Ordinácia v ružovej záhrade. Nadšené fanynky

marse
17. sep 2008

Ahojte!
Hladam nadsene fanynky tohoto suproveho serialu. Uz je tu tema Panelak aj Krehke vztahy a tak zakladam pre tie co maju tento serial radi ako ja.

Jednoznacne moj favorit je dr. Mažar, ktoreho hra Jozko Vajda ( a nie len preto ze byva u nas v dedine 😀 )

Tak babulky hura sem 😉

majcik
11. máj 2009

Ja som tuuuu

majka221
11. máj 2009

majcik- ahojky 🙂

jona74
11. máj 2009

ahojte kocky ako ste zvladli ten super krasny den 🤐

majka221
11. máj 2009

jona74-ja som zvladla v pohode dalo sa 🙂

jona74
11. máj 2009

ozaj musim nieco vysvetlit teda dat informacie na spravnu mieru minule co som pisala o tej puse medzi Laurou a Stefanom som vycitala v programe cize nic som neprezradila 😀 Ja totiz ano scenar namam pretoze ho nepotrebujeme 😀 Takze nemozem prezradzat co bude dalej pretoze to neviem. 😀pisem v podstate o mojich postrehoch ale scenare dalej by som si ani nedovolila dopredu hovorit ani keby som ich vedela.a 😝dufam ze som vas nenastvala ale napisem kto s kym sme sa stretli cize len tyky pokec suhlasite 😵

majcik
11. máj 2009

Jona - jasne, pis ... takze Ty v podstate dopredu nevies, co idu robit s Tvojim dietatom, hej? 😀 😀

jona74
11. máj 2009

nie nevieme my sa to dozvieme vzdy az tam cize ani si nemozeme doma opakovat texty 😀 😀 😀

majcik
11. máj 2009

Jona - tak vidis, aspon nemusis maleho doma drilovat 🙂 Esteze je taky maly, co? 😀

kotenko
11. máj 2009

jona a aj si ich od nas pozdravila? Nech sa k nam niekedy pridaju, ja budem veeeelmi rada.... 😵 dr. gregor, zuzka kanocz a spol 😉

majcik
11. máj 2009

A nech si daju nicky totozne so svojimi serialovymi menami, no nie? 😀

jona74
11. máj 2009

nenechala sorry ☹ neboli tam teraz iba Miska s malou a Ady.No a mlady Martin skoro som zabudla Ale ked tam budu slubujem ze nezabudnem. 😀

kotenko
11. máj 2009

jasne, pekne nech si napisu:
michal.greror
a podobne 😀
jona, no ako si mohla na nas zabudnut? 😉

kotenko
11. máj 2009

pardon, to malo byt michal.gregor

jona74
11. máj 2009

kotenko uz som si myslela ze si vypadla zo serialoveho sialenstva akosi som ta tu dlhsie necitala ci sa mi to zda 😅 Inak baby zajtra pracujem zassa 😝 takze pevne dufam ze mi to tu pekne zreferujete vecer lebo zajtra budem mat urcite vela prace takze nestihnem archiv ☹ Tesim sa 😵

kotenko
11. máj 2009

aaale, stahovali sme sa, takze vela balenia a vybalovania... ale uz som tu. samozrejme obe casti mam podctivo nahrate a uz aj prezrete... len som vas zanedbala, tak mi to odpustite...
jasne jona, zajtra ti to tu vsetko pekne zreferujeme. neboj....

sasiki
12. máj 2009

dnes ideme zaseeeeeeeee

kotenko
12. máj 2009

jasne, ja som ready 🙂 Uz pripravena... joooooj, tesim sa

katka1981
12. máj 2009

Ahojte baby, bavi vas este zahrada?

eva7780
12. máj 2009

joj katka,ja to už sledujem len jedným okom popri pc a aj tak ma to už nebaví,prestalo to byť tou ordináciou v ružovej záhrade,

kotenko
12. máj 2009

kocky, ja vas dnes zanedbavam, teraz som si sadla, este peciem..
nela prisla

miska001
12. máj 2009

ahojte ordinujete....... 😉

katka1981
12. máj 2009

evi ja tok uz dlhoooooo, vzdy musim byt na nete pritom.

veronika13
12. máj 2009

mňa bavíííí 🙂 ale už by sa mohlo Petrovi začať trochu dariť 😎 a Nela by sa mohla spamätať

lucaska
12. máj 2009

ahojte, ´pozerate.................hadam uz aj bejby bude, stefan ide ukazat laure siedmi div sveta 😅 😅 😅 😅 😅 ...................3 pohariky a uz je z neho drsnak 😀 😀 😀 😀

jona74
12. máj 2009

no cauko uz som aj ja tu ale popri praci 😝 mozete mi to cez reklamky trosku repley diky diky 😀
Kotenko napisem dik za email ale asi sa mi bude dat az v noci. 🙂

eva7780
12. máj 2009

čo sa stalo s Luciinou mamou?som bola v kuchyni 😠

kotenko
12. máj 2009

prisla nela, vraj ju bili a nechali hladovat, zneuzita nebola. nelina babka - milka vasaryova zamdlela...
michal povedal zuzane, ze zuza pre neho vela znamena... v postielke... siel upsat maleho a utisil ho.... zuzka a michal sa chcu "tulit", no maly place a nedovoli im to 😉

kotenko
12. máj 2009

jona, v pohode.... mas cas....
eva, ano zamdlela na schodoch

lucaska
12. máj 2009

kotenko, noooo maly je seeef, tak asi nebude ziadne mazlenie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kotenko
12. máj 2009

Martin zarobil skoro 5 uer na tringeltoch, volala im Lucia, ze nela je v poriadku a ze stastne prisli domov.. a martin sa rozbehol k dveram, ze on chce nelu vidiet a podobne.. nakoniec nesiel