babulky si zasluzia dietatko, hlavne tie co sa tak trapia, aby ho mali :pensive: je mi to velmi luto
8. dec 2008 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nerobila som si test lebo sme boli v PL ale mam pocit ze nejaky dvovod na meskanie mohol byt :pensive:
no co ideme dalej...

zameriavam sa na svadobne pripravy. vy ste si same vyrabali perka alebo ste ix kupovali hotove?
8. dec 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No s pierkami neviem,ale čo mám kamošku v kvetinárstve,tá pletie každu sobotu pierka z kvietkov aké si povie zákazníčka.
8. dec 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa xystam robit pre svadobcanov vlastnorucne a zenixovi,druzbovi a mojmu otcovi dam spravit profesionalom...
mate albumy na mojasvadba? :slight_smile:
8. dec 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja nemám Monika.Ja som slobodná mamička :grinning:
8. dec 2008 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No,čo je pravda,nieje hriech. :wink:
8. dec 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je niečo na tebe babula...vždy ma dokážeš rozosmiať!!! :grinning: :grinning: inak gratulacia k Silvinke....či Sisi????? :grinning:
8. dec 2008 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujem Orsulka.
Bude to Silvinka,aj ked najnovšie ju oslovujeme "lazníčka".To môj muž sa stále pýtal,čo tam máme? Chasníka,či lazníčku?No a je to lazníčka.Netuším,kde to nabral puk môj. :grinning:
8. dec 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dievča krv a mlieko!!!!!!! zdrava.....ako prava laznička!!!! hihihihihih....to vieš, tie ženske všetko zvládli lavou zadnou......a tá vaša bude asi taka ista...bojovnička veliká!!!!! :wink:
8. dec 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jáj ták.
No-"lavou zadnou"asi velmi nie,lebo dnes za toho pána nechcela rozkročiť nožičky.Ručičky aj ustočká pracovali,ale nôžky držala spolu.Doktor do nej pichal a ona ich len trošku pohla a nemala záujem sa rozkročovať.Takže to nezvládla lavou zadnou.Kukli sme zospodu na riťku a tie dva cesnačiky nám ukázali,že im tam žiadne gulky nevisia.Takže preto na 90% baba-aj ked ešte bez kávového zrna.
8. dec 2008 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezisi Ciky, kde ty na tie popisy chodis, ze kavove zrno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty fakt napis knihu, to by slo na dracku :grinning:
8. dec 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: tak som sa davno nenasmiala
8. dec 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ja som to vravela hned......že ta baba jedna cikytkovská ma dar od boha .-)))))
8. dec 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok