• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Optimisticky naladené snažilky

12. decembra 2011 
že kávove zrno, to je fakt dobre. :grinning: dobre sa na tom bavím. :grinning:
mníška bez kávového zrna. hahahahahaha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ten optimizmus a radost zo zivota jej priniesol vytuzene babatko a dokonca aj pohlavie ake si priala :grinning:
8. dec 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jej...teraz som si všimla, že ona vlastnw založila aj túto tému :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2008 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ake ody na cikytku tu piseme :grinning: ak bude silvinka taka ako jej maminka tak si ju zajednavam pre svojho syna :wink:
8. dec 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bože baby,až som ofialovela,ako sa hambím,čo to tu čítam.Vy ste opice fakt!Držte sa tu a budeme mať všetky všetučké svoje bábatenka.Tomu verte!
No idem papať čosi.Drahý mi niečo ukuchtil... :slight_smile:
A neutekajte daleko z tejto témy,nech už sa deje čokolvek... :wink:
8. dec 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ozaj,to kávové zrno vraj volajú aj .... Velbloudí prst. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To mi poradil drahý teraz.
8. dec 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: tak to som teda nepocula :grinning: "kavove zrnko" je vraj poloodborny nazov aj u dr a ten druhy vyraz pouzivaju asi turecky doktori :grinning: :sweat_smile:
8. dec 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ten velbloudí prs je zo Scary movie. (Ked sa išli biť tie charlieho anjeli,tak si jedna z nich povytiahla tak tepláky,že mala velblodí prst :grinning: )
8. dec 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. dec 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky..mas ip :wink:
8. dec 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...oprimistky...... :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2008 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ránko....... :grinning:
(Idem si upratať,lebo na obed mám poradnu a to ešte neviem ani čo mám variť.Tak si porobkám,vybavím a prídem :wink: )
9. dec 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky :slight_smile:
9. dec 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko?ci bri den? :grinning:
9. dec 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:
kde ste vsetky?
pomalicky sa tu trapim s pierkami na flase a s kornutkami na ryzu :slight_smile: potom kuknite album na mojasvadba. len z neznamyx pricin nejde fotak tak ked vlozim ozvem sa :wink:
9. dec 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozte kuk album :slight_smile:
9. dec 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak daj adresu na fotky..ja ta nemozem najst... :confused: :sweat_smile:
9. dec 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No moncika klobuk dole :confused: vy to mate riadne premyslene a bude to nadherna svadba :wink: vsetko sa mi paci :dizzy_face:
9. dec 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: veru mam vsetko prespekulovane do detajliku... dufam ze vsetko klapne :dizzy_face:
9. dec 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak neujdeš spred oltara tak urcite vsetko klapne :wink: :grinning: :grinning: :grinning: nevesta na uteku :wink:
9. dec 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toho sa aj ja bojim obcas :sweat_smile:

vy ste vydate?
9. dec 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vydata...raz v kostole a raz na urade..za toho isteho..ale na urade sme sa brali tajne..ja som mala akurat 18 a on 20 rockov.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

moncika,,,,musim ta pochvalit...mas bomba vkus..naozaj...a satky su kde?chcem vidiet svadobne satky :wink:
10. dec 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ked tu budes daj vediat a ja pridam do albumu :wink: a hned zmazem bo zatial tajomstvo :sunglasses:

dakujem za poxvalu vkusu :slight_smile:
a t vas potom zosobasili aj v kostole ked uz ste mali urad? som citala ze sa to neda. jedine opacne. po akej dlhej dobe ste sa bral v kostole?
10. dec 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu moncika

....hej zosobasili nas..len bol problem z priezviskom..lebo som si ponechala svoje a potom som chcela jeho...tak sme museli zaplatit kolok....a dat to na nejaky sud,ci mi to vobec schvalia..musela som tam uviest nejake vazne dovody,preco som si nezmenila priezvisko :grinning:
10. dec 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ake si uviedla? :confused: kokso to je jak v telenovele :grinning:
no tak pridavam kukni a napis ci si videla :wink:
10. dec 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pockaj..az teraz sa idem kuknut..prepac zabudla som sa mrknut.. :wink:
10. dec 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poncika..daj este raz prosim ta..lebo neviem kde mam mrknut..tam do albumu moja svadba?
10. dec 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee na konika :slight_smile:
10. dec 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok